Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Panowie. Niby mnie stac ale sknera jestem. Galaxy SIII za 2,5 k mozna wyrwac. SII za 1500, 1 k roznicy to sporo. Mam wrazenie, ze procek w SII spokojnie ogarnie nowe gierki jeszcze przez pare lat, tak jak na jedynke wciaz wszystko wychodzi. Pytanie wiec - oplaca sie dolozyc kafla w ogole?

 

na ch,uj Ci taki ekran jak 2girls1cup nie wyszło w HD :ermm:

Odnośnik do komentarza

1500 zł? Jak ja SII brałem rok temu prawie to nówki za 1400 zł były, teraz taniej powinno być przeca. Bierz SII, SIII jest jeszcze za drogi.

 

Miałem SII, zaje,bisty sprzęcik. Oprócz wyższej rozdzielczości ekranu (a widać to chyba tylko w przeglądarce) nie brakuje mu niczego. Jest szybki, ma duży ekran, dobry aparat, świetny ekran, szybkie wnętrzności itd.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

bierz Galaxy Note, wszystkie top gry smigaja na full, a elefon po tygodniu wydaje sie maly, ok perfekcyjny, zaznaczam ze rece mam normalne. wogule w grach z galkami pod kciukiem jest perfekt i nawet myslalem sobie czy tworcy nie mysleli o tym przy fazie produkcji. jak patrze na iphony to mi sie wydaje ze to jakies plasticzane zabawki :)))))

Odnośnik do komentarza

W sumie to wiele serwisów narzeka, że iphone nie może powalczyć wielkością ekranu. Mam SGS1 w ręcę, mam tego Wave'a 3 i fajne to telefony, duże, łądnie wygląda na nich browsing internetu, oglądanie zdjęć ale nie chciałbym chyba tak dużego telefonu na codzień. Jakoś te ajfon mniejszy i zgrabniejszy aczkolwiek nie tak wygodny przez szklaną obudowę.

Odnośnik do komentarza

bierz Galaxy Note, wszystkie top gry smigaja na full, a elefon po tygodniu wydaje sie maly, ok perfekcyjny, zaznaczam ze rece mam normalne. wogule w grach z galkami pod kciukiem jest perfekt i nawet myslalem sobie czy tworcy nie mysleli o tym przy fazie produkcji. jak patrze na iphony to mi sie wydaje ze to jakies plasticzane zabawki :)))))

 

Hm - co ty na to raven bo widze, ze dobrze ogarniasz temat. Zainteresowal mnie ten Note, wiekszy to w sumie lepszy - mam lapska robola, pasuje mi. Cena ok. Nie ma problemu z nowymi grami i generalnie wytrzymaly jest?

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Jak wygląda sytuacja z GPSami na Androida? Rozważam kupno Sony Xperia U, a GPS jest dla mnie niezwykle istotny. Czytałem, że bezpłatne zasysają, a te płatne są jakieś potwornie drogie. Prawda to?

Odnośnik do komentarza

zmienie temat na chwile bo mam powazny problem z telefonem kolezanki

 

właśnie dostala jakis po(pipi)any rachunek na 400zeta , bo podobno jej komorka szaleje z internetem, ona sama napewno świadomie tyle nie zużyła, na infolinii orange mowią że nabiła juz ponad 600mb od 5 lipca, jej limit to 500mb i zawsze wykorzystywała tylko ok 200-300mb miesiecznie, nawet nie zbliżała sie do granicy, teraz nie robiła nic nadzyczajnego, nie siedziala godiznami na jutubie ani nic, nie instalowała tez ostatnio zadnych aplikacji, a w infolinii mowią ze na(pipi)ało ponad 600mb , i te 100mb ponad miare = 400zł rachunku (swoja droga (pipi)iszony z orange każą płacic 5 zł za 1mb poza abonamentem :/)

co dziwne 3G watch dog ktorego ma na komorce pokazuje że zużyła jedynie 216mb w tym okresie rozliczeniowym

 

wiec pytam sie- co to kufa ma byc? co może powodowac tak wielki ukryty transfer? jakies wirusy? jakiś bład po stronie orange? (poszła reklamacja ale beda ją obczajac przez 2 tygodnie wiec wole już innymi metodami sie dowiadywac co to może byc)

 

wie ktoś co może byc problemem?

 

wykupila teraz dodatkowe 300mb internetu żeby nie pogarszać masakry, powiedzialem jej żeby zainstalowała program ZDbox ktory potrafi sprawdzać ile internetu zjadają poszczególne aplikacje, jednak obawiam że to może nie rozwiązać zagadki, bo skoro 3g watch dog nie zanotował takiego transferu to nie wiem czy ta nowa aplikacja coś wykryje

 

prosze o jakieś rady

Odnośnik do komentarza

Wujaszek, Note to za(pipi)isty sprzęt, na dodatek mocarny jak cholera, ale on jest naprawdę ogromny. Dopóki nie jesteś w 100% pewny, że chcesz mieć tabletofon, to nie bierz. SGSII daje rady jak cholera, kolega dobrze pisze, że za tą cenę nie na nic lepszego. 2 miesiące temu, jak robiłem najgorszy deal w życiu (dałem sobie wcisnąć niedziałającego iPhone'a 4 za mojego ślicznego SGSII :( ), to nie byłoby gierki, która by na nim nie działała. Niesamowity sprzęcik, łyka filmy fullHD z napisami out-of-the-box, Internet działa lepiej jak na moim lapku, RAM ma tyle, że długo będzie aż za dużo, to samo z pamięcią wewnętrzną. Wsparcie też ma świetne, CM9 stabilne i płynne jest, CM10 już sobie można sprawdzić, MIUI jest, mnóstwo modyfikacji do całkiem niezłych stockowych ROM-ów. A to Samsung, nie ma łatwiejszych do modyfikacji telefonów. Bierz w ciemno, będziesz zachwycony.

 

EDIT: Yano koniecznie reklamuj, zapewne to jakiś błąd po ich stronie. A dziewczyna niech wyłącza Internet, kiedy go nie używa do czasu wyjaśnienia sprawy. Ja powiem tak: sam nigdy się z czymś takim nie spotkałem, a teoretycznych przyczyn może być mnóstwo. Android to system o ogromnych możliwościach, ale przez to też można coś zrobić źle i bywają takie problemy.

 

A co do nawigacji, to niestety nie mam żadnego doświadczenia z nimi i nie za bardzo mogę pomóc... Jedyne co, to czytałem podobne jak Ty opinie.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Chyba, ze dziewcze "oj tylko lookne" i powłączała fejsbuczka, tłiterka, instagram z jakimś synciem, jaki auto upload do chmury lub cośpodobnego i telefon leżąc sobie na biurku nie robi nic innego tylko ciągle coś wysyła albo odbiera.

 

Wystarczy automatyczna aktualizacja konta mailowego co 5min, i jesli ma samych znajomych co wysylają głupie obrazki co chwilę to jej się z automatu wszystko pościąga.

Odnośnik do komentarza

nie, nic takiego nie zrobiła, kome z androidem ma od roku i nigdy nawet nie zbliżyła sie do 500mb, nie siedzi na fejsach i inntch tweeterach

 

w dodatku 3g watch dog nie widzi tego transferu, pokazuje 200mb, a wg orange mowią ze jest ponad 600mb, wiec cos tu jest nakombinowane

a zaby nabic 600 to musiala by naprawde długo i regularnie siedziec w necie, ale wiem ze tego nie robi (swoja droga ja sie zawsze mieszcze w 300mb a używam wiecej niz ona i mam wiecej programow ktore sie automatycznie synhronizują

 

 

 

 

EDIT

znalazłem taki artykuł

http://www.wykop.pl/...e-mnie-11000zl/

zaczynam sie bać że to moze byc podobna sprawa

 

 

EDIT2

dobra juz wiem ze to nie przypadek, poszperalem troche wiecej i cała masa jest ludzi ktorych oragne robi w (pipi)a

tu caly duzy temat o tym http://forumprawne.org/prawa-konsumenta/198395-orange-ogromny-rachunek-za-internet-8.html

ale jest ich o wiele wiecej

niektorym "pobierało" duze ilosci netu (ponad 200mb) w czasie kiedy mieli wyłaczony clakowicie net w komorce,

wogole cala sprawa ma wiele wątków i orange na rozne sposoby leci w chvja , niektorym nabija orgomne ilosci netu bez realnego jego użycia przez użytkownika, a niektorym ktorzy sami dużo używają nagle ktoregośc miesiąca przestaje wysyłac smsa z ostrzeżeniem że im sie konczy limit, i oni nieświadomi tego sami go przekraczają ponad miare

 

(pipi)ane orange

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No to w sklepach RTV najtaniej mam Galaxy SII za 1999 zl, SIII za 2,5 k na raty 0% interesujace mnie. Mozna wziac kredyt i kupic na allegro SII za 1,3 k ale jak odsetki dojda na dluzszy okres to wyjdzie na to samo no moze ze stowe wyjde na czysto. A jak w wypadku SIII jest? Latwo go modyfikowac i wszystko bedzie smigac przez spokojnie 3 lata na full detalach itp.? No i kolory sa dwa bialy i niebieski, nie ma czarnego, bydlak sie nie brudzi latwo? :>>

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...