Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz TYLKO zrobić reset, to wchodzisz do Recovery i bierzesz Wipe Data ALE... jak był niedokończony update to bym wgrał rom jeszcze raz ODINem po prostu. Tutoriali MASA, ja już nie potrzebuję więc nie wiem gdzie są, jakiś Android Forum PL czy coś tam - ja jadę na XDA tylko że tam 100% angielski oczywiście. Ale jak wpisałem Wipe S3 to na Youtubie miałem ze 30 filmów ;-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Chris85

 

Factory reset zrobisz z poziomu telefonu nawet. Wchodzisz w ustawienia i w zakladce konto (android 4.3) znajdujesz backup i zerowanie. Ta operacja nie rusza twojej extsd, sama pamiec wewnetrzna.

 

A to, ze ci sie zawiesza na logo samsung to bardzo popularne przy 1 restarcie po aktualizacji dla i9300. Na przyszlosc polecam ok. 10 minut nawet poczekac przy 1 restarcie po aktualce. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ok, podam swoje:

7Zipper (obojętnie czy 1, czy 2.0) - manager plików + obsługa spakowanych plików

Automatic Call Recorder - nagrywa rozmowy, dobre jak masz skleroze

Clean Master - czyści śmiecie w systemie

MX Player - najlepszy odtwarza plików

Opera Classic - najlepsza przeglądarka www

Show Box (nie w markecie) - filmy online

Six Axis Controller - jeżeli chcesz grać padem z PS3.

Spotify - do słuchania muzy:)

vCommunicator - gg, o ile jeszcze używasz

uTorrent - wiadomo

Do tego emulatory konsol.

---

Tak w ogólę to najlepiej zrootuj swój telefon. Wtedy aplikacje, działają korzystniej, np. Clean Master

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jakieś sugestie aplikacji must have do tabletu z Androidem 4.2.2? Nie miałem wcześniej do czynienia z tym systemem.

 

(Lista z pierwszego posta w Najlepsze gry i aplikacje na Androida jest sprzed dwóch lat, także tego).

 

W tym temacie parę razy już padało podobne pytanie i parę razy wypisywano swoje listy, od tego czasu nie straciły na ważności moim zdaniem. Ale co tam, lubię Cię to napiszę jeszcze raz, czego aktualnie używam:

  • Tapatalk
  • Twitter (oficjalny oraz Twicca)
  • Chanu do 4chana
  • Reddit is fun golden platinum
  • Instagram
  • Transportoid
  • jakdojade.pl
  • Google Keep, Translate, Maps
  • Instapaper
  • Feedly
  • Adobe Reader
  • Beatiful Widgets Pro
  • Jump Desktop (zdalny pulpit)
  • LastPass do zarządzania hasłami
  • OI Notatnik
  • QuickPic
  • Root Explorer
  • SwiftKey
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poza tym wszelakie stockowe browsery szczegolnie od samsunga maja po czasie tendencje do zawieszania sie, crashy itp. Trzeba wtedy dane przeczyscic. Osobiscie dlugo jechalem na operze classic ale od kiedy mam gb ramu lece na chrome, polecam z czystym sumieniem dla mocniejszych telefonow.

Odnośnik do komentarza

Właśnie dostałem Nexusa 4 z Kitkatem i mam pytanie. Czy jest możliwość zmiany funkcji prawego przycisku by zamiast wyświetlać uruchomione aplikacje pokazywał pasek w którym mamy możliwość wejścia np. w ustawienia. Tak jak to było  w starszych wersjach androida?

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Właśnie dostałem Nexusa 4 z Kitkatem i mam pytanie. Czy jest możliwość zmiany funkcji prawego przycisku by zamiast wyświetlać uruchomione aplikacje pokazywał pasek w którym mamy możliwość wejścia np. w ustawienia. Tak jak to było w starszych wersjach androida?

Chyba nie, ale po co Ci to jak masz wszystkie toggle i ustawienia odsuwajac status bar dwoma palcami

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...