Skocz do zawartości

Art of Tekken - Łódź, 5-6 grudnia - Tekken 6


Dante84

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę cię sneju ten wywiad to jakieś straszne gó.wno xD

A filmik da się zrobić :P jeśli kogoś to zainteresuje to 30m od miejsca turnieju jest jeden z większych klubów w Łodzi tzw. "Elektrownia" więc jeśli komuś nie zależy na wyspaniu się i byciu do końca trzeźwym to zawsze można zrobić nocne chlanie właśnie tam.

 

#Velu - ściągnij sobie nową mozillkę ze słownikiem albo popraw od razu błędy w swoim nowym poście...

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza

Ja się zapowiadam jako gośc :) se wpadne popatrzec jak sie wkurzacie i stresujecie :)

Psp mi się spsuło ps3 brak ale kopie tk6 moge zabrac w razie czego :)

BTW ten filmik od Węża promujący turniej to jakas masakra.Turniej w Hiltonie... impra z basenem.Ło maj gad!

 

Jak miło że się pan pojawi ^^ mam nadzieję że nieodzowny aparat nadal będzie u twojego boku? Możesz zabrać PSP do Łodzi to się zobaczy co da się z nim zrobić ( napisz mi na PW co i jak się zrypało ).

Odnośnik do komentarza

Tutniej zaczniemy koło 11-12 ( trzeba dać sobie czas na jakąś małą obsuwę),co do lotniska to kursuje tam linia "L" oraz 65. Linia "65" jedziemy kawałek z lotniska i wysiadamy na przystanku "WŁÓKNIARZY - ŁÓDŹ KALISKA ESTAKADA" tam przesiadamy się w 99 lub 99A i jedziemy aż do przystanku "Zachodnia-Legionów" tam wysiadamy i idziemy kawałek prosto aż dojdziemy do skrzyżowania Ogrodowej i Legionów wtedy skręcamy w lewo i mamy Muzeum Miasta łodzi i zaraz kawałeczek dalej wejście do Manufaktury. Linia "L" Dojeżdzamy do Dworca Fabrycznego i tu zaczyna się jazda, można wsiąść w 86 i dojechać do przystanku "Jaracza-Piotrkowska" przejść prosto do zachodniej i iść na przystanek tramwajowy, wsiąść w tramwaj linii 3,11,lub,16,16A.Jedziemy chwilę i wysiadamy na przystanku Zachodnia-Manufaktura. Inną opcja to z Dworca Fabrycznego przejść sie prosto do Narutowicza skręcić w lewo i iść na tramwaj linii 9,13,12 wysiąść na przystanku Piotrkowska- Zielona, przejść na światłach w lewo i udać się na tramwaj jadący w kierunku Placu Wolność, tu wsiadamy znowu w tramwaj linii 3,11,lub,16,16A. i wysiadamy na przystanku Zachodnia-Manufaktura. Jeżeli ktoś coś z tego zrozumiał to jestem pełen podziwu. Najlepiej wziąść taksówkę ;). Później rozpiszę to dokładniej i wrzuce jakieś foty żeby było łatwiej.

Odnośnik do komentarza

No Answers XD . Łysy :)?

 

Ku zdziwieniu wszystkich odpowiem że tak. A jak ktoś ma wątpliwości to od razu odpowiem dla czego. W berlinie gdyby nie jej dobra wola jeden z nas najpewniej musiał by kimać na dworze przykryty blachą. Wystarczy??

Tylko niech przygotuje sobie śpiwór i karimatę, a do tego już mam full osób więc nikt więcej...

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza

No właśnie. A czemu off?

 

Więcej za przemawia za on. Chociażby taki argument, że ta gra stworzona była z blurem i że na automatach jest blur. Jest prawdopodobieństwo, że w europie będzie grać się z blurem on.

 

Co będzie, jeżeli czołówka koreańska przyleci do nas kiedyś na tur tekkena i powie że "my nie potrafić grać blur off"? No bo jak widać jest inny filing płynący z gry przy tych dwóch ustawieniach.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...