Skocz do zawartości

SUPER STREET FIGHTER IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, jak masz problemy z jakimś trialem to po prostu mashuj na chama i kiedyś wejdzie lol. Akurat sf4 w porównaniu do starszych części jest bardziej casual friendly (ale na szczęście nie za bardzo lol) i można też stosować skróty np zamiast przód, dół, dół-przód+P żeby zrobić srk wystarczy wcisnąć 2 razy skos...

Odnośnik do komentarza

thnx , cos to powinno pomoc, niektore comba ryu to istny hardcore , jestem ciekaw na ile ty di zrobiles trials ?

Mój manual stoi na żenująco niskim poziomie, więc nie jestem w stanie zrobić zbyt wielu triali ;) A że na dodatek lubię Pokemony, to... gram Blanką.

Odnośnik do komentarza

arcade stick też mam ale: jakoś ten padzik bardziej mi do gustu przypadł:) (wole kontroler w ręku trzymać:P) a kosztował 120 zł ale już jest obnizony i nawet za 80 na allegro możesz dostać:). sam teraz drugi dla kumpli kupuje(noc+piwo+ssf4= rzeźnia:))

 

A cenowo arcade stick to troszkę górna półka:P 200+zł(i to większy + cenowy niestety, sam dałem 320 zł. ale to ponad rok temu jak sie nie myle było i wiem przepłaciłem:P....)

http://www.ps3informer.com/playstation-3/images/street_fighter_stick_madcatz.png oto ten który sam posiadam...

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Ja już zrobiłem cale triale do 11 Postaci niektórych Triali nigdy nie zrobię bo nie będę się uczył trudnych Combosow do postaci którymi nigdy nie zagram ( vide Gen @_@ ) ogólnie nowe combosy dodane do SSF są dość często ciężkie ( vide Ryu i jego MP,FADC,MP,FADC,MP,Srk ) Triale to najlepszy tryb w tej grze :D

Odnośnik do komentarza

Pad z Chun Li nie zostal wyprodukowany przez firme CAPCOM, tylko przez Mad Catz. CAPCOM dal tylko licencje na wykorzystanie motywu graficznego z SFIV. Dwie wersje pada roznia sie tylko tym, ze jedna ma kabel (X360), a druga nie (PS3). No i jeszcze symbole na przyciskach sa inne, ale to raczej oczywiste ;] Pod wzgledem funkcjonalnosci nie ma zadnych roznic. Sprzet sprawdza sie naprawde dobrze, chociaz troche irytuja mnie twardo chodzace przyciski.

Odnośnik do komentarza

ja chyba troche w inną grę gram po online - grałem już trochę meczy w matchmaking, a z Kenem czy Juri spotkałem się łącznie może z 3 razy. najbardziej denerwuje mnie słabe online (ciągle) w tej grze i postaci, które je wykorzystują (vide Hakan). Z chęcią pograłbym na jakiegoś taniego Kena od czasu do czasu :D

Odnośnik do komentarza

Po pierwszym weekendzie z SSFIV mogę tylko napisać, że nie pamiętam kiedy ostatnio tak zagrywałem się w jakieś mordobicie, chyba jak miałem 15 lat ale było to już dosyć dawno :P nie jest łatwo ale udało mi się w końcu wygrać kilka walk online :) szkoda tylko, że zeszła mi skóra z kciuka...no ale nic, plaster i walczę dalej :P

Odnośnik do komentarza

w SF4 na PS3 nie udawało mi się treningów pokończyć ;)

Bo treningów nie da się ukończyć!!!! To jest nieskończony tryb!!!!!

 

A tak serio, to tak jak napisał Ukyo, chociaż do braku przyjemności dodałbym jeszcze o wiele mniejszą skuteczność. Ta gra praktycznie nie wymaga manuala jeśli nie gra się Viper (może jeszcze Genem, Akumą i Dudleyem), ale mimo to nie wierzę, aby dało się na xboxowym padzie robić wszystko z taką samą skutecznością jak na sticku, czy chociażby jakimś normalnym padzie.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, gralem kiedys z Ghetto w SF2HD i chyba cos tam jeszcze i nawalal na tym padzie naprawde baaardzo dobrze. Kwestia samozaparcia i wyrobienia tego pada, z poczatku nie nadaje sie do niczego ale moze po jakims czasie... Ja od kilka lat nie gram w bitki na padzie wiec ciezko ocenic. Moge tylko powiedziec ze ja sporo grajac w PESa nie jestem w stanie prosto na tym padzie biec :)

Odnośnik do komentarza

Na iplaywinner pojawiła się pierwsza tier-lista stworzona przez amerykańskich graczy, ale ze względu, że gra pojawiła się niecały miech temu należy ją jeszcze traktować z przymrużeniem oka

 

A: Rufus, Akuma, Abel, Dictator, Boxer, Ryu, Chun Li, Ibuki

 

B+: Zangief, E. Honda, Blanka, Sagat, Guile, T Hawk, Juri

 

B: El Fuerte, Fei Long, Dhalsim, Cammy, Ken, Seth, C. Viper, DeeJay

 

C: Adon, Dudley, Cody, Gouken, Claw

 

D: Rose, Gen, Hakan, Guy, Makoto, Sakura, Dan

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...