Skocz do zawartości

30sekundowybohater


STRETCH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Ee tam w porównaniu do strasznej przeciętności większości tytułów na PSP, Bohater Połowy Minety wypada całkiem nieźle. Czuć oldschoolowy klimat, 30 epizodów mówice... hmmm wydaje się mało, ale nie wiem czy uwzględniliście to, że większość, jeżeli nie wszystkie misje można przejśc na kilka sposobów z czego 2 są premiowane np odblokowaniem nowych epizodów. W sumie wychodzi tego 30 ze wszystkim?

Co do samej gry to jest porąbana.. 30 sekund i podbijamy postać, robimy zakupy, rozmawiamy z npc, robimy subquesta i idziemy na bossa.. Jak o tym czytałem to miałem wątpliwości czy to się uda.. a może inaczej... czy to będzie grywalne. Powiem szczerze, że jest bardzo grywalne! A syndrom "jeszcze tylko jeden stage" włącza się zawsze gdy mamy włączać konsolkę. Poza tym lubię oldschool w grach, bo mi dzieciństwo przypomina, a ta gra naprawdę ma sporo smaczków i mimo archaicznej oprawy wygląda conajmniej ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Grałem w demko po obejrzeniu wideorecki u Pana Pieczarki na jego wideoblogu i muszę stwierdzić, że wygląda to conajmniej dobrze. Lubię takie retroklimaty, lubię zwykłe stare RPGowe nabijanie leveli no i ten chory pomysł epizodów gdzie mamy 30 sekund na przejście etapu :D. Co mi się jeszcze bardziej podoba, to ekspresowe walki, przyjemny system gry... No co mogę powiedzieć po kilkunastu minutach grania w wersję demonstracyjną? Chyba już nic, boli mnie tylko, że tytuł ten na allegro chodzi po chorych cenach, a powinien być na PSStore za nie więcej niż 5 dolarów.

Odnośnik do komentarza

Oryginalny mode Hero30 jest faktycznie monotonny po 15 stage'u, po prostu ma się wrażenie, że non stop pomimo nowych przeszkadzajek robimy to samo. Za to już w innych trybach Evil 30 i Princess30 jest na prawdę fajnie, tempo jest szybsze, brak lvl'owania w podstawowym tego słowa znaczeniu. Dodatkowo, subiektywnie stwierdze, że w przypadku Evila30 dialogi są tak poprowadzone, iż faktycznie się śmiałem (główny bohater to narcyz do kwadratu - lvl up następuje gdy stajesz się piękniejszy poprzez odwiedzenie Boskiego Spa) i wypada to ciekawie na tle reszty jrpg. Ukończenie gry zajmuje około 10 godzin (suma czasu ukończenia wszystkich trybów) co jest niezłym wynikiem jak 30 sekundową rozrywkę.

 

Za pomysł, realizację i muzykę 6,7/10 ;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Gre polecam jak 2*2 bym cyk cyk! Swietna zabawa. Niestety nie trzyma poziomu bo mamy 6 kampani, 3 z nich sa fajne, a 3 takie se... podstawowa kampania Hero 30 jest przeklawa. Kazda misje mozemy rozegrac na kilka roznych sposobow. Mamy proste zagadki, fajny humor i swietny gameplay. Generalnie chodzi o to by plansze przejsc w 30sek. Czasem zajmuje to minute, czasem dwie bo mozna sobie u bogini czasu odswiezac czas... za kase oczywiscie. Blyskawicznie levelujemy herosa i kosimy wszystkich. Druga kampania to taki psuedo RTS na zasadzie papier nozyce kamien... srednio sie przy niej bawilem, ale zaliczylem wszystkie misje nawet poboczne. Trzecia kampania to zabawa w strzelanke... czas odswiezamy na dywanach.... czwarta

to zabawa w ochrone maga, w sumie najslabsza kampania, piata to hero 300 gdzie mamy 300 sekund na przejscie duzej planszy. Przy czym nie mozemy restartowac czasu. Kapitalna zabawa jak w hero 30... na koniec mamy kampanie hero 3... czyli w 3sek musimy przejsc plansze. Hardcore niesamowity, ale po 100 probach w koncu sie udalo...

swietnie sie przy singlu bawilem, multi nie testowalem i serdecznie polecam ta niezywkle symaptyczna gre. Jeden z lepszych tytulow na psp w jakie mialem okazje zagrac, chociaz nie gralem w zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.