Skocz do zawartości

Art of Tekken - Łódź, 5-6 grudnia - Tekken 6


Dante84

Rekomendowane odpowiedzi

Gra: Tekken6 (PS3)

Nagrody:Za zajęcie pierwszego miejsca w Turnieju indywidualnym nagroda wynosi 1000zl. Wysokość nagród za pozostałe miejsca na podium jest uzależniona od frekwencji. Dodatkowo dzięki zabiegom Juniora aka Keii dostaliśmy sponsoring w postaci padów dualshock dla uczestników którzy zajęli miejsca od 1 do 3,być może również telefon SonyEricsson X1 Xperia dla pierwszego miejsca, ponadto po między wszystkich uczestników rozlosowane zostaną dwie gry EyePet wraz z kamerką.

System: grupy + DE (na 32 lub 16 osób)

Energia: 100%

Ilość rund: do 3 wygranych

Ilość walk: do 2 wygranych w grupach, do 3 wygranych w DE, do 5 wygranych w wielkim finale

Kontrolery i przejściówki: uczestnicy są zobowiązani zabrać swoje pady/sticki razem z przejściówkami; organizatorzy nie zapewniają kontrolerów ani przejściówek

Profile: uczestnicy mogą uploadować na konsole turniejowe (za pomocą telefonów, pamięci masowej czy innych kompatybilnych urządzeń) dopiero wtedy, gdy zostanie wyłoniona najlepsza ósemka turnieju

Areny: wybierane losowo

Ustawienia przycisków: przed walką

Nagrywanie walk:opcja save replay

 

Jak wiadomo ustawienie przycisków dla 2 portu jest niemożliwe przed walką więc warto byście to znaczyli i wymyślili coś innego.

Może pierwsza walka która jest włączona tylko po to by ustawić przyciski??

Odnośnik do komentarza

Wchodzi się do vs, wybiera byle jakie postacie, obaj gracze sprawdzają i ewentualnie zmieniają ustawienia, powrót do ekranu wyboru postaci i zaczęcie walki.

 

Nie widzę nieścisłości ;p

 

 

Jak wiadomo ustawienie przycisków dla 2 portu jest niemożliwe przed walką więc warto byście to znaczyli i wymyślili coś innego.

Może pierwsza walka która jest włączona tylko po to by ustawić przyciski??

 

 

Czy nie napisałem identycznej rzeczy?? Zauważyłem tylko że w zasadach jest coś innego ;)

Odnośnik do komentarza

@Guardian - no właśnie o to mi chodziło, że w zasadach nie ma czegoś innego. Przy ustawianiu configów walka jeszcze nie jest rozpoczęta. To, że wykonywane jest to w trybie vs po wejściu do ekranu właściwej gry nie ma żadnego znaczenia ;)

 

W sumie nawet jeśli jest możliwość ustawiania wszystkiego w opcjach, to nie wiem po co tracić na to czas, skoro po góra pięciu walkach i tak siądzie kto inny i wszystko pozmienia ;]

Odnośnik do komentarza

Spokojnie Tenshi pomodlę się o twoje oświecenie, w sumie mnie też jedzie teraz nawet Junior ( chociaż tylko Alisą ;p), po prostu zmiana części i zmiana miejsc, ale spoko trzeba grać, grać i jeszcze raz grać a damy radę :)

Ps. Jakby co mogę was z Robem przenocować :)

Edytowane przez Dante84
Odnośnik do komentarza

Siemka, kilka nowości:

-Prawdopodobnie zbanujemy plansze NOH THEATHRE ponieważ walcząc z niektórymi postaciami(zafina, alissa???) zdażają sie tam poważne chrupnięcia animacji

 

W czasie turnieju będzie można wykupić gre w kręgle za 10 zł i wystartować w konkursie którego nagrodami są:

1. Sony Playstation 3(fat)

2. Telewizor Sony Bravia s5500, 32 cale, full HD

 

zasady przekleję z maila od menagrea kręgielni:

-od 30.11 do 6.12 planujemy zorganizować Wielki Turniej Mikołajkowy, czyli finał zbiegnie się z ostatnim dniem Waszego pobytu u nas.

Turniej ma polegać na tym, że w przeciągu tygodnia można wykupywać gry (1 gra - 10zł), dostaje się kupon i gra. Wygrywa ta osoba, która najwięcej razy zmieści się w konkretnym przedziale punktów (prawdopodobnie będzie to między 110 a 115 punktów). Czyli jeśli jakaś osoba X wykupi 10 gier i w tych 10 grach zmieści się w określonym przedziale, a Y tylko 8 razy zmieści się w określonym przedziale,to wygrywa osoba X, bo miała największą ilość wygranych gier.

 

 

I NAJWAŻNIEJSZA INFORMACJA

Dante proszę o dopisanie do listy uczestników(obecność na 100%)

 

RYAN HART AKA PRODIGAL SON

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza

Chyba troszkę przesada z tym banowaniem, przycinać to i mi przycina raz na jakiś czas na kilku innych planszach. To tylko lekkie zwolnienia animacji które raczej nie występuje w decydujących momentach juggla czy w trakcie "spejsingu", poza tym to tylko powoduje ucinanie klatek więc gra sama w sobie nie zwalnia nie kaszanią się timingi, i jak ktoś naciśnie dobrze, to będzie miał dobrze bo gra wciąż rejestruje inputy.

 

Z tym Rogerem to też lekka przesada, nie chciałem już o tym pisać no ale skoro już piszę o jednym to mogę przy okazji o drugim. Podano tu arcy argument, iż w trzecim stroju kangur ma przegięte rzuty, bo ciężej odróżnić lewy od prawego, co dla polskiej sceny tekkena, w której 99% wyrywa się na reakcję, jest nie do przyjęcia. Ja nie widzę problemu, niech kangur ma tego boosta, w końcu to tekken w którym każda postać ma inną animację łapania (jedni łatwiejszą drudzy trudniejszą) więc w tym temacie akurat sprawiedliwości i tak nie ma.

Ten ban wprowadzi tylko niepotrzebne komplikacje, no bo skoro zaczniemy banować takie pierdoły to i banowanie własnych strojów stanie się faktem, w końcu można tak sobie postać stworzyć a niektórych tak obudować że wyrywanie się na reakcję będzie jeszcze trudniejsze, z czasem pewnie ci sprytniejsi znajdą takie zestawy które utrudnią rozpoznawanie i blokowanie podcinek na refleks. Co po tym? No chociażby, banowanie zbyt ciemnych zbyt jasnych leveli lub części zwykłych kostiumów. W końcu, czemu ktoś ma grać czarnym kaziem na ciemnym levelu skoro przeciwnikowi wszystko się zlewa i jedyne co dobrze widzi to biała główka i rękawice?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.