Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że ten Dragon Ball nie mógł wyglądać od początku tak jak teraz - tajemnice, ciekawe zwroty akcji i czarne charaktery, do tego w końcu poważniejszy klimat. Sporo ludzi zraziło się powtarzaniem kinówek i nudnymi fillerami, a przecieki z kolejnych odcinków mówią, że będzie jeszcze lepiej

Nowe techniki, fuzje i Beerus w końcu wkraczający do akcji

 

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)isty odcinek, ogladalem mi sie to tak dobrze jak za czasow gimbazy. Do animacji tez nie moge sie przyczepic.

 

 

W(pipi)iony Goku - ciary, potem w(pipi)iony Trunks to samo

 

 

irytuje mnie tylko ze zapomnieli o fuzji, gdzie Vegeta z Goku nawet Beerusa by rozwalili bez problemu. No a Goku znowu zapomnial o kaioken.

Edytowane przez Shen
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Samo w(pipi)ienie zarówno Goku i Trunksa wypas ale sam odcinek pełen głupot po których dr Brown przewróciłby się w grobie jakby nie żył. 

 

Bardzo fajny odcinek, a najlepszy moment to chyba ten:

 

 

 

Chociaż to co zrobił Trunks też było mocne, ale... Co to w ogóle jest? Pewnie wytłumaczenie będzie jakieś głupie, ale przynajmniej wygląda fajnie. Chociaż coś.

Ja raczej obstawiam ten moment

https://youtu.be/PgIzLCMgQdg?t=111

:obama: jebaniutki

Co do Trunksa to trochę beka z Goku i Vegety.

Ci żeby transformować się w SSBlue musieli trenować u samych bogów, a wystarczyło się porządnie wkurwić. Trunks był na etapie walki z Cellem. Nie walczył z Buu więc nie miał się jak rozwijać. Dopiero Black złoił mu skórę. Nie wiem czy to przedsionek SSB czy fuzja SSJ i SSB ale chyba raczej to drugie jak ma skopać Blacka i Zamasu trochę.

 

Vegeta ma trochę najgorzej. Dumny książę, a dni jego świetności już nie wrócą. 

 

2819b15c422be4599bfb1da29502185adeb408e4

pamiętamy [*]

 

 


irytuje mnie tylko ze zapomnieli o fuzji, gdzie Vegeta z Goku nawet Beerusa by rozwalili bez problemu. No a Goku znowu zapomnial o kaioken.

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale podczas walki z Kid Buu obaj mieli problem z tradycyjną fuzją więc zdecydowali się na kolczyki pomimo ostrzeżeń. Chociaż teraz to nie problem skoro mają Smocze Kule. Fuzja Kaioken to ostateczność i chyba Goku jeszcze nie doszedł do pełni sił by go użyć.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Co do Trunksa to wątpię, że to

 

 

SSJ Blue. Bardziej jakiś kolejny rage mode, który pewnie nie wystarczy mu na długo.

 

 

Acz też zastanawia mnie ta błękitna poświata.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Vegeta nie chciał pajacować z tancem, no i fuzja miala ograniczenie czasowe, plus dawała mniejszego kopa niz kolczyki potara.

 

Trunks ostatnio dostał pare razy konkretny oklep, a pamietamy przeciez ze jak saiyan jest na granicy smierci ale przezyje, to dostaje kopa. Goku sam siebie atakowal podczas podrozy na namek, a potem zjadał senzu.

Odnośnik do komentarza

obejzalem ten odcinek, ktory tak zachwalacie i jedyne co to podoba mi sie nutka z endingu

 

 

michał chu ju ci pa

 

michał chu ju ci pa

 

 

obecnie napier.dalam orginalnego full metal alchemist i psycho pass, takze tego dragon ball super sie poprostu nie da przełknąć, taka tam pier,doła do obejzenia z przewijaniem w czasie, gdy ci sie podgrzewa  zarcie w mikrofali

 

stawam na równi z reklamami battle of tanks tymi trzydestosekundowymi

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A może to efekt treningu z Vegetą? Jakiś USSJ + kontrola ki na poziomie SSB. Według mnie to taki jednorazowy boost z tyłka, coś jak SSB + kaoiken na turnieju, zrobiony tylko po to, żeby nie padł na strzała od Blacka\Zamasu.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

A uja będzie a nie nowe poziomy czy cos

Zamasu zrobi fuzje z Blackiem i będzie OP Goku zapomni o kaioken wyłapie szybki oklep i wezwie na pomoc Omnichan czy jak on sie tam zwał który rozyebie Blamasu

tak będzie. No chyba ze jednak kogoś poniesie i będzie zwrot akcji typu Goku SSwstaw jakiś kolor.

 

Trunks power up z dupy,Gohan pi*da,Goku upośledzony niedorozwój , Vegeta to tez jakiś dramat. Mam wrażenie ze oglądam jakiś fanfic robiony przez 15 latków. 

Edytowane przez kudlaty88
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...