Skocz do zawartości

Monster Hunter Portable 3 !


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem set z jehna ze zbroją agnaktora i okazało się że jak chcę mieć expert+2 to potrzeba ekwipunku z dwoma slotami, broni takiej nie mam więc zostaje charm skąd taki wytrzasnąć ?.Do tego muszę jeszcze dobić focus a nie mam takiego gema w sklepie wiec jak go się robi ? Porąbane to, prościej i ładniej było zrobić fulla.

 

Wrrrróć.Sprawdziłem jeszcze raz i wersja z agnaktorem musi być żeby uniknąć blunta bo w secie jhena artisan i sharp sword się wzajemnie niwelują więc nie da się tego wygemować.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

FAK

FAK

 

i tak zle i tak ;/

 

jedyna opcja to znalesc talizman z artisanem albo anty-bluntem, ale ja takiego nie mam (ciekawe czy mozna znalesc na low ranku)

 

 

 

ale jest male pocieszenie - mozna juz ssac JUMP questa, i nie ma wymagań HR, mozna robic odrazu :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

hmmm no nazwy to juz pół sukcesu

bo albo stare skille i wiadomo co robią, albo nowe i i tak nie wiadomo xD

 

swoja droga fajnie ze teraz kazdy skill ma opis obok co robi :)

 

 

dziwi mnie ze 2 tygodnie od premiery i nadal nie ma statsów jaka broń ile zadaje dmg w poszczegolnych ciosach, bardzo mnie to ciekawi , bo w koncu to pokazuje czym opłaca sie walić

 

 

Repp robisz pirata? :> jestes juz zaawansowany wiec powinienes ich (los i agnak) ciachnąć na luzaku, ja dziś podszedlem 2 razy ale strasznie z(pipi)alem w obu ;p

najpierw poszedlem jakos po partyzancku ogolnie i zabił mnie los, potem zapomnialem zmienić talizman na anti-heat, i nie wziąłem cool drinów bo mysalem ze nie bede potrzebowal, i kurna po zabiciu losa w zimnych lokacjach poszedlem w głąb wulkanu i okazalo sie że mi życie spada i nie mam co z tym zrobić i mnie agnaktor szybko dobił ;p

porażka ;p

 

swoją drogą kolejny dowod na to ze gra jest latwa, jump questy w 2G byly dosyc wymagające, a teostra potrafil zabrac 90% zycia w najlepszej zbroi

tutaj nie dość ze na normalu to jeszcze ich siła jest tylko odrobine wieksza niż normalnych, chociaż los 2 razy zabral mi okolo 100hp firebalem z powietrza (takim poziomym co nie wali w ziemie tylko leci daleko), w koncu poczulem ze to stary dobry los, kiedyś siłą w rage wzrastałą mu o 70%

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

wlasnie z trudem zrobilem tego jump questa, nie bylo fajnie , 40 min, najdluzszy quest do tej pory ;p

 

ale co najgorsze dotsalem tylko DSa... tzn dostalem jeden ticket i w sklepie pojawil sie DS.. ani zbroi ani SA, nie wiem czy można tu jeszcze dostac inne tickety, czy poprostu ten quest daje tylko to i umozliwa zdobycie tylko DSa, jesli tak to lipa bo ja chce ubranie pirata! ;p

Odnośnik do komentarza

w swieta troche nadgoniłem i jestem juz na high ranku, w koncu sie cos dzieje i jest odrobine trudniej ;p (wkurzajace questy z 2 potworami na raz)

nawet zrobilem rusha i mam juz urgenta na hr5

 

ale przez duzą ilosc nowych highrankowych przedmiotów zastanawiam sie czy nie zainstalowac w koncu patcha, ma ktos linka do najnowszej wersji ? (a najlepiej tez info co w niej jest)

Odnośnik do komentarza

Ja tez juz na High Ranku - ofkoz dzieki xlinkowi xD

 

BTW: Team HGG wydal pacza:

 

 

------------------------

NEW Latest version!!! :

TEAM HGG

MHP3 PATCH 1.1

 

TRANSLATE

 

* Items 100 %

* Pop-up messages (including HH notes) 95%

* Armor skills 100%

* Armor skills descriptions 0* Weapon - GS 100%

* Menus 90%

* Quests 100%

* Training School 85%

* Felyne skills 100%

* Other Felyne stuff Y%

* All in-game text 15%

* PapimeruPC 100% converted for MHP3

* PapimeruPSP 20% converted for MHP3

 

Choose your preferred method, and click on the appropriate link:

 

MHP3 PATCH 1.1

 

EASY AUTOPATCHER

 

Monster Hunter Portable 3rd English Patch cards glitch hack "monster hunter" psp

 

LINK

 

http://www.fileserve.com/file/DuWZaZd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...