Skocz do zawartości

Monster Hunter Portable 3 !


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

kurna trafilem na pierwszy problem - urgent na hr5, czyli narga, juz kilka razy mnie zabila, mam o wiele za mały defens, jestem na 2-3 ciosy

prawie ją zabilem raz ale po 25 minutach zdechlem.. kurde

 

zastnawiam sie czy zrobić jakąs nędzną zbroje z 4hr, ale to by oznaczalo ze bardzo szybko bede musial porzucic zbroje z jehna z artisanem a przeciez tyle sie meczylem zeby ją zrobic

 

chociaz artisan jest mniej przydatny w tej chwili bo aktualne bronie nie zyskuja albo wcale niebieskiej ostrosci albo 2 pixele , wiec juz leszy jest attack up

Odnośnik do komentarza

bierz losa, jak masz bron z 2 slotami to mozesz miec lg atk up, zdjac gorsze recovery, i miec zajebistego nowego skilla ktory daje DUZA szanse na criticala jak walisz w czuly punkt stworka (no zajebiste w chuj). Jeszcze jakis skill tam chyba jest ale malo istotny ;s

 

edit: bron z 1 slotem chyba tez starczy, ale nie pamietam

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza

No zgadzam sie exploiter/stinger ( tak sie zwie skill z losa ) jest naprawde zaje****. Dodaje 50% affinity gdy walimy w słabe punkty, bardzo dobry skill do lancy czy hammera. Ja tez w sumie cos pogrywam na xlinku, ale glownie ze swojimi znajomymi. Moze bysmy cos pykneli Pit ?:> A tymczasem wczoraj nagrałem deviljho lanca, milego ogladania.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Na pocyatku na high ranku sa ok, ale poyniej mocno odstaja w tyle. Tak wiec Yano polecam wpierw bron z naru badz tiga. gkihdghdhj na jho wez koniecznie cosik z evade+ naprawde duzo daje, na filmiku ktory zamiescilem ostatnio mozesz zobaczyc jak pieknie sie spisuje evade na janku. Btw Alatreon w 3:40 we dwoch... to jakis zart ma byc ?-.- W tri to byl niezly madafaka.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Repp co bys w takim razie polecil z lanc albo młotow na hr5? najlepiej coś co potem ma przyszłość, moge zrobic te bronie z black iron czy cos (te co wygladaja jak stary zwykly iron hammer) , ale to potem nie ma zadnego rozwoju sensownego, a nie lubuie robic broni ktore idą w ślepą uliczke

 

swoja droga zdziwił mnie brak anvil hammera, co prawda moze to by bylo nudne, ale juz lepszy byłby anvil niż iron hammer ;p

Odnośnik do komentarza

Masz odblokowana naruge, tak wiec najpierw bym polecil wlasnie naru hammer i lance. Dlugo na nich jechalem zanim sie poprzerzucalem na inne. Latwe sa do zrobienia, naruga marrow dostajesz za kazdym razem gdy wykonasz 3x naru w questach na drinki. Maja one sile low rankowa, wiec pojdzie bez problemu. Z koleji naruga brainstem (te czerwone) dostaniesz rowniez za kazdym razem ale po 3x naru z high ranku. Bijesz jedna po drugiej i kazda z nich ma mniej hp. Do tego nie idz w guarda lecz w evade+1. Naruga jest naprawde banalna do rolowania, ja farmilem naru np setem z great jaggi ( AUL,RA+3,Speed Sharp ).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

drinkowa 3x naru zrobilem wczoraj w okolo 4-5min każdą , jednak highrankowa naru (urget) szedl mi tak słabo ze nie mial bym szans zabić 3 nawet jak by mialy mniej życia (jedna zajela mi ponad 20 min)

niby moglbym zrobic tail runa, bo pewnie brainsteam nadal w ogonie siedzi ;p

 

a powiedz jeszcze co polecasz na potem? tzn czy cos sie oplaca zrobic na 5hr? czy dopiero na 6hr gdy juz wszystko jest dostpne ?

Odnośnik do komentarza

W tej części GL gra się naprawdę fajnie dzięki opcji chainowania ataków z shotami.Po ostatnim ataku można oddać silniejszy strzał który razładowuje magazynek, czy jego siła zależy od ilości pocisków czy wystarczy mieć jeden ? Patent z autoguard jest świetny ale nie wydaje mi się przesadzony.

Robię właśnie MH z patchem i dalej gram w eng.Do gry online wystarczy mi router z wifi (10 mb) + jakaś aplikacja ? Można robić hunty z lepszymi (hr) zawodnikami w celu szybszego uzyskania dobrych przedmiotów ?

Odnośnik do komentarza

eh co do mojego pytani powyzej to sam sobie sprawdzilem że commendation G mozna dostac tylko za 3 questy z hr6, i to za quest z eviljoe.. co to za padaka , przeciez do tej pory bronie z ancient stona byly dosyc srednie i względnie latwe do zrobioenia, a teraz dowalili

 

w ogole nadal miotam sie na hr5 bo nie wiem jaka bron zrobic, nie ma nic ciekawego ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...