Skocz do zawartości

Monster Hunter Portable 3 !


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

na ebayu mozna z transpotrem zaplacic ze 150zł , ale ja narazie czekam na jakąś bliższa okazje niz sprowadzanie z hong kongu , ogolnir to bym chetnie kupil, w 3rd sie nie nagralem bo mi sie galka w psp psula i musialem troche wczesniej skonczyc niz planowalem (co rpawda przeszedlem amatsukami ale jeszcze bym dalej pogral)

Odnośnik do komentarza

kurde niby wlasnie tego sie spodziewalem - czyli naprawde znikomych szans , jedyne co było swiatelkiem w tunelu to że to nowy rodzaj wydawnictwa - czyli gry na psp podniesione do ps3, jednoczesnie z funckja grania zamiennego, liczylem ze moze ebdą chcieli to rozdmuchać, ale pewnie nie zależy im akurat na MH ktory u nas ma znikome poparcie, pewnie do europy trafi dopiero MGS z psp

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

ja też bym kupił, jak bedziesz zamawiał to moze sie zgadamy jakośc zeby taniej wyszlo za transport?

moze jeszcze ktos sie dołączy?

 

szukaleś juz miejsca gdzie chcesz kupic? na ebayu widzialem nawet za 160zł ale z hongkongu, mozna też kupic z francji albo niemiec ale okolo 230zł, teoretycznie bezpieczniej kupowac od kupca z europy, co o tym sądzisz?

masz jakies doswiadczenie w importach? bo ja tylko raz kupilem figurki MH z hongkongu (play-asia) i sie tak na(pipi)alem z celnikami że mi sie odechcialo kombinacji

Odnośnik do komentarza

paczka zatrzymała sie w urzedzie celnym i musialem tam jechac zeby odebrac, juz samo to bylo wkurzające, ale na miejscu sie okazalo ze nie chca jej wydac bo nie znają jej wartosci i podejzewają ze przemycam jakies drogocenne rzeczy, musialem jechac do domu i wydrukować im stronke z przelewem paypala w ktorym bylo napisane ze kosztowalo to tyle ile kosztowało, a i tak ledwo przyjeli bo mowili ze musi byc jakis "dokument" ktory potwierdza cene towaru (zadnego dokumentu nie bylo, moglem tylko zrobic wydruk tranzakcji)

moze to nic nadzwyczajnego ale mnie to wkurzyło :P

 

żałuje że nie ma tego poprostu na japonskim PSS, wtedy tylko zalatwic zdrapke , i odrazu mam w domu po kilku minutach sciagania

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

odkopuje temat bo ostatnie dni znowu zaczalem grac w mhp3 :D

 

miałem już praktycznie sfinalizowaną gre, zabity ostatni boss, zrobiona najelpsza zbroja (kosmicznie kozacka, tylko brzydka)

i po osiagnieciu tego troche mi sie odechcialo grać (zwykle tak mam, bardziej mnie podnieca droga do celu, gdy osiagam cel gra mi sie nudzi)

 

ale znalazłem jeszcze ostatnią rzecz jaką moge zrobić - odblokowac i zabić altreona

zeby go odblokowac trzeba zrobic wszystkie questy z 2 potworami na HR, jest ich z 18 ;p zostalo mi jeszcze 5-6

 

przy okazji robiąc je mam mozliwosc wyprobowania tej swietnej zbroii, bo wczesniej jak ją zrobilem to prawie odrazu przestalem grać tą postacią (zacząłem robić nową na same lance) i chyba ze 2-3 questy zrobilem w tej zbroi, a teraz juz wiecej i serio jest mocnarna

 

 

 

AH monster to moj ulubiona gra :D mogli by w koncu ruszyć dupe i wydać cos na ps3, albo chociaz psv

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no i doblokowalem dziada, narazie zrobilem kilka crash testów zeby zobaczyc z czym sie go je, ale juz widze ze łątwo nie będzie, zarowno młotem jak i łukiem skopal mi dupe mocno

 

chociaz w sumie to fajne ze bossowie stawiają wyzwanie, akantor i ucamulbas byli dosyć łatwi, a teraz deviljoe, amatsukami i altreon są calkiem wymagający

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

nigdy nie probowalem zabijac potworow przyzywanych przez qurupeco ale podejzewam ze nie przyzywa ich w nieskonczonosc

 

a bronie... hm szczerze mowiac to sa chyba bardziej zbalansowane niz kiedoykowliek, co prawda nie gralem na powaznie wszystkimi , glownie młotami i lancami i GS, ale to zależy od stylu gry, co ci łatwiej podchodzi i jaki styl preferujesz, tym ci bedzie łatwiej

 

jedyna rzecz ktora jest nieco zabugowana to gunlance, bo ze skillem autoblock potrafią blokowac prawie niezawodnie kazdy atak jesli używasz tylko strzalów - tzn nawet jak strzelisz w ostatniej chwili to i tak wszystko zablokujesz, wiec walac caly czas - strzał, reload, strzał, reload, masz praktycznie caly czas blok

 

tyle ze samymi strzałami aż tak wiele nie ugrasz

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No to ubiłem Jhen Morona, za drugim razem, teraz tylko wyczyszczę wszystkie questy w wiosce (pewnie pojawi się jakiś uber trudny jak zawsze) i można uderzać w gildię.

W ogóle to mój pierwszy MH w którego gram bez żadnych gamefaqsów itp. No może poza ściągnięciem mapek z naniesionymi pozycjami krzaków z robalami, miejscami do kopania itp.

 

Tylko ciągle mam problem z kamerą xD

Jak grałem non stop w MHF, MHF2, MHP2ndG, MHFU, to nie miałem kłopotu z manewrowaniem d-padem palcem wskazującym ale po prawie dwóch latach przerwy nie jest tak różowo.

Odnośnik do komentarza

hehe ja sie przyłapałem na tym ze monstera juz nie zapominam, co prawda nigdy nie mialem 2 lat przerwy, ale po pol roku przerwy juz druga walka była normalna i skutecznia, tylko pierwsze kilkanascie minut palce potrzbowaly zeby sobie rpzypomnieć wszystko

 

btw ten ostatni quest w wiosce jak zwykle jest nie do zrobienia na wioskowym sprzęcie

Odnośnik do komentarza

nie da sie :P nie starczyło by czasu, nawet jak byś przeżył ;)

 

zwłaszcza ze ten quest zawiera walke z:

 

deviljoe ktory jest najgorszym bydlakiem, a jak sie go zabije to wskakują jednocześnie narga i tigrex (oczywiscie na arenie)! w dodatku wszystkie mają życie na poziomie hard, a nie na poziomie wioskowych przeciwnikow

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

A no to faktycznie może się nie dać xD

 

Ja pierwszy quest z Jhenem wtopiłem, ale kilofem zdobyłem jego kilka łusek, zobaczyłem że zbroja ma ujemny Ice, więc zrobiłem LS z Bariotha.

No i teraz po ~50 questach tylko SnS, wróciłem do broni którą dawno temu w trawie używałem praktycznie na wyłączność w MHF2.

 

 

<3 LS

 

Jeszcze muszę ogarnąć S Axe, mam jeden zrobiony ale nie miałem ochoty zagłębiać się w tajniki.

Chciałbym mieć instrukcję bo tam zawsze były wszystkie kombosy spisane a tak to będę musiał sam sie uczyć dosłownie od zera.

Odnośnik do komentarza

jak chcesz dosyc szybko zabic jhena to zrob GSa z tigrexa, działa cuda, zabija go 15 min przed czasem (jak dorzucisz pare armat i dragonator na statku i na "plaży")

nie wiem dlaczego ale paroma rzeczami go zabijalem i ten GS poprostu urywa mu dupe (oczywiscie ładowany w jego słabe punkty na plecach)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No właśnie na początku myślałem że na plecy wchodzi się tylko żeby użyć kilofa.

Za drugim razem bardziej go obadałem i teraz będzie już taki Lao Shan, tylko trochę ciekawsza sceneria.

No a po Jhenie można w ogrodzie dostać Carbalite który pozwala na zrobienie hi-rank broni, to bardzo ułatwi czyszczenie wioski.

 

No a na marginesie, ludzie jako ogól to głąby, MH to jedna z najlepszych i bardziej wymagających gier obecnie a nikt nie chce kupować w EU/USA ;<<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...