Skocz do zawartości

Monster Hunter Portable 3 !


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

ja katuje 6hr

zostaly mi 3 questy do urgenta

 

caly czas jade w secie z normalowego jehna ;p

ale mam juz najlepszy raw hammer (z dobelbeka)

 

ogolnie jest latwiej niz myslalem , np black tigres, agnaktor itp, nie byly takie zle, zabilem za 1 podejsciem

chociaz walki trwają ze 20-30 min wiec farmienie nie bylo by zbyt przyjemne :P

 

jak narazie deviljoe sprawia mi najwieksze problemy, zabiłem go raz łukiem, ale zajelo mi to mase czasu bo uzywalem przedostatniego łuku z jinougi, musze wyfarmić w koncu i wymaxowac ;p

 

i zastanawiam sie jak do cholery mam obciąć ogon deviljoe, wiekszosc mieczy nawet do niego nie dosięga gdy stoi, tylko podczas niektorych ataków gdy go opuszcza to mozna dosiegnac, ale wtedy tez mozna nim oberwac, a z tego co wiem tnące naboje bowguna są na tyle słabe ze raczej ciezko by bylo nimi obciąć

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast tnę Devilijho szeregami, nigdy nie widziałem fajniejszego przeciwnika, walka może i trwa 30 minut, ale jest przyjemna, jak nie wiem co. W dodatku tłukę go switch axem, ciężka robota. Co do seta- nie wiem czemu wszystkim się podoba los'owy sprzęt, skille(jak dla mnie) takie sobie, ja używam doskonałego sprzętu z narugi, idealnego do broni ofensywnych, nie posiadających bloku- evade+1(jak dodamy pas z jho, to dostajemy +2), evade distance, sense(nie wiem pocomito, ale jakoś-tam działa).

 

Co co do cięcia ogona- raz mi się udało, trzeba lać w nogi i jak pada to w ogon, dość długo leży, więc można zrobić eksplozję SA, lub nawet full charge'a GS'em. Dochodzi też shock trap i tainted meat.

 

Ostatni q u elderki mnie nieźle wpienił. Zatłukłem Jho, została narga i tigrex, ale co tam, mam wrażenie że zatłukłbym spojrzeniem. Stanąłem u wejścia i czekam- nie ważne który najpierw, zarżnę obu. A tam naraz na ziemi dwa cienie się pojawiły i zamarłem- jak do czorta mam walczyć z dwoma najsilniejszymi wyvernami naraz? Diabeł dostawał korepetycje od gościa, co wymyślał te zadania.

 

 

Odnośnik do komentarza

jest kilka questów z podwojnymi potworami na arenie (2x2) , zeby to zrobic solo to chyba trzeba spamować flashami

 

w ogole to przez to ze potwory sa bardziej naturalne i mniej przewidywalne niz kiedys to ogolnie takie parki sa trudniejsze, ale nawet pojedyncze bywaja upierdliwe, kiedys bylo bardzo latwo zrobic final quest za pomoca HGB bo z evade up mozna bylo na luzaku wszystko omijać , a teraz niektore potwory sa tak skoczne i rozbiegane na rozne strony ze trudniej jest ich unikac z HGB bo w pol sekundy potrafia doskoczyć

Odnośnik do komentarza

Nie trzeba spamowac flashami, trzeba dobrze znac zachowanie przeciwnikow i byc uwaznym. Atakowac zadziej ale pewniej, wbrew pozora duzo czasu na tym sie zaoszczedza. Co do jho switch axem, to za pierwszym podejsciem padl w 9min. Wiec nie uwazam tego za ciezkie. Generalnie kazda bronia bije sie go latwo. Zreszta wstawialem juz filmik z jho i jak go tluke lanca. Zbroja z silver losa niema nic ciekawego ? taka sobie ? Idealny set pod bronie z tiga,naru czy alatreona. AUL - nic dodac nic ujac, Sharp Sword - czytaj wczesniej, Exploiter - WTF?OMG?! +50% crit jak bijesz w slabe punkty jak dla mnie bomba. Oczywiscie jezeli latamy z ds,ls czy sns to skill nie przydaje sie w takim stopniu co hammer,gs,lanca,hh itd. Ale zazwyczaj staram sie bic przeciwnika tam gdzie obrywa najbardziej, chyba ze ktos lubi bic np gold ian po glowie w 30min gdzie drugi zrobi ta sama bronia w 15 bo bedzie bil w skrzydla ktore sa slabym punktem. Zreszta, kto co lubi ;p Wracajac jeszcze do DevilJho. Najlepszy sposob na ogonek to: sleep meat na poczatek walki, chwile zaraz usypia sie. Lbb+ na ogon z jednej strony i charge gs'em z drugiej. Pozniej shock trap i para meat i powinno wystarczyc do odciecia ogona. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czemu wszystkim się podoba los'owy sprzęt, skille(jak dla mnie) takie sobie

 

 

lepszego setu w tej grze jeszcze nie zauwazylem niz losowy ;o ten exploiter skill to jawny overpower, a w polaczeniu z ATK L to jest jakies nieporozumienie xD nie moge sie doczekac az dojde do srebrnego (narazie robie set z hirankowego zwyklego, wczesniej biegalem w low rankowym). no i ma jeszcze Fire ATK+ wiec jak masz do tego np lance z losa (ktora tez robie wlasnie) to jestes przechuj jak malo ktory.

Odnośnik do komentarza

i pasek ucamulbasa z tego co widac, wiec tak latwo sie go nie zrobi... ale bede do niego dążył

 

 

przed chwila zabilem drugiego deviljoe, tym razem młotem, nie bylo tak zle , chociaz zajelo 30 min

a widzialem filmik jak typ rozwala w 10min, w dodatku jest tak mega skutweczny w atakowaniu glowy że mi szczena opadła,, ja nie umiem

 

zreszta zobaczcie sami, prawie zawsze trawia w glowe, ja dzis ledwo rozwaliłem pysk

http://www.youtube.com/watch?v=KltSswjCD90

 

 

edit

doszedlem do amatsukami, ale jeszcze nie wiem jak go zabic, kilka razy probowalem dla testow i chyba lancą sprobuje, albo łukiem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

kurde ja sie mecze z amatsukami a tu banda ziomali zabuila go w 2min....

 

 

ale teoretycznie oznacza to że jedna osoba z tą bronią powinna zabić go 4 razy wolniej co i tak powinno dac bardzo dobry wynik, a jakos nie wyobrazam sobie zeby zrobil cos takiego..hmmmmmmmmmm

 

kurde zrobiłem tą broń wymaksowaną co oni mają ale jakoś nie poszlo 4 razy wolniej tylko o wiele wolniej, oni pewnie mieli jeszcze attack up i fire up+2, ale bez kitu

pozatym z(pipi)alem i wzialem tylko fire + materialy i normale 2 i 3, i po 25 minutach skonczyla mi sie amunicja, probowalem go dobić z balisty ale w koncu zdechlem z wkurzenia.. co za nędza.. a pewnie bym go zabił

jak to mozliwe ze taka sama bronia pogorszona jedynie o skille zjadlem tyle ammo i nic, a tamci goscie zluzyli tylko okolo 30 fire na głowe, to ja zluzylem 85 fire, i 200 normali i nie zdechł

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W taki sam sposob bijemy amke z chlopakami z miasta. Srednio pada w niecale 3 min. Kluczem do sukcesu jest rapid fire oraz fire atk+2. Osobiscie posiadam set z fire atk+2, ele atk up, exploiter, atk up s oraz wspomniany wczesniej rapid fire. Solo schodzi w ok 10-15min w zaleznosci jak sie zachowuje albo czy tez nic nie spieprze ^^ Wiec musisz jeszcze troszke potrenowac;) Ostatnio tez z tymi samymi chlopakami ubilismy aline (alatreon) w czasie ponizej 2min ;) Teraz jeszcze tylko wziasc lapka na posiadowe i trzeba cos nagrac =]

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

ufffffffffff w koncu zabilem amatsukami! od kilku dni sie meczylem i podchodizlem z roznym sprzetem, az w koncu zrobilem LSa z agnaktora i nim mi sie udalo, chociaz sporo farta musialem miec zeby tyle przetrwać, zwlaszcza ze w normalowej zbroi biegam caly czas xD

teraz czeka mnie jeszcze kilka razy to samo zeby zrobic zbroje ;p ale najpierw ucamulbasa porobie chyba dla odmiany

Odnośnik do komentarza

ale to tylko mhp3 , taka pokazówa dla szpanu bo w japonii ludzie to kochają

to nie jest nowa gra, ani nawet podrasowana gra, poprostu odpalili to dla celów pokazówych

mnie to cieszy ze MH jest na tyle popularny ze dają go na premierowy pokaz obok MGS i killzone itp :)

 

ale jak nrazie to tylko raczej pokaz emulacji psp a nie coś nowego

 

poczekajmy chwile na pierwsze konkrety nowego MH na psp2 :>

Odnośnik do komentarza

Na PSP2 mógłby wyjść porządny MH, z drugim analogiem można by wprowadzić sekcje podwodne, dzięki którym byśmy mogli walnąć takiego Lagiacrusa w łeb. Widzieliście jak wygląda Killzone na tym? CAPCOM mógłby spokojnie zostawić grafikę z 3rd i wrzucić na to wszystkie potwory z serii i kilka nowych... hmm... "I'm just a dreamer"...

Odnośnik do komentarza

jesli juz to grafe z 3tri z wii bo jednak byla lepsza, ale mogli by wziac dupe w troki i zrobic porządną nextenową grafe , chociażby taką jak w lost planet 2 (to ci sami ludzie robili) i mimo ze LP2 nie rzucana na kolana, to MH z taka grafa bylby świetny :D

 

 

 

a ja tymczasem odblokowalem ucamulbasa i akantora, w(pipi)iajace dziady jak sie biega w normalowej zbroi, wydaje mi sie ze są mniejsze niż kiedyś, za to szybsze i maja nowe upierdliwe ciosy..

potrzbuje pasa z uca, ale nie wiem czy to wyfarmie w tej starej zbroi.. szit

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.