Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu widze podkładke ze storny Goku,Frost walczył w słusznej sprawie niby dla dzieci żeby Champa udzielił mu pomocy w zaprowadzeniu pokoju w 6 wszechświecie więc w czym tu spisek.

 

Bezsensu podkładka bo przecież jest jeszcze Vegeta a on się w sentymenty nie bawi. Tak myśle ze Champa ma tylko jednego kozaka w drużynie ten nieco podobny do Piccolo. Reszta to jednostrzały IMO.

Odnośnik do komentarza

Znowu chyba animatorzy mieli gorszy dzien i wszystko krzywe. (pipi)a co sie dzieje u tych skosnych to ja nie wiem, to nie pierwsze anime tak (pipi)owo rysowane, potem niby poprawiaja w wydaniach blu ray, ale nie wiem czy mi sie bedzie chcialo to drugi raz ogladac.

 

Sam odcinek mi sie podobal, bylo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jako fan Piccolo czuje się jednak oszukany, przegrał przez oszustwo, i nie może dalej walczyć, bo Vegeta stwierdził "Ja załatwię tego oszusta" krzywo spojrzał na Piccolo, i ten ustąpił, ale czego ja się spodziewałem, w tej serii każdy, kto nie jest Goku albo Vegetą, jest nikim  :(

Edytowane przez metalcoola
Odnośnik do komentarza

Czyli zostałe Vegeta i ten czerwony uchodźca z Syrii od beerusa. Jeszcze mi tylko brakuje by frost kolejny raz po frajersku załatwił Vegete i leszcz Beerusa bedzie każdego musiał wykosić. To jakaś anomalia bo nie chce mi się wierzyć, że Vegeta mimo SSGod pokona wszystkich od Chaampy. Za bardzo w uniwersum DB Vegeta robił za przydupasa Goku żeby teraz miał terminatorzyć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mi się wydaje że jednak coś się stanie i Champa wygra przez co Ziemie się zamienią i reszta anime będzie się dziać w obu wszechświatach.

Ekipa Goku będzie szukać super smoczyk jajek żeby przywrócić swoją ziemię i dzięki temu taki Cabbe w ekipie bardzo możliwy, sam Vegeta mówił w ostatnim odcinku że kiedyś pozna ich przywódcę. 

 

Jakoś nie widzę innego toru którym mogłoby się potoczyć anime.

Odnośnik do komentarza

 

Jakoś nie widzę innego toru którym mogłoby się potoczyć anime.

 

Jest jeszcze taka niepokojąca opcja, że po turnieju się skończy. :dynia:  Oby nie - to byłoby słabe, zważywszy na to, że przez ponad 30 epów jechano na fabule z dwóch ostatnich kinówek.

 

Faktycznie najnowszy odcinek petarda i byłoby spoko, gdyby częściej dane nam było oglądać fajterów z innych wszechświatów. Tych w sumie jest 12, czyli masa możliwości   :banderas:

 

Myślę, że Hit będzie godnym rywalem dla Vegety i Goku, głównie przez to, że wygląda całkiem niepozornie i ciągle zachowuje stoicki spokój. No i nie zapominajmy, że jest jeszcze ten cały Monaka, przed którym respekt wydaje się mieć sam Beerus.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...