Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

2. Jezeli zrobisz roota to mozesz wywalic wszystko w kosmos, prawie wszystko. Jezeli bez to instalujesz sobie innego Launchera i masz opcje ukrywania ikonek (go launcher ex, apex, lightning, masa tego zobacz sobie na YouTubie jaki Ci najbardziej pasuje).

3. To samo - YouTube + android keyboards i patrzysz jaka Ci nabjardziej odpowiada, sciagasz, instalujesz, wlaczasz i tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

2. Menu? Musisz nieco sprecyzować, możliwe że chodzi Ci o app drawer - jeśli tak, to ściągnij alternatywny launcher (GO Launcher EX polecam w sumie) - nie wiem co masz defaultowo w swoim telefonie ale możliwe, że nie ma tam możliwości ukrywania ikon w drawerze, a w takim GO Launcherze na przykład możesz do woli wszystko customizować. (chyba że masz ICS, wtedy lepszy jest Apex)

3. Wpisz w Play Store "keyboard" i ciesz się szerokim wachlarzem możliwości.

 

 

EDIT: Ch'uj Ci w cyce Owiec, nienawidzę Cię.

Edytowane przez LegionPolski
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1. Jest jakaś dobra, darmowa aplikacja do RSSów?

Google Reader chociażby. Ma dobry widget.

No, ktoś na innym forum polecił, obadałem i jest całkiem OK. A czy jak włączę cogodzinną aktualizację, to będę miał powiadomienia, jak w Gmailu?

 

@Legion: No chyba o to chodzi (nowy jestem, nie znam za bardzo systemu), obadam te launchery, a w międzyczasie wybadałem zmienianie kolejności tych appek i te nieużywane wrzuciłem do jakiegoś folderu i dałem na koniec. :-)

Odnośnik do komentarza

Jest mozliwosc zmienienia domyslnego miejsca zapisywania plikow ze sklepu, tak aby zamiast zapisywac sie na pamieci telefonu zapisywaly sie na karcie sd? Bo juz w(pipi)ia mnie to, ze nigdy nic nie moge sobie pobrac ze sklepu, bo caly czas mam ~10mb wolnego miejsca, mimo tego ze wiekszosc aplikacji przenioslem na sd. Telefon to zrootowany Desire.

Odnośnik do komentarza

Widzisz - nie kazdy jest polaczkiem i kombinuje, wiec nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

 

Mam wiecej niz jedno urzadzenie z systemem Android, wiec konto na kilku urzadzeniach byloby przydatne, to samo z pobraniem oplaconych juz aplikacji. Poza tym jesli dwie osoby korzystaja z jednego urzadznenia to fajnie gdyby mialy swoje konta, ale jednoczesnie dostep do wszystkich aplikacji przez siebie kupionych w jednym miejscu.

 

Chodzi np. o sytuacje, w ktorej np. dwie osoby maja smartfony i chca miec swoje kupione aplikacje na jednym, domowym tablecie i wrzucaja na niego swoje konta zeby moc pobrac z nich wczeniej kupione aplikacje na jedno urzadzenie.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Chodzi o to że z pc ściągnełeś gierki tak? To odpalisz je za pomocą menadżera np ASTRO ktorego musisz sciągnąć z play ale jest za darmo. Poza tym odblokuj opcje uruchamiania nieznanych aplikacji.

Dobra, to chyba właściwszy temat. Mam plik .apk, i pliki DATA. Jak zgrać to na tablet żebym mógł pograć w gierki ?

a
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z korzystaniem z jednego konta Google na wiekszej ilosci urzadzen ?

Chodzi o aplikacje i pobieranie ich na rozne urzadzenia, czyli dzielenie sie kontem cos jak na PS3.

 

No pewnie, że możesz podpiąć drugi czy nawet trzeci telefon pod to samo konto. Przecież Google tego nie sprawdza, a pomyśl też, że jak zmieniasz telefon, to też podłączasz jakby drugi telefon pod to samo konto. Ja aktualnie mam podpiętego Nexusa 7 i SGS III (oraz Desire, ale wyłączony i nie używam) pod to samo konto i nie ma żadnego problemu. O to w tym chodzi, kupujesz coś raz i masz to na każdym urządzeniu i to jeszcze automatycznie synchronizowane (nie mówiąc już o dostępie do kontaktów i kalendarza).

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to że z pc ściągnełeś gierki tak? To odpalisz je za pomocą menadżera np ASTRO ktorego musisz sciągnąć z play ale jest za darmo. Poza tym odblokuj opcje uruchamiania nieznanych aplikacji.

Dobra, to chyba właściwszy temat. Mam plik .apk, i pliki DATA. Jak zgrać to na tablet żebym mógł pograć w gierki ?

a

 

Motyw jest taki że wyskakuje mi info. o problemach z licencją. Jedną gierkę (Football Manager) bez problemu zainstalowało, ale The Dark Knight Rises już lipa.

Odnośnik do komentarza

jak juz kradniesz to naucz sie bo wpadniesz. o lucky patcher slyszales? jak aplikacja nie ogarnie manewru z licencja to zle zrobiona wersja i tyle. a le jak ty juz kradniesz rzeczy po 80 groszy sztuka to ratunku dla ciebie nie ma.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Żal.pl po prostu!

 

Nie mogę powiedzieć, żebym zarabiał krocie( bo tak nie jest) więc i smarfona i tablet mam budżetowe raczej ( Neo V i Ainol Elf 2), ale już dawno stwierdziłem, że nie zniżę się do kradzieży!

Nie twierdzę, żem święty, bo Elf2 ma wgrany CM9 z podpisem Galaxy S2, ale gry legalnie kupuję(często w promocji), a na x'a 99%=używane.

Gry na Androida to taniocha w porównaniu z konsolami: od ok. 3,16PLN (Asphalt7) do 22 (NOVA 3). Są oczywiście droższe, ale naliczyłem tylko 5 takich (Chaos Rings-45 / FFIII-55/Dead Space, Horn, Mass Effect-27)...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...