Skocz do zawartości

Toy Story 3


Di

Rekomendowane odpowiedzi

On chyba mówił w odniesieniu do kilku miesiecy wstecz. A jak nie to faktycznie. Rtatuj? Walle? Up? Król Lew?

 

Mnie jakoś nie kręci to Toy Story, Disney skonczył sie na Hannie Mothanie.

Odnośnik do komentarza

To już sprawy zaszły tak daleko że będą wojny nt. bajek? Dajcie spokój ludzie, mnie już nie bawią bo lecą na jedno kopyto. Tylko zmienia się sceneria i postaci. Gagi wciąż te same. Kiedyś wyskoczyła jedna a porządna animka dopakowana wypaśną graficzką a teraz jest jeden wielki młyn w którym panuje nijakość, ot.

Odnośnik do komentarza
To już sprawy zaszły tak daleko że będą wojny nt. bajek? Dajcie spokój ludzie, mnie już nie bawią bo lecą na jedno kopyto. Tylko zmienia się sceneria i postaci. Gagi wciąż te same. Kiedyś wyskoczyła jedna a porządna animka dopakowana wypaśną graficzką a teraz jest jeden wielki młyn w którym panuje nijakość, ot.

 

Ty chyba jednak nie wiesz, co to jest "Ratatuj" i "Wall'e". Zawsze bede wymienial te dwie bajki - tak rozne od calego mlynu, a zarazem tak wybitne i ponad wszystko. Jeszcze trzeba "Odlot" zobaczyc. Sorry, ale mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera, jak ktos te dwie bajki probuje zaliczyc do calego grona sredniakow . Owszem, Epoka Lodowcowa to bylo cos... ale do "Ratatuj" i "Wall'e" nie ma zadnego startu. Tak samo "Shrek".

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

Udało Ci się, wszyscy leżą poskładani ze śmiechu.

 

 

 

Nie będę odkrywczy jeżeli napiszę, że najlepsze bajki były robione w latach 90, pierwsze Toy Story, Dawno temu w trawie, Disnejowski Król lew albo Dzwonnik z Notre Dame, teraz jak już pojawi się coś na co by warto pójść do kina to raz na ruski rok. Jak patrzę na te współczesne bajki to robi mi się mdło, jakieś Małpy w kosmosie czy inne Potwory kontra obcy, robiona na szybko papka, bez jakiegokolwiek pomysłu, ot żeby dzieciaczki mogły popodniecać się się ładną grafiką. Ratatuj czy Wall.E to oczywiście chlubne wyjątki, ale one tylko jeszcze bardziej pokazują jak bardzo to wszystko się stoczyło.

Odnośnik do komentarza

No ale bajki na takim poziomie, jak wymieniłeś, też ukazywały się rok w rok. Swoją drogą, sporą rolę odgrywa w ocenie też sentyment.

Toy Story 3 chętnie obejrzę, jedynka to klasyk, druga część nie była już taką rewelacją, ale też niezła. Plusem może się okazać to, że od poprzedniej części minęło tyle lat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...