Skocz do zawartości

Monster Hunter Portable 3 !


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo że koty w zbrojach prezentują się wypaśnie to ja kontynuuje mój bojkot.

 

Nie dla kotów.

 

Za bardzo mi przeszkadzają w questach.

 

 

Koty nie sa obowiazkowe wiec nie widze problemu, dla mnie to dodatkowy bajer przedluzajacy rozgrywke i jestem na tak.

Mnie zastanawia ile potworow z poprzednich czesci zostanie, chcialbym wszystkie ale pewnie nie ma co o tym marzyc. Moze pozniej wydadza dopakowana wersje, mapki z 1,2,3 i wszystkie potwory ;p

 

no tak mysle ze raczej tendencja jest taka iz powinny sie pojawic wszystkie stworki z poprzednich portablow (jedynie moga odpasc wynalazki typu zielona conga czy czerwony khezu). W portable 2 byly wszystkie suki z 1, ale no zobaczymy.

 

No i tak jak mowisz - pewnie wyjdzie wersja G gdzie dostaniemy pewnie najlepsza gre na psp wszechczasow 8)

Odnośnik do komentarza

ma być mniej questów niż w unite, wiec albo bedzie mniej poziomow trudnosci albo mniej przeciwnikow, a jesli mniej przeciwnikow to napewno nie zmieszcza sie wszystkie stare , skoro ma być okolo 15 nowych (tzn na trailerze widać okolo 15 z TRI lub calkiem nowych), szczerze to mam nadzieje ze nowych bedzie duzo wiecej, pomijajac tych z TRI to chentnie bym zobaczl z 10 calkowicie nowych :>

Odnośnik do komentarza

ja bym chyba jednak wolal zeby odswiezyli te najstarsze potwory, tzn jeśli wogole mialy by wrócic kolejny raz to mogli by je pozmieniac zarowno graficznie jak i taktycznie

zauważcie ze te stare potowory sa dosyc prymitywne, np grav cala walka tylko biega i strzela laserem, czasem puści gazy, a np narga ma chyba ze 4 razy wiecej ataków

 

ogolnie nie obrazil bym sie gdyby dali nowe potwory w stylu starych + całkowicie nowe niepodobne do nikogo

 

 

 

edit:

taki maly news

 

ta dziwna laleczka to felyne w zbroi z tego wulkanicznego potwora z TRI, z betonową broda i wypustkami na calych plecach, nie bylo go na filmiku ale skoro jest zbroja to pewnie bedzie w grze (na pewno)

Felyne-Uragaan.png

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

No fajnie to wszystko wygląda, grafika super i ten cały orientalny klimat bardzo mi pasuje(widzę oczami wyobraźni te wszystkie węże, smoki...pandy).Gram jeszcze w Unite ale już nie mogę się doczekać.Kiedy będzie po angielsku ?

A co do Tri, są powody żeby żałować że się nie ma Wii ?

A mniej questów nie oznacza cięć w bestiariuszu, w Unite jest ich masa ale potwory się ciągle powtarzają.

Gościnnie mógł by wystąpić koleżka z mojego awatara np. w roli pomocnika :D

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

1 wii to sraka i nie ma co żałować, na szczescie wlasnie portable 3 bedzie mialo potwory z tri3 na wii, wiec nie stracimy wiele (na wii jest lepsza grafa co prawda)

2 nie liczyl bym na pandy , to nie warcraft;p

3 kiedy portable 3 bedzie po angieslku? nie wiadomo... narazie japonska wersja zapowiedziana jest na koncowke 2010, zwyke angieslka wychodzila nawet z rocznym opoznieniem, ale mam nadzieje ze bedzie tym razem wyjątek i pogramy już na wiaosne 2011 (ja i tak biore japońca odrazu)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

1236526347461.jpg

 

NOWE INFO!!!!!

 

o broniach

http://psp-team.pl/newsy/opis-typ%C3%B3w-broni-w-monster-hunter-portable-3rd-10321

 

16 skanów z famitsu

http://psp-team.pl/galeria/monster-hunter-portable-3rd-10324

 

niewielki update na wiki

http://monsterhunter.wikia.com/wiki/Monster_Hunter_Freedom_3

 

 

kurna zapowiada sie jeszcze lepiej niz mysalelem :D

w sumie nawet nie spodziewalem sie tylu zmian (stamina dla potwora) , ale zapowiada sie że to sa zmiany na lepsze :D

i HH sie bardzo zmieniły, ciezko wywnioskowac czy autor newsa dobrze wyjasnil o co chodzi ale wyglada na to ze HH bedzie mogl jednoczesnie atakowac i grać zeby potem odpalic jakas piosnke, a nie trzeba bedzie co 2 minuty odbiegac w bezpieczne miejsce

Odnośnik do komentarza

no w koncu sie ktos raczył odezwac xD ale jakos nie podzielasz mojej podniety;p

 

chetnie bym zobaczyl infrasctucture, ale szczerze mowiac to przezyje bez tego bo moge sie teraz łączyc zarowno przez xlinka jak i ps3 i adhoc party, wiec mam nadzieje ze bede mogl grac z wami :)

 

przeszukuje teraz net 2 razy dziennie bo zwykle szybko po skanach z famitsu w szybkim czasie pojawiają sie te same screeny tylko ze juz w normalnej jakosci i rozdziałce, wiec bedzie wiecej widac

niestety minegarde padło i bardzo zaluje bo tam zapewne ktos by lepiej przetlumaczyl cale 16 stron i wypisal konkrety , oby szybko wrocilo na nogi

 

btw na stronie z SNS widac nowego potwora, ale raczej miniona bo nie ma na pamie żółtego kółka-radarowego , jest zielono żółty i może sie wydawac ze to ta jaszczurka z żółtym kołnierzem bo jest na innych screenach na tej stronie, ale wlasnie 2 screeny mają wplecionego innego stwora, podejzewam ze to bedzie taki spokojny roślinożerca jak do tej pory byly te szare , bo ma dosyc podobne kształty, chociaz na obu screenach nie widać jego glowy

Odnośnik do komentarza

jizzinmypants03.jpg

 

tak jak przewidzialem po famitsu nastapila aktualizacja oficjalnej strony, wiec mozna zobaczyc lepszej jakosci screeny itp

 

http://www.capcom.co.jp/monsterhunter/P3rd/index.html

 

 

 

a teraz to co udalo mi sie wyczytać z strony idąc od końca

 

łuki - mają nowy strzał do góry ktory opada na przeciwnika , mają tez chyba lepsze ataki meele

 

HBG- bedzie nowy tryb strzelania z klęczenia, ktory pewnie bedzie chwilowo ograniczał ruchy ale poprawiał własciwosci strzelnicze

 

LBG - tu bez podniety, piszą o zróżnicowaniu pociskow, dodatkowo wiadomo ze będą usoki na boki podobne do tych z lancy

 

gunlanca - ma miec jakis nowy atak ;p i mozliwosc podładowywania jednego pocisku "w biegu" (a dokladnie miedzy atakami bez przerywania combosa)

 

lanca - tu niewiele napisali, chyba bedzie jakas forma bloku w czasie szarży , ale z MH3tri wiadomo ze bedzie nowy za(pipi)isty atak który robi 3 rzeczy jednocześnie

- blokuje jesli przeciwnik akurat zaatakuje

- ogłusza tarczą jesli dobrze trafi (oczywiscie nie od 1 ciosu, tylko jak młot, musi trafic kilka razy)

- i w trakcie tego bloku-ogłuszenia ładuje broń do mocnego (pipi)niecia (ładowanie podobne do tego z GSów)

wyobrazcie sobie atak z naładowania w stylu GS tylko tam jestesmy podatni na wszystko a tu napieprzamy i blokujemy jednoczesnie, kocham lance! XD

 

HH - ma byc zmieniony styl gry ktory pozwala wygodniej jednoczesnie grac i atakwoac, ale na stronie nie napisali konkretów

 

młot - prawie nic nie napisali, ale wczesniej bylo mowione ze ma zabierać stamine przeciwnikom bardziej niz inne bronie, i oczywiscie oglusza gdy wali w glowe

 

DS - nie wiem, napislai ze mozliwosc przebicia przez blok, ale potwory dotychczas nie blokowały przecież ;p oprocz tego maja byc szybsze combosy, i jest jakis dodatkowy pasek , chyba do nowego trybu combo

 

SNS - napisali ze mozna uzywac itemow;p oprocz tego ma byc walniecie tarczą

 

LS - pasek naładowany chyba bedzie odpalal o wiele mocniejsze combo, i zakonczone szerokim ciosem ktory potrafi zgarnac wielu rpzeciwników stojących na około

 

GS - nic konkretnego, gdzie indziej czytalem ze ataki maja byc mocniejsze

 

switch axe - tu ogolnie duzo nowosci dla nas ;) oprocz tego co w mh3 chyba dojdą jakies butelki ładowane do broni dajace chwilowo dodatkowe bajery

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

dzieki woldi, doszedłem przez Ciebie xDD

 

i-came-ghostbuster.jpg,

 

 

kurde jestem w pracy i nie mam czasu sie rozpisywac ani tez dlugo im przygladac ale jest super:D

 

nowy króliko-borsuk bardzo fajny , novy raptorek spoko

 

 

EJ MOJ JAPONSKI JEST NA POZIOMIE KURCZAKA ALE CHYBA NA PIERWSZYM SKANIE JEST DATA PREMIERY!!!!

 

1 grudnia 2010!!!!

 

 

OHH YEAHH!!!!!!!!!!

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

a ja musze naprawić gałke

 

wiadomo kiedy ma byc demo? zaraz dojde drugi raz

 

 

 

EDIT

dowiedzialem sie że demo ma byc pokazane na TGS czyli za niecale 3 tygodnie (OMG!!!!!!!!!!!!) ale w sumie watpie by wrzucili je do sieci tak szybko oficjalnie (ani żeby wyciekło)

 

 

często dochodze na tej stronie xDD

 

ale serio ten krolik bardzo mi przypadł do gustu, wydaje sie ciekawy i klimatyczny (mimo że bardzo podobny do wczesniej pokazanego borsuka, ale w sumie to typowe), ale fajne ma kolory i wygląd itp, to bardzo miła odmiana bo we frontiwerze pojawiało sie kilka potworow ktore miały mocno zwaloną kolorystyka i ogolnie byly troche bez polotu i pomysłu (oprocz tego najnowszego ktory jeszcze nie mial premiery) , oby wszystkie nowe potwory w P3 bylt tak fajne :D

 

i czy przypadkiem widoczny na skanach tigrex nie jest inny niż kiedys? wydaje sie ze jest mniej pomaranczowo-niebieski, a bardziej czarno-żółty, co mi sie osobiscie podoba (chociaz i tak go nie lubie, (pipi)ana szrża xD)

 

 

wygląda na to że ta strona dotyczy dema, opisuje potwory dostepne w demie, wybor postaci (z przedefiniowanym sprzętem jak w poprzednich demach)

i date pokrywająca sie z TGS, mam nadzieje że wypłynie do sieci :D

http://www.monsterhunter.com.mx/wp-content/uploads/2010/08/demok.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.