Skocz do zawartości

SUPER STREET FIGHTER IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

hehe bo to jest jak z tekkenem większość narzeka, ale i tak w to grają :D

 

o gustach się nie dyskutuje :D Moim zdaniem SF4 nie można porównywać do 3rd Strike'a. To tak jakby 3s porównywać do SF2

Dlatego rozumiem, że fani 3rd strike'a tak psioczą na SFIV, ale cóż można przywyknąć. :D Chyba jedyną rzeczą jaką przy tych dwóch grach można brać pod uwagę jest balans..... :ninja: w 3s- hmmm brak? , w sf4 - dość dobry :blush:

 

Dla mnie na chwilę obecną tej grze może zagrozić tylko ona sama, czyli jeśli w SSF4 online będzie nie grywalny to będzie to raczej moja kolejna "weekendowa" gra. Mimo wszystko jednak przed tekkenem :)

Odnośnik do komentarza

hehe bo to jest jak z tekkenem większość narzeka, ale i tak w to grają :D

Dla mnie na chwilę obecną tej grze może zagrozić tylko ona sama, czyli jeśli w SSF4 online będzie nie grywalny to będzie to raczej moja kolejna "weekendowa" gra. Mimo wszystko jednak przed tekkenem :)

Gdzie są te turnieje i scena w PL?

Odnośnik do komentarza

hehe bo to jest jak z tekkenem większość narzeka, ale i tak w to grają :D

Dla mnie na chwilę obecną tej grze może zagrozić tylko ona sama, czyli jeśli w SSF4 online będzie nie grywalny to będzie to raczej moja kolejna "weekendowa" gra. Mimo wszystko jednak przed tekkenem :)

Gdzie są te turnieje i scena w PL?

 

Prawda jest taka, że swojego czasu kiedy bawiłem się w forum nsports było w pipi graczy, sądzę że jeżeli Capcom da bardzo dobry online w SSF4 i ludzie będą mieli chęci na pewno będzie spoko "ze sceną" jak na warunki polskie online'owe. Fajnie by było w lato zorganizować jakiś turniej/zlot... Cieślak gdzie jesteś?

Odnośnik do komentarza
Gdzie są te turnieje i scena w PL?

turnieji fakt brak, ale jest grupka osób z którą można fajnie powalczyć niemalże codziennie.

 

Vipe nie obraz się ale ty jesteś z tych co na mindgame reagują klepaniem Srk na pale bo mnie bija ( czyli przerywanie combosow Srk w najbardziej randomowych miejscach poprzez button bashing ) wiec po prostu powiem ci ze super masz prawo do własnego zdania ...

 

nie obrażam się bo skoro takiego pro jak Ty biją SRK na pałę to będę je klepał aż stwierdzę, że to nie ma sensu...

zresztą nigdy nie twierdziłem, że jestem super w coklwiek . I tak, mam prawo do własnego zdania, wiem o tym :)

 

więc o co kaman??

Edytowane przez Vipe
Odnośnik do komentarza

Vipe nie obraz się ale ty jesteś z tych co na mindgame reagują klepaniem Srk na pale bo mnie bija ( czyli przerywanie combosow Srk w najbardziej randomowych miejscach poprzez button bashing ) wiec po prostu powiem ci ze super masz prawo do własnego zdania ...

 

zle linkujesz i tyle :) tez mialem takie loty kiedys co do sf4 , a teraz jak ktos chce sie wbic z srk w mojego zfetyszowanego dictatora to zapraszam xD

heheheh

Odnośnik do komentarza

Ja nie mowie o dziurawych rekach tylko np o ... Bisonowym cross jMK,cLP,cLP,LK i zamiast robic cMK,Kned Press chce zrobic po tym (pipi)ym LK rzut dostaje za(pipi)iste Srk na reakcje ... Jak s(pipi)e combosa to na prawde nie w(pipi)iam sie o to ze dostalem Srk pozatym moze 2 graczy w polsce zrobi po tym FADC Metsu wiec pokaznych strat w zyciu nie ma ;p

Odnośnik do komentarza

Jako ze przez następne 3 miesiące będzie wysyp dobrych gierek Capcom wbrew temu co buńczucznie zapowiadało postanowiło nie robić niezdrowej konkurencji i przytomnie (pipi)nęło cenę 40 GBP w UK dokładnie tyle samo ile SCEE chce za np świeżego Boga Wojny 3 Brawo Capcom cieszymy się ze ze propagujecie Zdrowa Konkurencje oraz macie na tyle jaj żeby sprzedać nam po raz dwudziesty piaty siódmy tytuł o tym samym za więcej niż płaciliśmy wcześniej :thumbsup::wub:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...