Skocz do zawartości

Figurki kolekcjonerskie


Scatebra

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

n683uu.jpg

 

 

 

AWESOME?

Świetny Marian:). Coś mi się wydaje, że ostatnio na 4chanie przemknął mi gdzieś obrazek z szablonem tej figurki do złożenia:). Ale oczywiście jak to 4chan dziś coś jest - jutro tego nie ma:). Jak masz go gdzieś to mogłabym poprosić o przesłanie na maila albo w jakiś inny sosób? Albo może najlepiej o umieszczenie na forum:]

 

Moją jedyną figurką jest Big Daddy z kolekcjonerskiej edycji Bioshocka :) Jest świetna, megasolidna, super wykonana.

 

Rzeczywiście solidna:). Jakby nią kogoś uderzyć w głowę to na pewno by zabolało. Najcięższa figurka w mojej pseudokolekcji a jednocześnie wcale nie największa;p

 

img2090x.th.jpg

haibane! <3

 

fajny sackboy ;] tez z aliensgroup?

 

No, uwielbiam swoją Rakkę;p. A Sackboy z ebaya. Na allegro tez jest czasem do kupienia tylko po jakiś takich trochę wysokich cenach;p.

 

No i przy okazji pisania psota podam jeszcze dwa ciekawe polskie sklepy, gdzie można kupić figurki:

 

TOYCRAFT (http://www.toycraft-figurki.pl/ ) Mają głównie figurki z filmów ale z gier też się trafią. No i fajne promocje:)

YATTA.PL (http://yatta.pl/index.php ) Głównie dla fanów mangi i anime ale w dziale figurek można znaleźć parę fajnych egzemplarzy:)

 

I jeszcze newsik:

W maju aliensgroup będą mięli w sprzedaży figurkę Shivy z nowego Finala XIII. Ta figurka to w sumie dwie kobitki które składają się w motor(wiem jak to brzmi, ale to wymysł japończyków więc nie ma co się dziwić;p). Tak czy siak wygląda genialnie:). Oczywiście problemem jest cena no ale jeśli ktoś z was śpi na forsie i nie wie co z nią zrobić to może sobie ją kupić i nacieszyć jej posiadaniem za "jedyne" 800zł;p

Fotki:

00307302.th.jpg00307303.th.jpg00307307.th.jpg

Edytowane przez Scatebra
Odnośnik do komentarza
Świetny Marian:). Coś mi się wydaje, że ostatnio na 4chanie przemknął mi gdzieś obrazek z szablonem tej figurki do złożenia:). Ale oczywiście jak to 4chan dziś coś jest - jutro tego nie ma:). Jak masz go gdzieś to mogłabym poprosić o przesłanie na maila albo w jakiś inny sosób? Albo może najlepiej o umieszczenie na forum:]

 

 

Srario

 

Chciałem skleić to: http://www.papercraftmuseum.com/samus-aran/ ale tusz sie konczyl, starczyło tylko na Mariana :potter:

 

 

W maju aliensgroup będą mięli w sprzedaży figurkę Shivy z nowego Finala XIII. Ta figurka to w sumie dwie kobitki które składają się w motor(wiem jak to brzmi, ale to wymysł japończyków więc nie ma co się dziwić;p). Tak czy siak wygląda genialnie:). Oczywiście problemem jest cena no ale jeśli ktoś z was śpi na forsie i nie wie co z nią zrobić to może sobie ją kupić i nacieszyć jej posiadaniem za "jedyne" 800zł;p

 

 

A za pozostałe 200zł można dokupić radio, postawić obok i puścić theme song z Power Rangers, która z niewiadomych przyczyn nie gra w walkach przy summonowaniu :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Ogólnie jest mi dość daleko do takiego nerdostwa, ale jak zobaczyłem tą figurkę to wiedziałem, że muszę ją mieć.

 

15rd1du.jpg

 

2nbbnv6.jpg

 

Ma wymieniane rece i inne trzymajki i w ogóle jest spoko.

Ile takie cudo?:>

 

Musze w końcu skleić swojego Kratosa xd

Done :thumbsup:

 

Jakiś czas temu w moim domu zamieszkało dwóch wąsatych braci oraz skrzydlaty Goomb'a (sry za fotę, Nokia E71 to zajebisty telefon ale aparat ma do doopy) ;)

 

p04081017560001.jpg

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...