Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

No S3 juz od jakiegos czasu ma i widze ze N2 tez dostal teraz. A jak wchodzisz w aktualizacje OTA to co mowi?

A gdzie widzisz ze dostal? :D I co to jest OTA? :>

Wchodzie w ustawienia telefonu , aktualizacje oprogramowania i mam 4.1.1 i jak daje pobierz aktualizacje to wyskakuje ze są aktualne.

Odnośnik do komentarza

NIe uzywam Kies. No nie pokazuje mi i czemu? :( mam automatyczne aktualizacje i tez mnie nie powiadomil, ale pamietam ze jak kupilem fona to od razu mu robilem aktualizacje jakas.

Ale tak czytam na necie i ludziom tez nie wyskakuje.

 

EDIT

sam sobie odpowiem

http://smartfan.pl/samsung-galaxy-note-ii-dostaje-aktualizacje-android-4-1-2/

Jakis blad jest i wstrzymali

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie co do brandowanych SGS3. Czytałem, że wgranie czystego softu nie unieważnia gwarancji. Jest to prawda, czy na czas korzystania z niebrandowanego softu nie ma gwarancji, a w przypadku oddania telefonu do serwisu wystarczy tylko wgrać stockowy soft i wszystko wraca do normy (jak Jailbreak w iPhone'ach)?

Mając już czysty soft mogę go standardowo aktualizować, czy muszę szukać specjalnych wersji oprogramowania (znowu coś w stylu jailbreakowanego softu)? Zależy mi na tym, bo okazji na Allegro jest niezbyt dużo, a jeżeli już są, to są to modele od operatorów.

Czy Play też posiada brandowane SGS3 (bo Plus i T-Mobile na pewno, Orange w ogóle odpada)?

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

Ja mam z tmobile branda. Wgrana omega. W razie wpadki usuniecie trojkata ostrzegawczego i goly soft. Z wgrywaniem softu nie ma problemu. Najlepiej przed zakupem zapytac sprzedawce o wersje softu i na forum sie dopytac ale raczej rootowac mozna wszystko.

Odnośnik do komentarza

MultiView działa jak należy, nie czuć niedostatku RAM-u czy coś ;).

 

Przekonałem się do TouchWiza, wreszcie. Już czwarty dzień i nie zaczynam nawet to lubić. Musiałem tylko dostosować trochę pod siebie, dodatkowo dopiero XXELKC w moim mniemaniu jest idealnie płynny. Dodaj do tego JKay Deluxe Settings i masz ravena na tym cholernym TouchWizie :D.

 

Co ciekawego mozna zyskac dzieki apce jkaya? Nie wiem czy kupowac.

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że nie pojawi się aktualka od Samsunga. A jak chcesz być zawsze najświeższy, to wgrywasz nową wersję Omegi, zawsze przy okazji nowego wycieku od Samsunga ziomuś od Omegi gotuje na tej bazie nową wersję ROM-u.

Odnośnik do komentarza

Sciagnalem wczoraj pewien obszar mapy (okolice) do pamieci i chcialem odpalic nawigacje Google offline. Sama lokalizacja dziala, ale nie mozna wytyczyc trasy bo jak wybieram cel podrozy to wyskakuje "funkcja niedostepona". W temacie ios vs. Android pisano, ze to niby dziala, w takim razie jak to zrobic ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dzieki.

Wczesniej tez tylko ja przegladalem, a po nowych postach na forum myslalem, ze moze cos sie zmienilo i mozna wyznaczac trase.

Zawsze cos - lepsza mapa z okreslonym polozeniem niz nic - kiedys jak bylem na wycieczce rowerowej i zapuscilem sie w las to moglem sprawdzic gdzie jestem i obrac odpowiedni kierunek.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Kupiłem Shiru Shogun`a 7 z androidem 4.1 i rootem na pokładzie, wszystko śmiga wzorowo, poza jednym problemem - w sklepie google play niektóre aplikacje od EA (np monopoly, simsy, czy nawet aplikacja z promocjami świątecznymi) nie są przystosowane dla mojego modelu tableta, przez co nie mogę ich zainstalować w legalny sposób.

 

Słyszałem o możliwości podmiany jakiś plików/wpisów, tak aby market widział nasz tablet np jako galaxy tab, jak tego dokonać? A może istnieje jeszcze jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...