Skocz do zawartości

Monster Hunter Portable 3 !


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma tu żadnego skilla, tzn tylko skill w palcach musisz mieć :P

jest co prawda w kilku zbrojach coś co odrobine ułatwia grillowanie, ale ogolnie to zalezy tylko od ciebie a nie od "zdolnosci postaci"

 

poprostu jak grilujesz to gra muzyczka i jak sie skonczy to mięso zmienia kolor na przypieczony , wtedy musisz nacisnac guzik, jesli zrobisz to za późno to zmieni kolor na spalony i wyjmujesz już suchara :P

 

obczajaj muzyczke i gdy dobiega konca pilnie obserwuj kolor mięsa, po kilkunastu probach można dojśc do wprawy

Odnośnik do komentarza

jak wyslesz kota na misje to nie mozesz go wziac ze sobą na misje, ani nie mozesz robić na farmie rzeczy wymagających kotów , a wiekszość wymaga kotów, nawet grill, bo kot tam skacze i dmucha na ogien

wiec jesli wysliesz swoje wszystkie koty na misje to jestes chwilowo samotny

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

niektore japonskie sklepy maja juz preordery

http://www.hmv.co.jp/en/product/detail.asp?sku=4097824

 

ale ogolnie po tych pierwszych informacjach niewiele sie dzieje

premiera 25.08.2011

obsluga 3D

 

 

zreszta co by mogli pokazać skoro to tylko remake, moze jakies nowe potwory ktore mają byc, ale to pewnie zostawią na czas przed premiera albo wrecz zrobia tajemnice (zawsze po premierze sie okazywalo ze o kilku sprawach nie powiedzieli i wychodzily na jaw dopiero w okolicach premiery)

 

 

mnie smuci jedno - mimo że grafa bedzie podciągnieta do HD to chyba bedzie to zrobione najmniejszym kosztem czyli podbicie starych tekstur do HD, wyglada na to że nie bedzie nowych całkowicie ostrych, to akurat mnie nie dziwi ALE

ALE dziwi i smuci mnie to że nie wykorzystają textur z MH3tri na wii, bo wiekszosc lokacji i potworow w tych grach sie pokrywa a na wii textury były o wiele lepsze, mogli by ich użyć... nie wiem czy to kwestia prawda zwiazana z nintendo czy może nie chciało by im sie dorabiac podobnych tekstur do nowych obiektow obecnych tylko na psp, ale wychodzi na to ze przy całym uwielbieniu i docenianiu grafy w MH to jednak nie postarają sie zbytnio

a przecież na wii gra była tak ładna ze przejscie w HD dało by efekt lepszy niż niejedna gra ktora od poczatku byla robiona z mysla o ps3

 

inna sprawa to czy w ogole maja zamiar wydac to poza japonią, jak wiadomo 3rd na psp nie wyszlo, i chyba już nie wyjdzie, wiec moze chociaz wersja na ps3 by wyszla, ale jesli tak to pytanie kiedy, czy po pol roku opoznienia itp?

 

jak narazie nastawiam sie na import, ale mam nadzieje ze nie bede musial robic tego osobiscie tylko kupie na allegro albo jakos inaczej od kogoś kto juz sprowadzil do polski, nie chce mi sie (pipi)ac z celnikami

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

premiera sie zbliza (chyba za 10 dni)

 

a ja sobie chce pogdybyac, niby gierka ma miec coś nowego w sobie, ale nie licze na wiele, chociaz pomysalem że chociaż jeden nowy "kolor" byłby fajny

a dokladnie tego goscia

Dobolberk.png

 

mogli by go łatwo przerobić na połaczenie graviosa i uuragana - zamiast trawiastej stylistyki byłby kamienno-lawowy (albo szarawy jak kamien albo czarno czerwony ze świetącymi "żyłami" płennej lawy)

łatwo jego garby mogli by przerobić ma wulkaniki , wtedy moglby wyrzucać z siebie kawalki lawy w losowych kierunkach (na takiej zasadzie jak ten błotnisty sie otrzepuje z błota i latają kawałki, to tutaj by z wulkanu na grzbiecie lecialy kawalki lawy

ogon moglby miec wielką kamienną kule , a z mordy troche zmienić rogi na jakieś kamienne wypustki

 

wygladal by calkiem spoko moim zdaniem

Odnośnik do komentarza

dobra widze ze gadam sam ze soba , ale jesli ktoś tu zagląda do mam pytanie:

 

planuje ktos kupic portable3 na ps3? oczywiscie mam na mysli import bo wąpliwe jest wydanie u nas

 

ja chce kupic importa i grac online jak by co

jedyny "problem" to ze nie chce mi sie sciagac tego z japonii wiec bede szukał okazji zeby kupic najlpiej w polsce (allegro?) od kogos kto sprowadzil kilka sztuk wlasnie w celach handlowych, ewentualnie na ebayu z europy (chociaz wolał bym serio polske)

tak czy siak mam zamiar kupic chociaz napewno nie uda mi sie tego zrobic w dniu premiery

 

btw premiera juz za 5 dni, czyli 25 sierpnia

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...