Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tak:

Custom binary download: No

Current binary: Samsung Official

System Status: Custom

 

Źle napisałem, czy W DOWNLOAD masz model? Jak nie masz to HOOY, jak masz tylko to co powyżej po padły nandy (Download jest SPECJALNIE w innym miejscu w ogóle) więc masz plytę do wymiany, dokładnie to samo miałem i tylko wymiana płyty wchodzi w grę. Telefon jest uwalony na amen.

 

Zrób zdjęcie DOKŁADNE download u tu wrzuć jak możesz. Masz kartę gwarancyjną i dowód zakupu? Jak tak to reklamuj.

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Doznałeś Sudden Death, co tutaj dużo się zastanawiać :P. Nic się nie da zrobić. A to przestawienie się na System Status: custom podobno samoczynnie następuje przy SDS (Sudden Death Syndrome), więc nie masz się czym przejmować. Gnaj do serwisu i niech Ci wymieniają płytę główną, bo padł Ci telefon z powodu poważnej wady fabrycznej.

Odnośnik do komentarza

No to jeśli masz tak, to u mnie to oznaczało wymianę płyty. Twoje NANDy są nie od odratowania (według serwisu) i dlatego też jest to słowo CUSTOM, koleś mi powiedział że taki komunikat będzie zawsze, bo są 2 rzeczy - COUNTER czyli licznik oraz opcja custom która pojawia się, gdy jakiś tam PODPIS softu się nie zgadza. Ale jak padają NANDy to podpisu nie ma więc się nie zgadza ;-) Także jak masz papiery to pchaj do serwisu spokojnie.

 

Niestety to był powód, a wcześniej zaczęło mi przerywać dźwięk - dla którego telefon po naprawie z pełnym opisem i papierami wylądował na allegro za 800 zł :/ Nie chciałem drugi raz tego przeżywać szczególnie, że po wymianie dostałem nową płytę na której też były NANDy tego samego rodzaju, więc też groziło taki coś po raz kolejny. Nie bawię się tak :/

 

Tu jest temat na ten temat na XDA: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1993044

 

Ja miałem NOWE oprogramowanie, świeży kernel więc niby z fixem i doopa, padło w pizdu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie ok 7 dni trwało. Jeśli chodzi o Nexusy to nie ma ich u nas więc i z gwarancją krucho. Kup sobie Moto G z Anglii, ok 700 zł za 16gb, będzie ok. Albo IP4S gdzieś wygrzeb i tyle. Ja z SGS3 byłem na starcie zadowolony, potem mnie zaczęło parę rzeczy wkurzać. Ale teraz na SGS4 nie narzekam przy czym tak powinien wyglądać SGS3. Na najnowszym andku mi nie zależy, 4.2.2 z rootem styka, bez roota 4.3 lepiej mieć (bo ma trim). W 4.4 na razie nie ma co się pchać, sporo jest do poprawy, po pierwszych pochwałach wychodzi, że spowalnia Wideo. Na razie Jelly Bean zostaje najlepiej dopracowany tak samo jak iOS 6 w swoim ogródku. Nexus i nas jest bez sensu a jeszcze nawet tutaj pisali ludzie, że się psują a jak się już zepsują to LG nie dotyka tego palcem. Wolę coś z gwarancją po prostu :/ Ludzie kupują bez gwarancji to pierwszej awarii - potem już tak nie kupują bo szkoda pieniędzy.

 

Tutaj z gwarancją powinno być szybko - jest to WYMIANA całej płyty więc szybko. Najlepiej do Samsunga pchać a nie przez sklepy - ale trzeba mieć komplet papierów (dowód zakupu + karta gwarancyjna). Bez karty zostaje ci sklep ale wtedy powołuj się na rękojmię, a nie gwarancję - najlepiej na piśmie (najbezpieczniej dla Ciebie). Chyba, że brałeś na firmę, wtedy nie zawsze rękojmia obowiązuje.

Odnośnik do komentarza

@Ma_niek - tu może być 100 przyczyn, niby skąd mamy wiedzieć co jest u Ciebie nie tak? To jakbyś zadzownił do mechanika, powiedział że w aucie coś skrzypi i co to znaczy go pytał. Musisz o komuś pokazać.

 

@Zaqair - jest temat z polecanymi aplikacjami na Androida - przejrzyj sobie. Po co pisać to samo po raz 30ty? Musisz trochę poczytać.

Odnośnik do komentarza

2012 sorry :D  nie mam roota, nic w nim nie grzebalem. Mam wszystko zaktualizowane , android jelly beans. Generalnie tel zaczą wariować kilka miechów temu ale teraz wyjatkowo mi to przeszkadza :P


Powinien, ale wcześniej pobierz z marketu Clean Mastera.

mam, mam nie pomaga

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Ale Tobie padł SGS3 z powodu wady fabrycznej, czyli zje,banych kontrolerów NAND jeśli dobrze pamiętam. Tutaj rozmiawiamy o N7, które choć swoje problemy mają, to chyba na Sudden Death nie cierpią ;).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...