Skocz do zawartości

Figurki kolekcjonerskie


Scatebra

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, informuję z nieukrywaną radością(która dla niektórych może być zupełnie niezrozumiała;)), że od dziś na polskiej stronie z figurkami aliensgroup można zakupić w fajnej cenie genialną figurkę Big Daddyego:). Jak dla mnie 85zł za takie cudo to nie majątek;p. Tak tylko wrzuciłam info jakby ktoś był zainteresowany(wiecie, Święta się zbliżają, można komuś sprezentować - na przykład sobie:D):

 

http://www.aliensgro...RA_DELUXE_.html

 

 

Oto dzisiaj dotarł do mnie mój nowiutki Big Daddy. I powiem jedno - BD z limitowanej wersji gry po prostu wymięka. Zrobiłam fotkę, żebyście mogli sobie porównać. Jak dla mnie różnica jest miażdżąca a w cenie niezbyt się różnią. Polecam polecam polecam:).

img0303ua.th.jpg

Edytowane przez Scatebra
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam Geratlta i nie wiem czy odpakować :)

 

Jej, jesteś koleją osobą po Keymakerze która ma Wiedźmina i go nie odpakowała. Co jest z tą figurką, że wszyscy boją się otworzyć pudełko Oo.:D

Nie chodzi o to :) Wygrałem 1 zestawy gra + figurka i 1 sprzedaję juz na allegro, a o drugim myślę, czy samą grę opylić i geralta sobie zostawić czy z figurką za większą sumę :)

Odnośnik do komentarza

img0303ua.th.jpg

Chętnie zobaczyłbym tego Vivi'ego ukrywającego się z prawej strony, skąd go masz?:>

 

A to mój mały biały kruczek;p. Jakiś rok temu odkryłam go na ebay'u. Pierwotnie był dostępny w zestawie z figurką Zidane'a(której jakoś specjalnie nie chciałam mieć, bo mi się nie podobała) ale ktoś wystawił samego Viviego(bez opakowania) więc od razu kupiłam go za jakieś 30-40zł. Dzisiaj ten zestaw dwóch figurek na aukcjach jest wystawiany nawet za 250zł(jakaś paranoja) więc miałam szczęście;p. Tym bardziej, że jego wykonaniu nic nie mogę zarzucić:). Jego wysokość to jakieś 7,5 cm. A tu są jakieś moje fotki, które mu zrobiłam:

img9823g.th.jpgimg9829j.th.jpgA tu w drużynie z Kratosem, Big Daddym i Theronem: img9856b.th.jpg

 

A co do figurek Vivi'ego to czekam, aż na Aliensgroup będą w końcu mieli dostępną tę, bo od razu mnie zauroczyła:http://www.aliensgroup.pl/2724_Gry_i_komiks_Final_Fantasy_FINAL_FANTASY_IX_PLAY_ARTS_VIVI_ORUNITIA_.html

Oczywiście z tej serii mają jeszcze Zidane'a i Garnet ale to są postaci, które akurat najmniej bym chciała mieć:/. Ciekawe czy kiedyś w ogóle powstaną i będą łatwo dostępne figurki takich postaci jak Quina, Steiner, Freya czy Beatrix bo o tych właśnie najbardziej marzę jeśli chodzi o FFIX.

Odnośnik do komentarza

Fajny ten Twój Vivi, btw na stronie Aliens Group jest napisane, że ta figurka od września jest dostępna... i ciekawe czemu kategoria wiekowa: 14+ :teehee:

 

Musze w końcu skleić swojego Kratosa xd

 

A co?Rozpadł się?:P Ja już parę razy sklejałam te bolce od płomieni i ciągle się odłamują:/. A co do Viviego to już się nawet o to pytałam na forum ale mi nie odpowiedzieli:/. No bo rzeczywiście biorąc pod uwagę to co napisali to już dawno powinien być dostępny. No ale cóż, wolę poczekać niż przepłacać za wysyłkę z innego kraju:).

Odnośnik do komentarza

Gdzie kupujecie swoje figurki ?

 

Ja najpierw szukam na aliensgroup.pl bo to najlepszy Polski sklep z figurkami. Co jakiś czas wchodzę również na dageki.pl ale tam dominują figurki mangowe nad tymi z gier. Ponad to szukam na e-bayu różnych ofert z drugiej ręki no i z różnych sklepów jeśli dana figurka nie jest dostępna na aliensgroup. Wtedy czasem przepłaca się za wysyłkę, ale nie są to duże kwoty(oczywiście mowa tu głównie o Wielkiej Brytanii).

Odnośnik do komentarza

Gdzie kupujecie swoje figurki ?

 

 

 

Ja natomiast z tych zagranicznych polecam http://www.hlj.com/. Bardzo duży wybór figurek (od mangowych po growe) oraz innych pierdół (ręczniki, pościele itd.). Sklep jest japoński i nie ma szansy na to, by trafić na podróbki (jaka czasem zdarza się na ebay). Do tego dochodzą częste wyprzedaże (ceny spadają nawet o 60 %) oraz promocje (zamów jedną figurkę w specjalnej promocji - przesyłka gratis).

 

Ze swojskich sklepów, to oczywiście aliensgroup.pl.

Odnośnik do komentarza

Gdzie kupujecie swoje figurki ?

 

aliensgroup.pl Co prawda mam jedną, ale sklep ten posiada bogaty asortyment oraz fachową obsługę. Figurki różnej maści i jakości.

 

Zwłaszcza chwalę sobie dobrą obsługę;). Na stronie możesz sprawdzić status swojego zamówienia(czy jest jeszcze w sklepie, czy czeka na wysyłke czy też jest już wysłane). Ponadto bardzo szybka przesyłka: dwa dni robocze to norma no i bez względu na to ile zamawiasz to i tak płacisz 11zł za kuriera. Dla mnie bomba;p.

Odnośnik do komentarza

I ja polecam HLJ. Mają normalne ceny (wystarczy porównać z aliensgroup) i rzeczy trudno dostępne w hongkońskich sklepach. Wszystko idzie ubezpieczone, a cena wysyłki jest zupełnie bezbolesna. To tez dobre źródło Gundamów, jeśli ktoś buduje.

 

Warto tez polować na allegro, niektórzy sprzedawcy regularnie mylą kategorie i można np. chogokiny kupić po 15zł za sztukę. Mnie w ten sposób przybyły 3 sztuki ^_^

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero niedawno zająłem się kolekcjonowaniem figurek z gier, także mój zbiór jest bardzo skromny, ale mam nadzieję, że wkrótce się powiększy (na oku mam już kilka figurek z aliensgroup.pl):

- Edward Carnby (AitD)

- Ryu i Viper (SFIV)

- Pip-boy (F3)

- 8 figurek Clix z Halo 3 (między innymi trzej Spartanie i Brute Elite)

Pierwsze cztery pochodzą z kolekcjonerek danych gier, Clixy kupione oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No może dodam tu jakieś info co by rozruszać trochę ten temat. Mam trochę newsów co do kolejnych figurek dostępnych na naszym rynku w najbliższym czasie:).

Zacznę może od Aliensgroup, którzy ostatnio podali kolejne ciekawe zapowiedzi. Więc może kolejno:

Już w lutym ma pojawić się figurka Dantego z gry "Dante's Inferno". Na fotkach wygląda ciekawie, więc pewnie się skuszę:)(cena 65 zł):

00292705.th.jpg00292704.th.jpg00292701.th.jpg

Kolejne trzy figurki z gry Final Fantasy XIII mają pojawić się w sprzedaży w kwietniu tego roku(niby fajne, ale mnie jakoś nie kręcą bo coś mi w nich nie pasuje:/)(cena 150zł):

00303701.th.jpg00303601.th.jpg00303502.th.jpg

We wrześniu za to fani Mass Effecta doczekają się figurek 4 bohaterów z drugiej części. Jestem wielką fanką gry, ale póki co te wersje niezbyt mi podpadły(to tylko pierwsze wrażenie po obejrzeniu po jednej dostępnej fotce z każdej postaci, może z czasem inne fotki pokażą jakąś "lepszą stronę" tych produktów). Według mnie najlepiej wypadają w tej czwórce Tali i Grunt(Thane ma dziwne proporcje a Shepard coś z twarzą Oo), choć też nie prezentują jakiegoś specjalnie wysokiego poziomu(wolałabym Tali w jakimś niebieskim pancerzu jak w jedynce a nie takim różu). Zresztą fotki sprawiają wrażenie, że figurki są zrobione z raczej mocno przeciętnych materiałów( dla porównania firma NECA sprzedaje figurki po podobnej cenie a wyglądają zdecydowanie lepiej)(cena 70 zł):

00304201.th.jpg00304101.th.jpg00304001.th.jpg00303901.th.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja czekam na figurke Bouncera z Bioshock'a ,będzie dostępna dopiero w czerwcu. :(

 

Czekasz, aż będzie na Aliensgroup? Ja mam już tę figurkę ale była dostępna w grudniu tylko przez tydzień a potem im się skończyła. Prawdę mówiąc nie wiem, czy opłaca ci się czekać. Ja na twoim miejscu po prostu bym skorzystała z ebaya. Tam można od razu znaleźć tę figurkę w całkiem normalnej cenie(najlepiej z Wielkiej Brytanii).

 

A tutaj takie małe nowości i plany od NECA. Jak widac do wymienionych już na początku przeze mnie figurek dołączy jeszcze Bouncer Elite i lalka - BigDaddy. Ponadto z serii Gears fo War ukażą się: Kantus, Scorge, Mauler i Butcher oraz zestaw 2 figurek - Marcus rozpruwający Lucusta. Ponadto kilka figurek z serii Street Fighter IV. Wszystko można obejrzeć na tym filmiku:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...