Skocz do zawartości

Art of Tekken - Łódź, 5-6 grudnia - Tekken 6


Dante84

Rekomendowane odpowiedzi

Tutniej zaczniemy koło 11-12 ( trzeba dać sobie czas na jakąś małą obsuwę),co do lotniska to kursuje tam linia "L" oraz 65. Linia "65" jedziemy kawałek z lotniska i wysiadamy na przystanku "WŁÓKNIARZY - ŁÓDŹ KALISKA ESTAKADA" tam przesiadamy się w 99 lub 99A i jedziemy aż do przystanku "Zachodnia-Legionów" tam wysiadamy i idziemy kawałek prosto aż dojdziemy do skrzyżowania Ogrodowej i Legionów wtedy skręcamy w lewo i mamy Muzeum Miasta łodzi i zaraz kawałeczek dalej wejście do Manufaktury. Linia "L" Dojeżdzamy do Dworca Fabrycznego i tu zaczyna się jazda, można wsiąść w 86 i dojechać do przystanku "Jaracza-Piotrkowska" przejść prosto do zachodniej i iść na przystanek tramwajowy, wsiąść w tramwaj linii 3,11,lub,16,16A.Jedziemy chwilę i wysiadamy na przystanku Zachodnia-Manufaktura. Inną opcja to z Dworca Fabrycznego przejść sie prosto do Narutowicza skręcić w lewo i iść na tramwaj linii 9,13,12 wysiąść na przystanku Piotrkowska- Zielona, przejść na światłach w lewo i udać się na tramwaj jadący w kierunku Placu Wolność, tu wsiadamy znowu w tramwaj linii 3,11,lub,16,16A. i wysiadamy na przystanku Zachodnia-Manufaktura. Jeżeli ktoś coś z tego zrozumiał to jestem pełen podziwu. Najlepiej wziąść taksówkę ;). Później rozpiszę to dokładniej i wrzuce jakieś foty żeby było łatwiej.

 

Rzeczywiście zrozumiała była głównie rozwiązanie z taksówką :pinch:

 

Pewnie uruchomimy gorącą linię odbierającą delegacje z innych miast i państw xD

 

I to jest dobra opcja :good:

 

Tak swoja drogą to potwierdzam to co mówiłem w rozmowie z Velm czyli, że się zjawie najprawdopodobniej z osobą towarzyszącą.

Odnośnik do komentarza

Blur off, mysle że nie będzie z tym problemów, a nagrody... tak jak pisaliśmy, tak będziemy robić żeby było to 1000zł za 1wsze miejsce...całość z wpisowych będziemy dzielić na nagrody minus to co za sale zapłaciliśmy czyli 760zł i jeszcze musimy jakiś banerzamówić

Z tego co wiem to mają być DualShock'i3 za 3 pierwsze miejsca i 2 rozlosowane, ale tego na 100% nie jestem pewien

Zobaczymy co jeszcze bo pare firm coś jeszcze chyba chce dożucić, na dniach będzie wiadomo na jakich TV będziemy grali czy CRT czy LCD to zależy jak nasz człowiek sie z media markt ugada...

Nagroda za singiel musi być wysoka bo ktoś bardzo znany z zagranicy sie do nas szykuje:D

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o obserwatorów to będą mieli darmowy wstęp ale prawdopodobnie nie będą mogli grać freeplay'ów

 

im dłużej się nad tym zastanawiam tym bardziej wątpię czy uda mi się wytrzymać przez ten tur tylko jako obserwator :rolleyes:

co do blura na CRT to mnie od tego oczy nie bolą ;)

Edytowane przez KatiBu
Odnośnik do komentarza

Jutro prawdopodobnie będe wiedzieć więcej jesli chodzi o TVki, a wy na czym wolelibyście grać??LCD czy CRT??

A co do osób toważyszących to myśle że wejść będzie można bez niczego ale żeby zagrać jakies freeplaye to już z 10 zł będzie trzeba zapłacić, co wy na to??

Ludzie upoważnieni do grania dostaną jakieś opaski na ręce z imieniem (żeby na jednej ospasce 10osób nie grało)czy coś...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...