Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Hohoho, dzieki raven zas adminow prosze o nie ublizanie; powinniscie chyba dawac przyklad. oO'

 

A to czy jestem biednym rumunem, dekarzem, czy studentem a moze nolifem spedzajacym dnie w domu przy komputerze zostawie dla siebie. Fajny ten internet. ;>

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko: Mając smartfona z androidem robię nim zdjęcie, da się je uploadować na internety, np. poprzez imageshack, wprost z telefonu?

 

Zapewne się da. Rozejrzyj się za aplikacjami do share'owania zdjęć (Imageshack pewnie swoją ma), jak jest odpowiednio napisana to potem po zrobieniu zdjęcia będzie można je udostępnić przyciskiem właśnie do tej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W aktualnie pracujacych aplikacjach jest wszystko to, co powinno pracowac. Dzisiaj telefon zaczal swirowac - caly czas wywalal komunikaty, ze 'proces android.costam.com przestal dzialac', az w koncu musialem uruchomic ponownie telefon, bo w koncu proces odpowiedzialny za funkcje 'telefon' przestal dzialac. Pierwszy raz mam cos takiego.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio gram jak pojebany w Dead Trigger, za darmo grzech nie wziac (da rade spokojnie grac bez mikroplatnosci), zwlaszcza po ostatnim patchu, ktory wyeliminowal wiekszosc glitchy na moim SXS. Grafika na pozimie Doom 3, no ale mechanika - Gemboja classic. Stad moje pytanie, w takim Dead Space jest podobnie? Napierdalanie przeciwnikow podzielone na krociutkie misje w powtarzajacych sie levelach czy moze bardziej przygodowo, ze laze, zbieram przedmioty, costam odkrywam?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, kto te minusy daje za normalne pytania...

Tak, można spokojnie przejść bez znajomości większych braci, chyba pierwsza gra na systemy mobilne, która zawiera tyle klimatu. Plusem jest też to, że czas gry jest w sam raz i twórcy nie starali się robić nic na siłę.

Odnośnik do komentarza

Nie zauważyłem niestety. W takim razie pełnokrwisty h&s Dungeon Hunter 2, sam przeszedłem kilka razy sam i w coopie, fajna wyrzynka, choć troszkę krótka.

 

A na serio, Sid Meier Pirates jak jeszcze nie grałeś.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...