Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Opiszę swoje wrażenia jak skończę grę jako zły, co powinno nastąpić dzisiaj/jutro. Ech, nienawidzę was Sucker Punch, prawdopodobnie przez wasz geniusz zawalę egzamin ;)

Oj, tam, oj, tam. Są poprawki. No, najwyżej jeden komis nie wyrządzi wielkiej krzywdy :P

 

Ile GB ma gra na PSN?

 

Też sobie to powtarzam ;]

 

A odnośnie gry to na razie tak na szybko - lepiej, więcej, efektywniej.

Odnośnik do komentarza

SP bedzie musial to poprawic w patchu, jak widac.

 

No ale ja sie tym nie przejmuje. Bonus nie jest na tyle duzy zeby bylo go tak bardzo szkoda. Przy drugim przejsciu sie z tego skorzysta :)

 

A w ogole stare ubranie Cola z jedynki to jest jakies DLC, co nie? W podstawowej wersji tego nie ma, nie?

 

Już nie chodzi o bonusy, a odwołanie do poprzedniej części w dialogach. Chyba najfajniejszy bajer. A ciuch z jedynki to DLC w edycji specjalnej.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie o szukanie odlamkow.

Ktos tu wspominal ze w odroznieniu od pierwszej czesci, w Infamous 2 po wcisnieciu przycisku L3 pojawiaja sie na minimapce te niebieskie kropeczki, ale takze te ktore tez nie sa w zasiegu radaru.

 

Czy to trzeba jakos odblokowac (jakas ukryta moc), ewentualnie czy to jest dostepne dopiero w pozniejszym etapie gry?

Pytam, dlatego ze u mnie po wcisnieciu L3 na minimapce oczywiscie pojawiaja sie "odlamki", ale tylko te w w zasiegu.

Odnośnik do komentarza

hehe jestem juz po skonczeniu i postanowilem cos naskrobac w związku z tym.

 

Jednak na poczatek chce powiedziac ze mi rowniez nie przeniosło savea z 1. Żadnego pytania ani nic...

Nawet uruchomiłem pirwszą częśc i pozniej też uj~! Mam chyba 5 savów z czego 2 z konca.

jestem ciekaw czy pytanie pojawia się jak się tylko włącza gre czy jak się weżnie NEW GAME...????

Jesli jest inaczej to przy 2 przejsciu za cholere i tak nic sie nie pokaże...

W sumie całkiem przydatne sa te 3 cześci paska energii które się dostaje na początku i kiepsko byloby je stracić. Wie ktoś ile jest max tych "battery cores"(paska energii)?? Ja mam 26 ale nie wiem czy przypadkiem te z początku by się nie dodały...

 

Może teraz o samej grze: zacząłem grać wszoraj przed południem a skończyłem dzisiaj nad ranem (oczyiście z przerwami i to calkiem sporymi). Wbrew pozowom nie przeleciałem tylko głównych misji ale: zdobyłem 90% odłamków, 75% misji pobocznych zaliczonych i połowa gołębi. Również prawie wszystkiem moce odblokowana (zostalo chyba ze 4).

Stąd mam wrażenie że gra jest krótsza od cześci 1 ale to nie znaczy że krótka...

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że premiera w dzień rozpoczęcia targów E3 to strzał w stopę. Jak Sony chce sprzedać swojego exa w okresie, który jest tak charakterystyczny, że mówi się wtedy o jak największej ilości gier? Do tego bardzo słabo jest rozreklamowana. Oczy całego gamingowego świata są zwrócone na LA a tam brak stosownych bilbordów.

 

Nawet na konferencji nie raczyli poświęcić chwili jak chociażby w 2009 roku.

 

To może być fail sprzedażowo ;/

Odnośnik do komentarza

Mam konto PS+, czy jak ściągnę sobie wersję TRIAL a później z innego konta (ze składki :rolleyes: ) ściągnę tylko klucz to będzie to działało?? Chodzi o oszczędność czasu - 15 GB to sporo. A zanim kolo porozsyła loginy i hasła to bym już miał :)

 

p.s. myślę, że za bardzo nie namieszałem

 

Będzie działać - tylko że gra musi być z jednego sklepu (PL <-> PL; USA <-> USA itp.)

 

E: A to 15GB to nie jest wielkość do ściągnięcia tylko wielkość potrzebnego miejsca na HDD (jak to podzielisz na pół to wyjdzie że gra "waży" 7,5GB)

 

I takie pytania następnym razem zadawaj w odp. temacie bo teraz to tu śmiecimy tylko.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Mam konto PS+, czy jak ściągnę sobie wersję TRIAL a później z innego konta (ze składki :rolleyes: ) ściągnę tylko klucz to będzie to działało?? Chodzi o oszczędność czasu - 15 GB to sporo. A zanim kolo porozsyła loginy i hasła to bym już miał :)

 

p.s. myślę, że za bardzo nie namieszałem

 

Będzie działać - tylko że gra musi być z jednego sklepu (PL <-> PL; USA <-> USA itp.)

 

E: A to 15GB to nie jest wielkość do ściągnięcia tylko wielkość potrzebnego miejsca na HDD (jak to podzielisz na pół to wyjdzie że gra "waży" 7,5GB)

 

I takie pytania następnym razem zadawaj w odp. temacie bo teraz to tu śmiecimy tylko.

Dzięki! Sprawdzę.

Ale jakby nie było tematyka Infamous 2 :teehee:

Edytowane przez piciu12-79
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie: czy aby działał edytor i misje z niego, trzeba najpierw ukończyć określoną ilość misji fabularnych? Po uruchomieniu 1 raz pojawiły się opcje: Nowa Gra albo Kontynuacja Opowieści, ale nie ściągnął sie żaden patch. Gra jest w wersji 1.0. Po kolejnum uruchomieniu dalej nie znajduje patcha. Jakieś sugestie? Dzięki z góry.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie: czy aby działał edytor i misje z niego, trzeba najpierw ukończyć określoną ilość misji fabularnych? Po uruchomieniu 1 raz pojawiły się opcje: Nowa Gra albo Kontynuacja Opowieści, ale nie ściągnął sie żaden patch. Gra jest w wersji 1.0. Po kolejnum uruchomieniu dalej nie znajduje patcha. Jakieś sugestie? Dzięki z góry.

 

 

Edytor pojawił się u mnie dopiero po chwili gry(godzinka, dwie chyba). Także graj normalnie i powinno samo wskoczyć-tylko musisz być cały czas podłączony do neta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...