Skocz do zawartości

Art of Tekken - Łódź, 5-6 grudnia - Tekken 6


Dante84

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro prawdopodobnie będe wiedzieć więcej jesli chodzi o TVki, a wy na czym wolelibyście grać??LCD czy CRT??

A co do osób toważyszących to myśle że wejść będzie można bez niczego ale żeby zagrać jakies freeplaye to już z 10 zł będzie trzeba zapłacić, co wy na to??

Ludzie upoważnieni do grania dostaną jakieś opaski na ręce z imieniem (żeby na jednej ospasce 10osób nie grało)czy coś...

 

:good:

 

Jutro prawdopodobnie będe wiedzieć więcej jesli chodzi o TVki, a wy na czym wolelibyście grać??LCD czy CRT??

A co do osób toważyszących to myśle że wejść będzie można bez niczego ale żeby zagrać jakies freeplaye to już z 10 zł będzie trzeba zapłacić, co wy na to??

Ludzie upoważnieni do grania dostaną jakieś opaski na ręce z imieniem (żeby na jednej ospasce 10osób nie grało)czy coś...

 

Jeśli na LCD nie ma lagów to mi to rybka :)

Edytowane przez Guardian19
Odnośnik do komentarza

Dzięki Pychu za wiarę w moje możliwości, ale nie dość, że Yoshi jest słaby, to jeszcze fizyka gry mu nie sprzyja. No chyba że spróbuję zrobić "One-tournament showdown", bo potem wszyscy się nauczą setupów i nikt się drugi raz na to samo nie nabierze - ze wszystkiego można uciec.

Poza tym, to zupełnie inna postać, wszystko ma pozmieniane, mega uproszczone, niedopracowane/słabe, "soul caliburowate" (czytaj: wolniejsze).

Nie ukarzesz nim dobrze whiffów, nie ukarzesz strat w klatkach, nie wybijesz bez ryzyka. Yoshim trzeba się uczyć grać od nowa. Inne postaci się tak nie zmieniły.

 

Jeszcze nigdy nie czułam się tak ciężka i niezdarna grając Yoshem, nawet w Tekkenie 4 można było dużo ugrać.

Edytowane przez Tenshi:)
Odnośnik do komentarza

Dzięki Pychu za wiarę w moje możliwości, ale nie dość, że Yoshi jest słaby, to jeszcze fizyka gry mu nie sprzyja. No chyba że spróbuję zrobić "One-tournament showdown", bo potem wszyscy się nauczą setupów i nikt się drugi raz na to samo nie nabierze - ze wszystkiego można uciec.

Poza tym, to zupełnie inna postać, wszystko ma pozmieniane, mega uproszczone, niedopracowane/słabe, "soul caliburowate" (czytaj: wolniejsze).

Nie ukarzesz nim dobrze whiffów, nie ukarzesz strat w klatkach, nie wybijesz bez ryzyka. Yoshim trzeba się uczyć grać od nowa. Inne postaci się tak nie zmieniły.

 

Jeszcze nigdy nie czułam się tak ciężka i niezdarna grając Yoshem, nawet w Tekkenie 4 można było dużo ugrać.

Dasz rade 8);) Twój Yoshek będzie zabijał szczególnie, że w Polsce jesteś jedną z niewielu dobrych graczy tą postacią ;)

Edytowane przez Guardian19
Odnośnik do komentarza

nie dość, że Yoshi jest słaby, to jeszcze fizyka gry mu nie sprzyja. 

Poza tym, to zupełnie inna postać, wszystko ma pozmieniane, mega uproszczone, niedopracowane/słabe, "soul caliburowate" (czytaj: wolniejsze).

Nie ukarzesz nim dobrze whiffów, nie ukarzesz strat w klatkach, nie wybijesz bez ryzyka. Yoshim trzeba się uczyć grać od nowa. Inne postaci się tak nie zmieniły.

 

Jeszcze nigdy nie czułam się tak ciężka i niezdarna grając Yoshem, nawet w Tekkenie 4 można było dużo ugrać.

 

a ja bede zlosliwy i jako joke zacytuje kogos z sasiedniego topiku

 

 

Tekken 6 to bijatyka idealna!

Ktos narzekajacy na ta gre to po prostu skonczony glupek nieumiajacy sie nauczyc porzadnie grac.

 

 

ten tekst zawsze mnie rozsmiesza nie wiedziec czemu.

 

ps. ile osob towarzyszacych mozna przyporowadzic? :> i co do freeplay za 10zl to troche sliska sprawa bo skoro zaplaca trzeba im bedzie zagwarantowac ze beda mogli grac (by nie bylo ze zaplacil ale sie nie moze dopchac do konsoli bo ci z turnieju sie bawia +inni z freeplay). no i ile grania za te 10zl zeby nie bylo za malo/za duzo?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

ps. ile osob towarzyszacych mozna przyporowadzic? :> i co do freeplay za 10zl to troche sliska sprawa bo skoro zaplaca trzeba im bedzie zagwarantowac ze beda mogli grac (by nie bylo ze zaplacil ale sie nie moze dopchac do konsoli bo ci z turnieju sie bawia +inni z freeplay). no i ile grania za te 10zl zeby nie bylo za malo/za duzo?

 

Trochę chyba poleciałeś za daleko. Jak można określić kto ile może zagrać?? Na free playach zwykle są jakieś niepisane zasady np. by jedna para nie siedziała przy konsoli cały czas(że zasada ta jest wie każdy, że nie zawsze jest przestrzegane też każdy się przekonał ;) ) lub by zmieniać się co ileś walk. Raczej nikt nie może oczekiwać od chłopaków z Łodzi że będą stać przy stanowiskach i pilnować kto ile zagrał albo podstemplowywać jakieś karteczki i mówić "o tobie została jeszcze jedna walka". Oni też będą tam by pograć poza tym na pewno na głowie będą mieli ważniejsze rzeczy niż liczenie ludziom rozegranych pojedynków. Velu postawił sprawę jasno za 10zł dostajesz możliwość wzięcia udziału we free playach to ile zagrasz zależy tylko od twoich umiejętności i jakiejś tam zaradności ;)

 

Ja mam inne pytanie. Mówiliście, że jest na sali sporo miejsca macie może w planach jakoś "odgrodzić" ludzi przy stanowiskach od widzów? Z tego co pamiętam na TTT3 ten patent sprawdził się wyśmienicie i był on funkcjonalny nie było problemu z dostaniem się na stanowisko oraz nikt ci nie stał zaraz za plecami jak grałeś tylko była jakaś tam swoboda ruchu ;)

Edytowane przez Guardian19
Odnośnik do komentarza

TRaczej nikt nie może oczekiwać od chłopaków z Łodzi że będą stać przy stanowiskach i pilnować kto ile zagrał albo podstemplowywać jakieś karteczki i mówić "o tobie została jeszcze jedna walka".

Będziemy stać zaopatrzeni w gumowe lole i drewniane cepy, i bony na grę...
Poza tym, to zupełnie inna postać, wszystko ma pozmieniane, mega uproszczone, niedopracowane/słabe, "soul caliburowate" (czytaj: wolniejsze).

Nie ukarzesz nim dobrze whiffów, nie ukarzesz strat w klatkach, nie wybijesz bez ryzyka. Yoshim trzeba się uczyć grać od nowa. Inne postaci się tak nie zmieniły.

 

Jeszcze nigdy nie czułam się tak ciężka i niezdarna grając Yoshem, nawet w Tekkenie 4 można było dużo ugrać.

Nie wiem czemu ale mam to samo jeżeli chodzi o Xiao :) Edytowane przez Dante84
Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi o freeplaye to postaramy sie jakieś stanowiska zrobić na freeplaye (pewnie jakieś mniejsze TV'ki) a co do pilnowania ludzi na freeplayach to też mam do tego kogoś kto z chęcią wyżuci każdego kto za długo będzie siedział:D

 

A co do odgradzania to nawet o tym myśleliśmy i postaramy sie załatwić barierki choć nic nie obiecuje:)

Odnośnik do komentarza
Poza tym, to zupełnie inna postać, wszystko ma pozmieniane, mega uproszczone, niedopracowane/słabe, "soul caliburowate" (czytaj: wolniejsze).

Nie ukarzesz nim dobrze whiffów, nie ukarzesz strat w klatkach, nie wybijesz bez ryzyka. Yoshim trzeba się uczyć grać od nowa. Inne postaci się tak nie zmieniły.

 

Jeszcze nigdy nie czułam się tak ciężka i niezdarna grając Yoshem, nawet w Tekkenie 4 można było dużo ugrać.

Nie wiem czemu ale mam to samo jeżeli chodzi o Xiao :)

 

A Lee to chyba z drewna na tę częśc wystrugali ... :blink:

Odnośnik do komentarza

odstepuje jedna miejscowke sypialna u Łysego na cele dobroczynne :D zalatwilem sobie nogleg u kolezanki ktora o dziwo mieszka w Łodzi i ponoc widzi z okna mieszkania Manufakture ;> czyli bierta kto chceta (szczegóły miejscówy: leżanka łóżkowa obok Pitrexa :whistling: )

 

Tak czy tak miejscówki już nie ma, tzn była zarezerwowana dla kogoś innego w razie gdyby się miejsce zwolniło.

Odnośnik do komentarza

Tekken 6 to bijatyka idealna!

Ktos narzekajacy na ta gre to po prostu skonczony glupek nieumiajacy sie nauczyc porzadnie grac.

 

Jak się gra klasą SSS to rzeczywiście jest łatwo ^^. Pogramy trochę mirror matchy, to zobaczymy czy jest różnica w poziomie gry. :) (nieśmiertelne Dragu vs Dragu, dobrze wspominam te walki :D)

Edytowane przez Tenshi:)
Odnośnik do komentarza

Wstępnie otrzymaliśmy honorowy patronat medialny radnego miasta łodzi Johna Abrahama Godsona. A także w ramach sponsoringu od Happy GSM telefon (jeszcze ugaduję się co do tego modelu - ale raczej jest to już pewne) SonyEricsson X1 Xperia. Oczywiście telefon dla pierwszego miejsca.

Jeśli dalsze rozmowy wyjdą pozytywnie 2gie i 3cie miejsce otrzymają po Headsecie Bluetooth - oczywiście kompatybilnym z PS3.

Na tych nagrodach nie po przestaniemy i dalej będziemy wiercili sponsorom dziurę w brzuchu. A to wszystko po to żeby przyjechało was jak najwięcej.

Planujemy więcej nagród losowych - jeśli ktoś ma jakieś "Ale" w tym temacie lepiej niech się nie wypowiada. Jak wiadomo wielu graczy przyjeżdża ze świadomością tego iż nie dojdą do finałów a i tak zapłacić muszą. To tak żeby osłodzić im zabawę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...