Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

MM Zielona Góra - 239zł. za RDR`a :/ Nie mają pewności czy kopie dojdą do piątku :/

 

Witam. Gra została zamówiona. Cena sprzedaży wynosić będzie 239zł. Niestety nie mam pewności, czy dojedzie we wskazanym terminie.

 

 

Ja się łudzę, że u mnie będzie po 199 zł, w falubazie was pewno zdzierają ;) , A jeżeli faktycznie będzie taka cena to chyba przerzucę się na Ultime.

Odnośnik do komentarza

Gratulujemy szczęśliwcom. sotter nie wiesz czy się zabierają za wysyłkę dzisiaj? No i jak to jest, że Cenega jako dystrybutor nie rozsyła do sklepów?!

 

edit:

ŁAAAAAA! JEDZIE DO MNIE! JEDZIE! :D:D:D:D kurde takiego parcia na grę nie miałem już dawno. Czuje się jak małe dziecko i jest mi z tym dobrze.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

No ja jak dziś dzwoniłem i pytałem się czy wyślą mi jeszcze dziś jak bym szybko zamówił, to poinformowali mnie, że wersja na PS3 całą wysprzedana i została im jedynie na klocka.

 

Z innej beczki. Emipk jak zwykle wygrywa. Dzwonie do swojego Empiku i pytam się baby czy jest już RDR. Ona na to, że jutro jest premiera, ale widzi, że nie ma zamówionej żadnej kopii na ich sklep, więc muszę zamówić jak już chcę na poniedziałek / wtorek :) + 5 dla respektu :)

Odnośnik do komentarza

Spaliłem się trochę, grę zamowilem w poniedziałek w Gram.pl i okazało się mimo maila z potwierdzeniem wysyłki o treści

 

"Wysyłka Pana zamówienia zaplanowana jest na 20 maja. Gra powinna zostać dostarczona w piątek."

 

okazuje się, iż zabrakło kopii i grę otrzymam najprawdopodobniej z drugą turą "Status Twojego zamówienia: zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne (prawdopodobnie w dniu 17.5.2010)" jeszcze bug ich sklepu z wyświetlaniem błędnej daty ...

 

Ktoś jest może w podobnej sytuacji? Wie coś więcej na temat kolejnych partii dostaw gry do sklepów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...