Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da sie (i jak) wlaczyc przewidywanie tekstu w ustawieniach klawiatury, by ta dzialala w przegladarce defaultowej? Przy smsach jest ok i pojawiaja sie cale slowa sugerowane, ale jak pisze maila czy posta na forum to jest tylko manual i polskie ogonki trzeba recznie wybierac przytrzymujac literke. A to droga przez meke. MĘKĘ!!

 

Andek 4.1.2, stockowy od LG

Nikt nie podpowie?:C Męczące jest pisanie z telefonu na forum z zachowaniem polskich znaków. Może jakaś inna klawa z android marketu jest godna polecenia, która by się integrowała z przeglądarką www (i wyświetlała całe słowa sugerowane)?

Odnośnik do komentarza

A czy Apple nie kupowało udziałów Corninga? Ja mam SGS4, noszę go w kieszeni i nie mam rys (przynajmniej nie widzę). Kobita ma Moto G z GG3 i rys ma aż się pochlastać można. Fatk, nosi go w torebce ALE SGS2 też nosiła i się tak nie rysował. Dziwna sprawa. Samsung ma razem z Corningiem Joint Venture = Samsung Corning Precision Glass i to oni robią szkła do Samsunga. Może są lepsze? Nie wiem :confused:

 

Ja mam trzyletniego Desire Bravo z pierwsza generacje GG i na ekranie mam tylko jedna, mala ryske. W ogole telefon po tych trzech latach nadal wyglada jak nowy, a jakos specjalnie o niego nie dbam. Mam nadzieje, ze jeszcze dlugo mi nie padnie, bo mocno przywiazalem sie do tego telefonu. Denerwuja mnie tylko padajace przyciski i to, ze coraz czesciej musze robic full wipe i reinstall ROMu.

Odnośnik do komentarza

Zmien klawiature na A.I.Type.

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aitype.android&hl=pl&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dai+type+keyboard

Dzięki za podpowiedź. Zrobiłem jednak inaczej. Zamiast przeglądarki domyślnej zainstalowałem firefoxa. Tutaj sugestie słów się pojawiają bezproblemowo. Problem solved, przy okazji zobacze jak z szybkością działania.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

A czy Apple nie kupowało udziałów Corninga? Ja mam SGS4, noszę go w kieszeni i nie mam rys (przynajmniej nie widzę). Kobita ma Moto G z GG3 i rys ma aż się pochlastać można. Fatk, nosi go w torebce ALE SGS2 też nosiła i się tak nie rysował. Dziwna sprawa. Samsung ma razem z Corningiem Joint Venture = Samsung Corning Precision Glass i to oni robią szkła do Samsunga. Może są lepsze? Nie wiem :/

Ehh może masz rację.

Odnośnik do komentarza

 

Zmien klawiature na A.I.Type.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aitype.android&hl=pl&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dai+type+keyboard

Dzięki za podpowiedź. Zrobiłem jednak inaczej. Zamiast przeglądarki domyślnej zainstalowałem firefoxa. Tutaj sugestie słów się pojawiają bezproblemowo. Problem solved, przy okazji zobacze jak z szybkością działania.

 

 

Ja używam SwiftKey - kutwa, rewelka. Czasem lepiej ode mnie wie co chcę napisać i się jej boję wtedy ;-) Nt. po którejś aktualizacji zgłupiała i zaczęła spacje sama dostawiać ale już się poprawiłą :-) Jędza jedna.

 

Do kolegi co rom ciągle przeinstalowuje - zainwestuj w LagFix - najpierw sprawdź czy działa ci wersja Free https://play.google.com/store/apps/details?id=com.grilledmonkey.lagfix&hl=pl a potem możesz kupić full tanio, pozwala ustawić harmonogram trimowania - 1 w tygodniu styka, urządzenie nie zwalnia. A zwalnia KAŻDE z Andkiem poniżej 4.3 - stare wersje nie wspierają TRIM. Pomaga - uwierz mi :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Poleci ktoś dobra folie do HTC One Max?.Mam chyba nerwice natrectw na punkcie tych mikro rysek. Dzisiaj wziąłem latarkę LED i swiecilem po ekranie i patrzę a tam mirkoryski których normalnie nie widzę. No co to ma być do jasnej cholery? Obchodzę się z tym telefonem jak z jajkiem. Nikomu nie daje choćby na chwilę podtrzymać.

 

Koledzy jak macie latarki LED to poświecie po ekranach pod różnymi kątami. Może uspokicie moja newriece na ten temat

 

 

Ehh

Edytowane przez Szprota
Odnośnik do komentarza

Poleci ktoś dobra folie do HTC One Max?.Mam chyba nerwice natrectw na punkcie tych mikro rysek. Dzisiaj wziąłem latarkę LED i swiecilem po ekranie i patrzę a tam mirkoryski których normalnie nie widzę. No co to ma być do jasnej cholery? Obchodzę się z tym telefonem jak z jajkiem. Nikomu nie daje choćby na chwilę podtrzymać.

 

Koledzy jak macie latarki LED to poświecie po ekranach pod różnymi kątami. Może uspokicie moja newriece na ten temat

 

 

Ehh

 

jeżeli normalnie tego nie widać tylko pod mikroskopem i latarką led to co Ci to przeszkadza:D? 

Odnośnik do komentarza

Ja w swojej Moto G mam Gorilla Glass 3 i jestem zaskoczony In plus, bo ekran faktycznie wolny od jakichkolwiek rysek. Mój ex S3 Mini po takim samym czasie użytkowania nie był wolny od rysek mimo, że nie noszę telefonu z kluczami czy bilonem.

 

Q-Jot - podobno w wakacje jakoś http://www.strefamobile.pl/aktualnosci/3245/htc-one-z-2013-roku-dostana-sense-6-w-polowie-roku

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

@Szprota - nerwica natrectw jest spoko do ogarniecia, ale duzo medytacji i pracy nad soba przed toba. Moze tez pomoc wejscie w dorosle zycie, dom, praca, pozniej dzieci - no nie wierze, ze bedziesz mial dalej korbe na punkcie mikro rysek widocznych po zaswieceniu latarka. Ale, ze nie jestem nieomylny to polecam ci z czystym sumieniem folie 3mk, nasza rodzima firma, do ktorej jak dobrze uderzysz to ci zrobia sztuke folii z twoimi wymiarami (mi robili na smartka, chcialem folie na caly przedni panel), hehe.

 

LINK 1 - najlepsza folia od 3mk

 

LINK 2 - najlepsza stosunek jakosc/cena, sam uzywam i 1 folie zmieniam raz na pol roku

 

Kupuj smialo, ja rowniez od zakupu 1 dnia nakleilem folie ochronna bo lubie dbac o sprzet ale zeby ogladac pod lampa UV czy innym ustrojstwem. :)

Odnośnik do komentarza

@szprota - dasz rade sam zalozyc, poogladaj filmy instruktazowe i poczytaj instrukcje dolaczona do folii. To nie tv market ani mango - to serio jest latwe i bezkolizyjne, jedyny problem to zalozenie prosto folii, trzeba miec pewna reke. Z pecherzami powietrza dasz rade, mozna ja znowu "odkleic" (cudzyslow bo kleju tam nke uraczysz) i wykonac poprawnie. Nie boj nic. ;)

Odnośnik do komentarza

Ktoś kupuje super cienki, śliczny, lekki , nowoczesny smartphone. Wcześniej miesiąc dyskusji na forum czy dobry, czy lekki, czy ładny. Sony nie bo kanciasty, Samsung nie bo (pipi)owy tył, HTC nie bo mu się nie podobają brzegi. Po czym taki gość pakuje swojego nowego smartfona w jakieś wieśniackie skóropodobne etui żeby się rozbił i nakleja z(pipi)aną naklejkę żeby się wyświetlacz nie porysował :D no cebula poziom expert :D 

 

Ja po 18 miesiącach użytkowania S III miałem, może ze dwie mikroryski na wyświetlaczu, tył był co prawda dość porysowany ale kupiłem sobie nowy panel na Amazonie i telefonik jak nóweczka dałem bratu w prezencie. 

 

BTW post nie był skierowany personalnie do nikogo :P 

Odnośnik do komentarza

Ja folii nie używam ale po rozbiciu swojego S3, po rozbitych 10 iPhone'ach w pracy i 2 S3 stwierdziłem, że ok, plastik brzydki ale CO Z TEGO skoro i tak swój telefon pakuję w silikonowego komdoma? Więc co za różnica z czego on jest skoro ja i tak nie widzę tego? Dlatego mam S4, zadowalające parametry i dobry aparat. Wywalony TW i jest ok dla mnie :-) Jeszcze z rok pewnie pociągnę, S5 nic nie wnosi, podobnie jak One M8 czy Z2 specjalnego. Brakuje jakiegoś Wow-factor dla mnie. Jedyny minus - AMOLEDY się wypalają lekko, mam ciemniejsze miejsce tam gdzie jest pelka systemowa. Nie wiedziałem że tak mają, mimo że jadę na dość ciemnych ustawieniach. Dziwne :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...