Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Spaliłem się trochę, grę zamowilem w poniedziałek w Gram.pl i okazało się mimo maila z potwierdzeniem wysyłki o treści

 

"Wysyłka Pana zamówienia zaplanowana jest na 20 maja. Gra powinna zostać dostarczona w piątek."

 

okazuje się, iż zabrakło kopii i grę otrzymam najprawdopodobniej z drugą turą "Status Twojego zamówienia: zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne (prawdopodobnie w dniu 17.5.2010)" jeszcze bug ich sklepu z wyświetlaniem błędnej daty ...

 

Ktoś jest może w podobnej sytuacji? Wie coś więcej na temat kolejnych partii dostaw gry do sklepów?

 

Ja nie jestem w sumie podobnej sytuacji ale powiem Tobie Raju, że Cenega ponoć ma na starcie bardzo małą ilość kpi RDR. Koleś mój co pracuje w media, mówił, że wszystkie Media Markty w Polsce na premierę dostaną maks 300 szt. od Cenegi. W moim MM dostają np po 3 na PS3 i X360 na premierę.

Odnośnik do komentarza

Tak Menago dopiero wtorek media niby bardzo mało sztuk więc bywa ale ja już o 6 rano jadę do media ;P

 

O 9 otworzą, o 12 przyjdzie dostawa z grą, o 14 wprowadzą do systemu i o 16 kupisz :)

 

 

Twoje słowa się potwierdziły. Przed 20 minutami wróciłem ze Szczecińskiego MM. RDR jeszcze nie ma. Gość na dziale powiedział, aby przyjść właśnie około 15-16 to może będą mieli, nie muszę chyba dodawać, że śmieszne ilości. Jak dojdzie 5 sztuk, to będzie sukces.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

nie, do PE ;-) w Empiku mi powiedzieli, że RDR będzie POD KONIEC MAJA i w cenie 239 zł. Poebancy!!!!

 

 

Załuję po stokroć, że nie zamówiłem tego tytułu ale takiej jazdy się nie spodziewałem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Masakra szukam RDR dla kolesia ale tam gdzie jest to tylko na zapisy bo wszędzie cięcia w dostawach. We Wrocku MM dostanie w pon. reszta nie jest pewna. Kolejny rekord hype'u?

 

Rekord wspaniałego dystrybutora który nie zadbał nawet o przyzwoita ilość sztuk gry na Polskę. A w krakowie ktoś gdzieś wyrwał i za ile ?

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Jeśli ktoś dorwie RDR dzisiaj w Katowicach, to piszcie( w grę wchodzą wszystkie empiki, Saturn, MM, Centrum SONY i jakikolwiek inny sklep). Muszę dzisiaj mieć a ciężko to dostać :verymad:

MM w katowicach brak.

bylem o 13 i 0 kopii.

w Empiku na 3 stawach gosc z obslugi sie mnie pytal czy ta gra ma dzis premiere. Jak odpowiedzialem ze tak to nawet nie wiedzial czy maja zamowione jakies kopie

Odnośnik do komentarza

Jakim prawem nie dostałem jeszcze RDR? Złożyłem preorder w sklepie psx ;/

 

E: No qrwa jasna jakie złodzieje. Dzisiaj wysłali ;/ Wie ktoś czy w sobote kurier też dostarcza paczki?A i czy sklep psx podaję nr. paczki żeby można było ją "śledzić"?

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...