Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam właśnie i oglądam filmiki o JXD S7800B (7 cali, 4 rdzenie, 2 GB ramu, android, emulatory, dwa analogi, krzyżak, przyciski, wyjście hdmi) i zapowiada się świetnie. Parametry ma masakryczne jedyna wada to 8GB ale jest możliwość wrzucenia karty SD o większej pojemności tylko czy da się ją wykorzystać do gier? Emulatory chodzą świetnie - mnie szczególnie interesują shmupy i z tego co widziałem good. Ciekawe czy sklep android rozpoznaje to urządzenie czy będzie pokazywać JXD jako niekompatybilne??

Odnośnik do komentarza

takie głupie pytanie - nie mając roota da się jakoś skopiować sejvy z gier? konkretnie angry birds. na dniach może przesiądę się na inny telefon a nie chcę postępów stracić.

 Es Explorer - bez roota wejdziesz w katalogi gier i możesz skopiować pliki - musisz tylko wyczytać jaki konkretnie katalog okupują. To się bez roota da zrobić, Titanium wymaga roota bo może znacznie więcej, kopiowanie aplikacji to tylko część z jego funkcji.

 

Co do S-Voice to tu jest napisane jak wyłączyć, ja to mam wyłączone na S4 -> http://www.androidcentral.com/galaxy-s4-quick-tip-disable-s-voice-shortcut-faster-home-button-response

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czytam właśnie i oglądam filmiki o JXD S7800B (7 cali, 4 rdzenie, 2 GB ramu, android, emulatory, dwa analogi, krzyżak, przyciski, wyjście hdmi) i zapowiada się świetnie. Parametry ma masakryczne jedyna wada to 8GB ale jest możliwość wrzucenia karty SD o większej pojemności tylko czy da się ją wykorzystać do gier? Emulatory chodzą świetnie - mnie szczególnie interesują shmupy i z tego co widziałem good. Ciekawe czy sklep android rozpoznaje to urządzenie czy będzie pokazywać JXD jako niekompatybilne??

Ciekawostka, na dx,com za ok 50$ z darmową wysyłką do Polski można było kupić :O

 

dość wnikliwa recenzja:

http://dingoo-scene.blogspot.com/2013/11/the-dingoo-scene-jxd-s7800b-rockchip_11.html

 

Odnośnie samego androida i google play:

 

User experience aside, the device is not all roses or without technical issues. A list of emerging concerns from early users has already surfaced here.  Some of these are notable and hardware related (such as the device not charging through the USB slot), while others are on the high end of irritating (such as the main partition containing only 1GB of space, imperfect rooting, and some Google Play download incompatibilities). Whether they affect your ultimate enjoyment will depend on your tolerance for imperfection, your thirst level for poking around under the hood of stuff, and, almost certainly, your philosophical attitude towards fast food.  A firmware update, by the way, is already available from JXD, though it might be best to wait a little longer before installing it, as it’s not completely clear what the update does.

 

     On the other hand I can honestly say that none of the numbers or flaws above manifested in any impaired normal user experience.  This is a stable, very usable Android implementation that you can happily abuse out of the box.  

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

ok, pobawiłem się co nieco. EsEX fajny i przyda się na przyszłość. 7Z też elegancki i udało mi się skopiować apkę na SD. mam nadzieję, że również z savem. dorwę jakiś smartfon to sprawdzę, może w ten łopatologiczny sposób się uda. znalazłem info, że sam save gry jest w folderze data, do którego nie ma dostępu bez roota z tego co wyczytałem (u mnie pokazuje, że pusty). jeśli zadziała myk ze zwykłym kopiowaniem to będzie git, jak nie to dam tele kumplowi. lubi się bawić w takie rzeczy to zrobi mu hakerkę.

 

e: patrzyłem też ten AB Backup ale ponoć lipa i nie działa.

Odnośnik do komentarza

Dobra panowie mam problem z moim SGS 3. Dzisiaj zaczął świrować to zrobiłem mu full wipea i wgrałem andka 4.1.2 bo miałem starszego przez Odina. Wszystko było ok przed kilka godzin, naładowałem go na max i się zawiesił na amen. wyciągam baterię i jak się włącza to mam wykrzaczony obraz i nic się nie da zrobić :/ wrzuciłem na nowo do Odina i się wykrzacza...

 

<ID:0/003> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> I9300XXELLA_I9300TPLLL6_I9300BOLK3_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/003> Odin v.3 engine (ID:3)..
<ID:0/003> File analysis..
<ID:0/003> SetupConnection..
<ID:0/003> Initialzation..
<ID:0/003> Get PIT for mapping..
<ID:0/003> 
<ID:0/003> There is no PIT partition.
<ID:0/003> Added!!
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
Odnośnik do komentarza

Dobra, więc chyba wciąż masz /efs v1. W sumie nie ma większego powodu by wzbraniać się przed v2, ale nie chcę być tym, który Cię wprowadzi na drogę bez powrotu, więc łap:

 

 
Jest to stary dobry XXALEF3, czyli 4.0.3 bodajże, ale z nowym bootloaderem (który wgrany przez Ciebie XXELLA wprowadza), ale ze starym radiem wspierającym efs v1. Kompilacja by alexndr (http://forum.android.com.pl/f551/rom-i9300xxalef-3-plikowy-newbl-debrandowanie-czyszczenie-sgs3-z-nowym-bootloaderem-258955/). Ja Ci tylko zrobiłem direct linka, bo z egofiles szło by sto lat ;). Są tam też directy do nowej kompilacji z nowym radiem, które wprowadza efs v2, ale to już zależy od Ciebie czy chcesz przechodzić na v2.
Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

no właśnie ten wgrywałem, pobrany ze strony samsunga. ratować się chciałem tym samym i wyskakuje to co wyżej w odinie. (pipi)a ratuj byle ten telefon wstał, nawet na andku starym jakims. od nowosci nic z tym telefonem nie robilem, ale od rana zaczal mi jakies błędy sypać (zamykał aplikacje)

Odnośnik do komentarza
<ID:0/003> Added!!

<OSM> Enter CS for MD5..

<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..

<OSM> Please wait..

<OSM> CODE_I9300XXALEF_alexndr.tar.md5 is valid.

<OSM> MODEM_I9300XXLEF_alexndr.tar.md5 is valid.

<OSM> CSC_I9300OXFALEA_alexndr.tar.md5 is valid.

<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..

<OSM> Leave CS..

<ID:0/003> Odin v.3 engine (ID:3)..

<ID:0/003> File analysis..

<ID:0/003> SetupConnection..

<ID:0/003> Initialzation..

<ID:0/003> Set PIT file..

<ID:0/003> DO NOT TURN OFF TARGET!!

<ID:0/003> 

<ID:0/003> Re-Partition operation failed.

<ID:0/003> Added!!

<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

 

 

czyli po telefonie?

Odnośnik do komentarza

Mogą. Odpala się Download mode? Tam będziesz miał napisane czy użyłeś softu niepodpisanego przez Samsunga i ile razy. Można to kasować ale to raczej trzeba było robić zawczasu :P.

 

Wejdz w Download i w lewym gornym masz custom binary download i tam licznik, a pod spodem current binary/status. Jak masz yes, custom i custom to słabo. Ale nie jestem na 100% pewien czy to całkowicie eliminuje gwarancję i czy nie można tego jeszcze jakoś wyzerować. Nie miałem jeszcze, całe szczęście, styczności z serwisem.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...