Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko moze bateria wymienna i pamiec zewnetrzna bedzie?

 

BTW. kto ma note II i chce s3 z gwarancja za doplata? xD

 

Nikt się w tą stronę nie zamienia :).

A Nexus 4... szczerze mówiąc nie jara mnie specjalnie ten telefon. To znaczy super, że 2GB RAM, szybki, czysty Android, ale ekran i aparata ma zdecydowanie poniżej przeciętnej.

Odnośnik do komentarza

A mi ostatnio po glowie xperia z chodzi na przykład. Sam nie wiem czemu, chyba trochę tęsknie za szkłem z ajfona.

 

Mi się Nexus w miarę podoba wizualnie, ekran jest do przełknięcia ale mimo wszystko - akurat mi amoled odpowiada więc mi samsungi pasują. Za to brak SD, max 16gb, bateria jednak za mała to dla mnie minusy.

 

Za to XPERIA podoba mi się jak bryła i specyfikacja, jeszcze przy S3 myślałem o tym telefonie ale jak zobaczyłem ekran to się zupełnie wycofałem. Dla mnie jakbym przez bibułkę oglądał, rozmyte wszystko, pod kątami to już tragedia :/ Ale to dla mnie - przejdź się gdzieś, gdzie jest odpalony (Saturn, MM) i jak się podoba to można brać. Jedynie co, to teraz z ULTRA Z są jakieś wpadki jakościowe/konstrukcyjne, ekran się nie wybudza albo odpala się np część kolorów (WTF?) i jakieś takie dziwadła, nie wiadomo czy to soft czy hardware. Ale o Z nie słyszałem takich rzeczy. Chyba że myślisz o tańszych jakichś.

Odnośnik do komentarza

 

Tylko moze bateria wymienna i pamiec zewnetrzna bedzie?

 

BTW. kto ma note II i chce s3 z gwarancja za doplata? xD

 

Nikt się w tą stronę nie zamienia :).

A Nexus 4... szczerze mówiąc nie jara mnie specjalnie ten telefon. To znaczy super, że 2GB RAM, szybki, czysty Android, ale ekran i aparata ma zdecydowanie poniżej przeciętnej.

 

 

N4 ma świetny ekran wystarczy tylko odpowiednio podregulować. :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to trolling w słusznej sprawie czy sprawdzone info, ale podobno nowy Android ma się nazywać... KitKat.

 

BTQMAZaCUAA-p5e.jpg

 

http://www.android.com/kitkat/index.html

 

 

Ja już mam KitKata na swoim Nexusie 7. 

 

 

BTQPdPzIYAEB_gQ.jpg

 

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No choćby Adobe Reader pozwala na coś takiego "Ponowne wlewanie tekstu" jako opcja wyświetlania. Niemniej ze względu na specyfikę tego formatu nie spodziewaj się cudów, jeśli tekst będzie jakoś cudacznie formatowany i między nim jakieś obrazki, to będzie ładny bajzel.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To nie wyglada, to koncepty dopiero. Pokaza 3.09. Jaka cene obstawacie? Wydaje mi sie ze z200 eurosow pewnie bedzie ;/

Licze ze design zrobia zeby mozna bylo to zalozyc do wszystkiego.

No i zapowedzieli

http://www.chip.pl/news/sprzet/gadzety/2013/09/samsung-galaxy-gear-to-nie-smartfon-ale-mozesz-z-niego-zadzwonic

300euro? Xd

10h pracy? Xd

I tylko z androidem 4.3 bedzie dzialal. (pipi)a czyli na starcie note3 i (pipi). Potem s4, reszta sie okaze.

Olewam

Odnośnik do komentarza

Do Galaxy Gear - adnek 4.3 wprowadza obsługe BT4.0 LE którego to wymaga ten gadżet. S4 ma Google Edition na 4.3 a wersja i9505 pozwala w miarę prosto wrzucić GE Rom z dosłownie kosmetyczny zmianami i brakiem obsługi OTA. No i CHYBA Nexusy oraz HTC One GE ma 4.3 więc wybór jest większy. Ale do mnie akurat zegarek na 1,2,3 działania nie przemawia ;-) tak czy siak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...