Skocz do zawartości

DJ Hero


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem zdanie nt. miszmaszu muzycznego. Akceptuję go. Ale i tak trochę za mało elektroniki ;) DJ Hero kuleje w innych obszarach, i to kuleje bardzo, co nie przeszkadza mi w graniu długimi godzinami. Szkoda tylko, że kontroler jest tak kijowej jakości - swoje sprzęty rozwaliło już dwóch kumpli, a mój talerz zaczął kręcić się koślawo. Szanujcie turntable'a :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość =-FEISAR-=

Bardzo bym prosił o radę, które Guitar Hero jest najlepsze. Chciałem kupić pod gitarkę i nie wiem, która część najlepsza. Nawet nie wiem, która najnowsza.

 

PS. Co do kontrolera to w instrukcji pisze aby mocno nie naciskać talerza. Aczkolwiek jak sie człowiek wczuje to różnie to bywa. Mnie wkurza że graficzka na boku decka się wyciera. Mowa o tym srebrnych kropkach.

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

IMO w DJ Hero jest jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych jakie do tej pory były w grach muzycznych. Nawet dla maniaka DnB jakim jestem, to co pokazuje w kwestii kawałków DJH, jest mistrzostwem świata. Wiadomo jest parę słabych mixów, ale znacząca większość jest genialna.

Odnośnik do komentarza

IMO w DJ Hero jest jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych jakie do tej pory były w grach muzycznych. Nawet dla maniaka DnB jakim jestem, to co pokazuje w kwestii kawałków DJH, jest mistrzostwem świata. Wiadomo jest parę słabych mixów, ale znacząca większość jest genialna.

OK tyle, że dla Ciebie :), w tym rzecz. Gdyby tak było dla mnie to już bym to kupił. Jakieś zachęty jeszcze do DJH?

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

IMO w DJ Hero jest jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych jakie do tej pory były w grach muzycznych. Nawet dla maniaka DnB jakim jestem, to co pokazuje w kwestii kawałków DJH, jest mistrzostwem świata. Wiadomo jest parę słabych mixów, ale znacząca większość jest genialna.

OK tyle, że dla Ciebie :), w tym rzecz. Gdyby tak było dla mnie to już bym to kupił. Jakieś zachęty jeszcze do DJH?

 

Moja rada jest taka. Nie kupuj tej gry, bo jeżeli faktycznie masz takie uczulenie na tego typu muzę to Dj Hero totalnie Ci nie podpasuje. Ja bym na Twoim miejscu nie kupował.

 

A wg. mnie większość jest średnia, jest kilka perełek, jak i kilka mega wtop. Ogólnie bez rewelacji, ale gra się fajnie. Na hardzie, bo niżej jest nudnawo.

 

Dla mnie średnie to są kawałki w Guitar Hero.

 

PS. Mam nadzieję że dadzą paczkę DLC z dodatkowymi nutami na gitarę i deck, bo tak gra się świetnie. Chciałbym zobaczyć Run DMC & Aerosmith.

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza

Dla mnie średnie to są kawałki w Guitar Hero.

WPIS.

GH5 to już kompletnie kupa gówna. Ile razy bym nie przeglądał Quicklisty, mam problem żeby wybrać 5 numerów, które zagrałbym z przyjemnością.

 

Marcin

wiesz czego słucham dla przyjemności, wiesz jak wyglądam ;) - i wpadłem w DJH po uszy.

Nie dygaj tylko bierz, bo widzę że Cię męczy - a jak Cię kasa swędzi, to kup mi coś na Mikołaja... ;)

Odnośnik do komentarza

Marcin, znowu (pipi) ktos ma Ciebie zachecac bys sobie gre kupil jak z bitelsami bylo.

Po jakiego wala?

Chcesz to kup, nie chcesz to nie jecz ;/

Waham się, dlatego pytam. Nie można ;)? Nie chcę wypieprzyć 400 zł na nic...

 

Sprzedam Ci Marcin taniej w niedalekiej przyszłości :)

No możemy coś pogadać ;].

 

Keymaker - nieee, odkurzacze nie mają zbytu już. rynek nasycony, trzeba się przerzucić na krajalnice pneumatyczne z wbudowaną drukarką satelitarną i tosterem laserowym

Odnośnik do komentarza

Pewnie zrobili go na przyszłość celem exportowania kawałków do kolejnej części.

 

Jednak moje obawy o poziom trudności były bezpodstawne. Znaczy się od razu po tutorialach wskoczyłem na expert ale 5 gwiazdek wpada sporadycznie więc będzie z czym powalczyć.

Odnośnik do komentarza

Zależy co rozumiesz przez słowo "porażka". Irytacji tutaj imo o wiele mniej niż w GH/RB, bo w DJH nie ma typowej opcji FAIL - mix sie nie urywa, choćbyś nie wiem jak kiepsko grał. Po prostu dostajesz mniej gwiazdek na koniec.

Jeśli nalezysz do masterujących na Expercie, to żywotność jest duża.

No i DLC zaczyna kapać, chociaż tanie nie jest...

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Napiszę tylko tyle że na najwyższych poziomach ta gra dostaje skrzydeł i wciąga bardziej niż COD MW2, którego mam w domu ale i tak więcej gram w Dj Hero.

 

PS. Gdzie mogę sprawdzić jaki jest DLC do tej gry?

 

EDIT.

 

Mam problem z tymi długimi scratch'ami. Jak jest np. strzałka w dół i długa przerwa a potem w góre, przy czym trzeba trzymać przycisk cały czas. Nie wiem jak to robić. Czy ciągnąć cały czas w dół a potem nagle w góre?

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.