Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Bo kto był pewny zakupu to trzeba było składać zamówienie na preorder. A nie liczyć, że się skubnie za 2 dychy mniej parę dni po premierze ;p

 

Jak ostatnio usłyszałem, że znajomy kupił używkę za 220 zł... to mnie zatkało.

W dużej mierze to zasługa srenegi.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

mnie to wali - już się odkochałem i wolę sobie przejść Assasin's Creed 2 i Brutal legend. Rdr kupię gdy będzie więcej i taniej i używkę. Skoro używki generują takie straty, to jedyny sposób by im za ten skandal doj.ebać :P

Zgadzam się z Tobą w 100%. Też chciałem z bratem kupić po egzemplarzu i wspólnie rabować banki :) ale nie za taką cenę. Widziałem już po 250zł-wariactwo

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz coś takiego widzę, żeby gier zabrakło. Normalnie śmiech na sali. <_< Tylko niech ktoś mi powie czemu. Bardzo dziwna sytuacja. Tak się ostatnio napaliłem na RDR, a na allegro nówki za grubo ponad 200zł. Sprzedawcy szybko wykorzystali sytuację. ;) Nikt nie wie kiedy będzie jakaś duża dostawa? Widocznie będę musiał jeszcze trochę poczekać zanim wymierzę sprawiedliwość na dzikim zachodzie. :verymad:

Odnośnik do komentarza

ktoś tu mowil o jeleniach kupujacych w MM za 250, ja tu widze innych jeleni ktorzy chcieli oszczedzic i teraz marudzą;p

ja kupilem w dniu premiery za 189 :P

ja widze buraka, który sie chwali jaki to on jet zaradny, bo przypadek sprawił, że mieszka niedaleko siedziby ultimy.

Chcę uczciwie zapłacić za grę, nawet po zawyżonej cenie, ale jej nie ma. Ok, spoko, teraz poczekam spokojnie na używki za 150.

To jakby Avatara wprowadzili do jednego kina na miasto. no (pipi).

Odnośnik do komentarza

No nie trzeba było mieszkać obok Ultimy żeby dostać RDR na premierę za tą cenę.

 

Btw nie przesadzaj. Można dostać RDR tylko po chorych cenach (co prawda nie wszędzie). No ale pisałeś, że dałbyś 250 zł nawet za używkę.

Z sumą 250 zł wciągu jednego dnia wyrwałbym RDR.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

ktoś tu mowil o jeleniach kupujacych w MM za 250, ja tu widze innych jeleni ktorzy chcieli oszczedzic i teraz marudzą;p

ja kupilem w dniu premiery za 189 :P

ja widze buraka, który sie chwali jaki to on jet zaradny, bo przypadek sprawił, że mieszka niedaleko siedziby ultimy.

Chcę uczciwie zapłacić za grę, nawet po zawyżonej cenie, ale jej nie ma. Ok, spoko, teraz poczekam spokojnie na używki za 150.

To jakby Avatara wprowadzili do jednego kina na miasto. no (pipi).

 

 

No ale co? Masz bol do ludzi bo potrafia sie ogarnac i kupic gre szybciej? Zamowilem 5 dni przed premiera na gram.pl za 179 zl i co jestem burak? LoL

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

250 za używke? a w życiu! może za nówkę i to w chwili impulsu (czytaj: widzę ostatni egzemplarz na półce a dostawa za tydzień).

Teraz wyjechalem na weekend i mam gdzies. Od dwóch tygodni co 2-3dni robilem rundke po poznaniu do saturna i dwóch sklepów z grami i wszedzie tylko: "nie ma, niewiadomo kiedy będzie, a jak będzie to może z 5 sztuk i nie wiadomo za ile". Nie będę latać przez całe miasto do mm czy robić patrole po empikach. Wysyłkowo też nie kupię, bo co mi miały powiedzieć jakieś komunikaty o dostępności typu 3-5 dni (czytaj: jak będzie to będzie). Czy ja muszę w to zagrać? nie i nie będę latać jak debil, tracić czas i polować na coś, co powinno być w każdym markecie dwa tygodnie temu. Co ja (pipi) jestem? Jak mam wydać moje ciężko zarobione dwie setki, to mam się jeszcze starać i zapisywać się na jakieś listy a potem cieszyć się, że dostałem jako szczęściarz za 250?

 

To jest parodia premiery.

 

W taki oto sposób traci się klientów. Parcie mi zeszło. Kupię sobie inne, tańsze gry i spokojnie poczekam na tanie używki rdr. Jakbym mógł piracić na ps3, to miałbym ich właśnie jeszcze głębiej w poważaniu i dawno grał w pirata.

 

A w wielkie braki na zachodzie nie wierzę, kilka już widziałem komentów i słyszałem info, że np. na wyspach to w każdym za(pipi)u jest, a gdzie indziej mieli po palecie na market. Tak, to poważne braki, u nas rzucili na cały kraj tyle, co wchodzi w jednego dostawczaka.

 

Faranell: nie, mam ból, że kretyn się chwali, bo MIAŁ SZCZĘŚCIE dostać grę szybciej jedoczęśnie twierdząc, że ja byłem łasy na tanie używki. Nie, TERAZ jestem na nie łasy. Masa ludzi miała preordery a i tak nie dostali na premiere, tylko po następnym rzucie. No (pipi) gry dla preorderów zabrakło. To ma być premiera? to wygląda, jakby cenega kupowała w jakimś mm w niemczech i wysyłała małymi partiami do polszy.

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

No ja też nie wiem skąd te info, że niby na zachodzie brakuje RDR. Shit prawda, jest wręcz odwrotnie.

 

Ok zgadzam się z Tobą. Pretensje i podziękowania tylko i wyłącznie do naszego czołowego dystrybutora...

Na pocieszenie można dodać, że mnóstwo gier z pod ich skrzydła wyjdzie w tym roku.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

no widze, że mafia 2 jest chyba też od nich... To już wiem, żeby sie wcale nie napalać, bo i tak nie będzie.

 

Żaby jeszcze się pośmiać, to taki nowy PoP, czy split/sec to był dzień po premierze w tesco i carrefour (który łącznie ma może z 10 tytułów na ps3) i to w standach i na oko po 20-30 sztuk. W sklepach, w których gry przypadkowo kupują casuale. Widziałem kupując pietruszkę. W saturnie tego masa i nawet dedykowane standy poustawiali. PoP jest też od cenegi i widać, że średnimi hitami się mniej przejmują.

 

Mam nadzieję, że osoba za to odpowiedzialna CO NAJMNIEJ dostała po premii na pare miechów. Ja mam gdzieś czy to wina cenegi, czy rockstar (mhm, jasne, specjalnie wytłoczyli mniej, bo lubią tracić na piractwie, a srenega ma długa tradycję skopywania releasów)

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Gdy dwa tygodnie temu kupowałem RDR za 229 zł w MM zastanawiałem się- bo nie lubię dawać się okradać (a to złodziejska cena), Myślałem sobie , że za dwa -trzy dni cena spadnie do 199 zł. Mineło tyle czasu i ludzie dalej nie moga kupić gry....cieszę się, że kupiłem wtedy :D

 

 

Ale masakra, naprawdę. Takie rzeczy, że chce się cos kupic i nie ma w sklepie to tylko za komuny były. I wróciły jak widać. Nic dziwnego, że za dwa lata ma być koniec świata :D

Odnośnik do komentarza

Ze zwykłymi sklepami tak jest, nigdy do końca nie wiadomo czy się do nich wcześniej wybrać, czy brać w jakimś sklepie internetowym. Ostatnio po kilku nieudanych premierach w zwykłych sklepach zacząłem zamawiać w Internecie. Nawet jeżeli czasem wypadnie weekend czekania na gierkę, mam pewność że na pewno pogram, choćby kurier miał płynąć do mnie łódką (niewiele brakowało). To co się obecnie dzieje z RDR woła o pomstę do nieba. A najgorsze, że dystrybutorowi to lata koło ogona. W końcu co może kilku zwiedzonych krzykaczy?

Odnośnik do komentarza

ktoś tu mowil o jeleniach kupujacych w MM za 250, ja tu widze innych jeleni ktorzy chcieli oszczedzic i teraz marudzą;p

ja kupilem w dniu premiery za 189 :P

ja widze buraka, który sie chwali jaki to on jet zaradny, bo przypadek sprawił, że mieszka niedaleko siedziby ultimy.

 

i w dodatku sie pomysliłem bo kupilem dzień przed premierą :P

 

ale bez kitu - wcale nie trzeba bylo mieszkac obok ultimy zeby kupic w dobrej cenie i czasie, wystarczyło nie "czekac kilka dni az cena spadnie"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...