Skocz do zawartości

FIFA 10 Replay


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Temat od powtórek wiec zapytam tu czego na swoim profilu nie mam żadnych bramek w katalogu videos chodz wrzuciłem co najmniej ze 3 :verymad: Statystyki ze spotkań online mi pokazuje ale bramek juz nie, moze cos w samej grze jeszcze trzeba zrobić by one zostały uwieszone na serwerze??

 

Ogólnie jeśli chodzi o stronkę EA to się cuda na kiju dzieją, także jeśli wszystko robisz poprawnie to i tak może być coś spier.... u nich i efekt znasz. Dzisiaj dopiero naprawili wrzucanie swojej twarzy w game face, live sezon dalej nie działa. W menadżerze jest tyle bugów, że łeb boli a oficjalne forum FIFY aż kipi od postów - uzbierało się już podobno 75 bugów w samym trybie menadżera. Ja np z budżetem 190 000 000 nie mogę kupić żadnego zawodnika bo dostaje info że nie mam kasy na jego pensję, która wynosi ~ 20k-30k xD Nie nalicza asyst,.... Dawno nie grałem w tak zdziurawioną bugami grę ale i tak jeśli chodzi o gameplay to dla mnie "kosmos". Po 10 latach grania w PES, jak wczoraj zagrałem w demo PES2010 po jakiś 50 meczach w nową fifę wybuchłem śmiechem, ale cicho bo zaraz ktoś powie, że kolejny fanboj i wojenek szuka. Żeby nie było off topa:

 

http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/video/9306736

 

http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/video/10612755

 

Wqrw.... tylko brak opcji zapisywania bramek na HDD konsoli, w 09 nie było tutaj też nie ma :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...