Skocz do zawartości

DJ Hero


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety lubiłem sobie pomagać kciukiem i w pewnych miejscach starło się całkowicie. Właśnie zrobiłem Noisie na expercie, 5 gwiazdek 644376 punktów, 17 miejsce na świecie. Czas na Rock it. Wizja calaka jest coraz bliższa, chociaż żeby go wbić bym musiał dokupić drugi 'gramofon' i gitarki...

 

Noise na expercie :) to nieźle pojechałeś, gratuluje. Dużo w to grasz ? :) ja ostatnio miałem problemy, żeby na medium 5 gwiazd wyhaczyć. Zmierzyłbym się z Tobą, ale chyba jeszcze nie teraz :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe, dzieki ;). Ciężko powiedzieć, grę mam od miesiąca, zaliczyłem wszystko na 5* na hardzie w ciągu dwóch dni i od tego czasu okresowo sobie odpalam gierkę na expercie bo chce zdobyć ponoć najtrudniejsze trofeum. Jak będziesz się czuł oswojony z hardem to wskakuj śmiało na friendlistę. psn id mam takie samo jak gamertag w sygnaturce. Nareszcie zjawił się ktoś kto posiada wersje PS3kową ;).

Odnośnik do komentarza

Użytkownik =-FEISAR-= dnia 20 listopad 2009 - 14:34 napisał

 

Pytanko.

 

Wam tez gra automatycznie uruchamia się w trybie Stereo? U mnie na amplitunerze mam ustawione AUTO i np. gra jest w DD5.1 to ustawia DD5.1. W Dj Hero puszcza mi w Stereo. Jak jest u Was?

 

 

W opcjach gry musisz zmienic audio na DIGITAL. U mnie bylo to samo.

 

 

Dzięki wielkie za info. Teraz się gra konkretnie na kinie. Dyskoteka w domu.

 

 

 

 

 

 

Panowie mam ten sam problem, gra na amplitunerze włącza się na auto, w intrze mam dźwięk z tylnyuch głośników natomiast w czasie tutoriala nie mam dźwięku z tylnych głośników.. tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Użytkownik =-FEISAR-= dnia 20 listopad 2009 - 14:34 napisał

 

Pytanko.

 

Wam tez gra automatycznie uruchamia się w trybie Stereo? U mnie na amplitunerze mam ustawione AUTO i np. gra jest w DD5.1 to ustawia DD5.1. W Dj Hero puszcza mi w Stereo. Jak jest u Was?

 

 

W opcjach gry musisz zmienic audio na DIGITAL. U mnie bylo to samo.

 

 

Dzięki wielkie za info. Teraz się gra konkretnie na kinie. Dyskoteka w domu.

 

 

 

 

 

 

Panowie mam ten sam problem, gra na amplitunerze włącza się na auto, w intrze mam dźwięk z tylnyuch głośników natomiast w czasie tutoriala nie mam dźwięku z tylnych głośników.. tak ma być?

 

Tak jak pisze. W opcjach zmień audio na DIGITAL. Z tylnych głośników lecą wtedy odgłosy widowni. Ogólnie zmienia się brzmienie dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Jest jakiś pack z Emineme i Jazy Z bodajże. A drugi to nutki Guetty i ten jest całkiem spoko.

 

Ja osobiście czekam bardzo na Dj Hero 2. Jedynka jest genialna i na podobne klimaty liczę w dwójce. Plus wspominana przeze mnie paczka z DnB.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, dajcie znać proszę jak wyglada sytuacja z awaryjnoscią tego kontrolera? Generalnie nie interesowałem się zbytnio DJH, więc wiedza jest ogranioczona, niemniej ostatnio dopadła mnie chęć zainwestowania w ten tytuł. Pamietam jednak, że gitarki z GH często lubiły sie sypać, a tego nie trawie akurat...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mój kontroler padł po 2 tygodniach (samoczynnie wciskają się przyciski, podczas kręcenia talerzem). Pasuje wysłać go do serwisu LEMa.

 

Daj znać jak poszła Ci naprawa.

 

Moje ustrojstwo chodzi cały czas b. dobrze. Mam te gre od dnia oficjalnej premiery.

Sporo gram bo słabo mi idzie :-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Problem jest z powodu skiepszczonej kompatybilności między DLC a grami z różnych regionów na PS3 :) mam wersje europejską DJ Hero na PS3 i podobnie jak Afroman, muszę czekać na pojawienie się dodatku na europejskim store bo po ściągnięciu z US dodatek po prostu jest nie wykrywany.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...