Skocz do zawartości

SUPER STREET FIGHTER IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy, czy planujesz grać online czy nie. Jeśli tak, to kup SSF4. Jeśli nie, to SF4, bo można ten tytuł dostać za śmieszne pieniądze (60 zł).

 

Chyba, że Tobie i Twoim znajomym podobają się nowe postaci z SSF4 (łącznie 10) - wtedy trzeba by było się zastanowić i zdecydować, czy warto zapłacić te dodatkowe ~100 zł dla większej liczby zawodników.

Odnośnik do komentarza

To zależy, czy planujesz grać online czy nie. Jeśli tak, to kup SSF4. Jeśli nie, to SF4, bo można ten tytuł dostać za śmieszne pieniądze (60 zł).

 

Chyba, że Tobie i Twoim znajomym podobają się nowe postaci z SSF4 (łącznie 10) - wtedy trzeba by było się zastanowić i zdecydować, czy warto zapłacić te dodatkowe ~100 zł dla większej liczby zawodników.

Coś w online pewnie bym pograł (minimum tyle żeby zrobić trofea), ale w większości to by była gra offline (no chyba że by mnie wsysło na dobre :)). A czy wersja S wprowadza jakieś znaczące zmiany do systemu walki (oczywiście na plus) typu nowe ciosy dla postaci ze zwykłej wersji itp, bo te nowe tryby to mnie średnio interesują.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

[...] wtedy trzeba by było się zastanowić i zdecydować, czy warto zapłacić te dodatkowe ~100 zł dla większej liczby zawodników.

SSF4 można kupić za około 115zł w preorderze i dostajemy jeszcze koszulkę gratis.

http://www.shopto.net/PS3/VIDEO%20GAMES/PS3SU04-Super%20Street%20Fighter%20IV.html

 

 

Jeśli kogoś to interesi od wczoraj mają od ręki w GO w Łodzi za 117zł :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Weekend majowy = 40 godzin gameplayu w ssf4 i: gra jest obłędna!! Dopracowana pod każdym względem, cud, miód i orzeszki:). Graficznie prawie to samo(czyli nadal pięknie) 10 nowych postaci to strzały w 10.... Praktycznie każda przypadła mi do gustu. Nowe areny wykonaniem przytłaczają, afryka oraz north america są przepiękne! Bonusowe etapy przypadły mi do gustu(rozwalanie samochodu oraz beczek), jest to na dobrą sprawę tak samo miodne jak w sf2:).Nowe ultra combo trzymają ten sam poziom co w "podstawce" a więc są przepiękne. Dużym plusem jest też cena(kupiłem nówkę w dzień premiery za 130 zł.).

 

Największym minusem jest brak kompatybilności z sf4 oraz to że jakby się capcom postarał wystarczyło by 2-3gb dlc aby to wszystko tu pomieścić;P. Oraz dodatkowe stroje.... Dlaczego capcom dalej chce abyśmy ściągali je z neta?? mogliby je dla kupujących 2 raz ich grę dać w bonusie a nie za bodajże 80 zł....(kto to u licha kupuje??)

 

 

Podsumowując mamy do czynienia z najlepszą bijatyką na current geny... Brać i nie pytać!!

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

seria sf nigdy nie była casual friendly:P kiedy już wyłapiesz sterowanie: trial powinien pójść bez większego problemu. trzeba zrozumieć/przeczytać ich oznaczenia/skróty i jedziesz:P:P:Pw sumie masz czarno na białym co musisz zrobić:) jak nie znasz nazw poszczególnych super/ultra itp wciskasz start patrzysz co trzeba zrobić i już wszystko jasne:)

 

 

 

oto mój pad którym wchodzi wszystko bez większego problemu(tylko akurat moja sztuka to ps3 model:)) gra ktoś takim?? co o nim sądzicie??

http://www.blogcdn.c...t-pad-front.jpg jest strasznie wygodny a materiał z którego jest zrobiony sprawia że po 6 bitych godzinach możesz grać dalej a ręce magicznym sposobem nie bolą:) w sumie na obrazku jest ten sam co mój ale nie wiem dlaczego przewodowy(mój jest na baterie i jest bezprzewodowy)...

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

nie mam problemu z wykonaniem pojedynczego comba ale jak idzie zrobic np kenem l+k l+k i zaraz shurykena to po kopnieciu postac jest zadaleko od przeciwnika by ja siegna shuroken !!?! , tak jeszcze raz powtaezam nie ma problemu z wykonaniem pojedynczego comba wszystko ladnie opisane, ale juz capcom nie podaje przykladu jak je laczyc...

Odnośnik do komentarza

poklony dla tego co mi wytlomaczy jak robic comba w trials , w sf4 nie bylo pokazuwki i tu tez nie ma crapcom dalo ciala , t gra nie jest casual friendly :(

http://www.eventhubs.com/news/2010/apr/19/ssf4-character-trials-ryu-adon-and-dee-jay/

thnx , cos to powinno pomoc, niektore comba ryu to istny hardcore , jestem ciekaw na ile ty di zrobiles trials ?

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza

seria sf nigdy nie była casual friendly:P kiedy już wyłapiesz sterowanie: trial powinien pójść bez większego problemu. trzeba zrozumieć/przeczytać ich oznaczenia/skróty i jedziesz:P:P:Pw sumie masz czarno na białym co musisz zrobić:) jak nie znasz nazw poszczególnych super/ultra itp wciskasz start patrzysz co trzeba zrobić i już wszystko jasne:)

 

 

 

oto mój pad którym wchodzi wszystko bez większego problemu(tylko akurat moja sztuka to ps3 model:)) gra ktoś takim?? co o nim sądzicie??

http://www.blogcdn.c...t-pad-front.jpg jest strasznie wygodny a materiał z którego jest zrobiony sprawia że po 6 bitych godzinach możesz grać dalej a ręce magicznym sposobem nie bolą:) w sumie na obrazku jest ten sam co mój ale nie wiem dlaczego przewodowy(mój jest na baterie i jest bezprzewodowy)...

krzyzak na tym padzie przypomina ten z xboxa360 , a na tamtym jest ciezko combo zrobic , ja na ps3 gram dualem bo mi comba z Z niewychodza krzyzakiem ( noob ze mie :P albo naprawde krzyzakiem sie nie da)

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.