Skocz do zawartości

DJ Hero


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

No nie ma Live'a w Polsce nie? ;) Najlepiej by było podłączyć kartę kredytową tylko nie wiem czy polska karta zagra z brytyjskimi danymi.

 

Śmieszne w tej grze jest to, że jak słucham kawałków na yt to myślę sobie, że nie ma rewelacji. Natomiast jak już się siądzie z kontrolerem to jest zupełnie inna "wczuwka" i gra wciąga jak odkurzacz. I nawet mixy zaczynają się podobać ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Albo mi się wydaje albo Dj hero jest dosyć łatwe, a napewno łatwiejsze od GH. Pamiętam to moje pierwsze podejście do GH2 co failnołem na easy :P

Na YT oglądałem już 5 gwiazdek najtrudniejszej piosenki. Jeszcze jedna rzecz która mi się za bardzo nie podba to menu. Jest tak oczo(pipi)ne.

Ogólnie to grą się strasnie jaram al hajs poszedł na eyepet'a :D

Odnośnik do komentarza

Ile ty masz lat, że kupujesz next-gen Tamagotchi?

 

Gra jest za(pipi)ista, a agumented reality jaram się już od paru lat. Tutaj mam wszystko co najlepsze w tej technologi.

KONIEC offtopa.

BTW. Ile ty masz lat że grsz na plastiowej perkusji i nacisksz 5 przycisków na jescze bardziej plasticzanej gitarce ?

Edytowane przez Mac167
Odnośnik do komentarza

Ile ty masz lat, że kupujesz next-gen Tamagotchi?

 

Gra jest za(pipi)ista, a agumented reality jaram się już od paru lat. Tutaj mam wszystko co najlepsze w tej technologi.

KONIEC offtopa.

BTW. Ile ty masz lat że grsz na plastiowej perkusji i nacisksz 5 przycisków na jescze bardziej plasticzanej gitarce ?

18.

I tak masz raka.

Odnośnik do komentarza

Albo mi się wydaje albo Dj hero jest dosyć łatwe, a napewno łatwiejsze od GH.

WYDAJE CI SIĘ. I to nie wiesz jak mocno :)

Nie sugeruj się filmikami z YT, po prostu zawsze znajdzie się paru fenomenów, którzy wyszlifują wszystko na expercie, nie wspominając o tych, co mają po prostu "dar" do takich gier. W DJH jest do ogarnięcia o wiele więcej rzeczy naraz niż w GH/RB.

Odnośnik do komentarza

Albo mi się wydaje albo Dj hero jest dosyć łatwe, a napewno łatwiejsze od GH. Pamiętam to moje pierwsze podejście do GH2 co failnołem na easy :P

Na YT oglądałem już 5 gwiazdek najtrudniejszej piosenki. Jeszcze jedna rzecz która mi się za bardzo nie podba to menu. Jest tak oczo(pipi)ne.

Ogólnie to grą się strasnie jaram al hajs poszedł na eyepet'a :D

Rock band 2 (z tego, co słyszałem) został "zFCowany" na gitarze w jeden dzień, a "zFBFCowany" w tydzień. Ci najlepsi są już tak wytrenowani, że posadź ich przed dowolną grą w miarę podobną do GH/RB, a oni prawie od razu zaczną wymiatać...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...