Skocz do zawartości

Monster Hunter Portable 3 !


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Yano, spokojnie, czeste dochodzenie jest niezdrowe xd ja od dawna nie gralem w MHFU, na psp w ogole cos ostatnio rzadko gram, ale mecze powoli wipeout pulse... musze sie wziac w koncu za to, bo pasuje chociaz jedna czesc MHF "przejsc cala" :) w MHF wymieklem przy g ranku i twolas (the wyverns of land and sky) raczej nie musze mowic co to byl za quest ;) w MHF2 skonczylem grac na hr 3 bo akurat kupilem unite no i koncze powoli 2 lvl g ranka... niewiele mi zostalo no ale kwa, sql, ps3, nie ma czasu na psp xd

Odnośnik do komentarza

niezłej jakości skany (te co powyżej były słabe)

 

nowy drome

Dosufurogyi03.jpg

 

jak widać bedzie ziała trucizną, i to dosyc znacznie

Dosufurogyi04.jpg

 

elektryczny flagowy gościu, mysalem że bedzie nowym potworem na bazie tigrexa (jak naruga), czyli wielkie przednie łapy , ale wydaje sie że sie jednak rożni, ma bardziej wyprostowaną postawe

Jinouga01.jpg

 

i sie powaznie elektryzuje

Jinouga08.jpg

 

no i królik, ktory mi sie bardzo podoba

Urukususu01.jpg

 

Urukususu03.jpg

 

Urukususu05.jpg

Odnośnik do komentarza

Widze ze dosc sporo jest zaciagniete rowniez z Tri. Koles biega w secie z Royal Ludroth'a. Lokacje przedstawione na screenach to Tundra, Flooded Forest i Volcano, rozklad terenu identyczny jak w Tri. Nie poznaje tylko tej z tym elektrycznym gosciem, wiec pewnie cos nowego. Pewnie zabawie sie chwilke na demku no a na powaznie zabiore sie gdy wyjdzie juz wersja w zrozumialym jezyku. Jestem ciekaw czy bedzie szybciej fanowski patch czy tez oficjalna wersja angielska. A do tego czasu pozostaje zagrywanie sie w Tri.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

no bo to jest wlasnie taka MH3tri na sterydach, oni wprost powiedzieli, wiekszosc mapek jest z tri , i wiekszosc potworów, + stare potwory z unite + calkowicie nowe potwory i mapy

wiec ogolnie bedzie swietnie :D o wiele wiecej rzeczy niż w tri ktory byl krotki jak jedynka

 

jedyne co to nie bedzie wodnistych lokacji i przez to też wodnych potworów (chociaz loudroth moze sugerować ze jednak bedą, ale narazie nic oprocz niego nie pokazali z wodnych, a lokacje nie mają wodnych kawałków, nie da sie plywac)

za to wrociły wszystkie bronie ktore byly wycięte w tri, no i jest tez slash axe

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

dobra nowy post, zawiodłem sie na was, musze kolejny raz pisac sam ze sobą :P

 

przemyslenia + screeny czarnego tigrexa

 

w ogole to data wydanai 1 grudnia to superowa sprawa!

co rpawda od pcozatku mowili że koncowka 2010 ale szczerze mowiąc to nie wierzyłem w to, a jesli już to mysalem że calkowita koncowka grudnia, a tymczasem premiera już bardzo blisko i radość wielka :D

oby demo z TGS wyciekło (tzn raczej nie wycienknie z zmaknietych standów na tgs;p ale moze wrzuca je na japonski store albo coś tego typu !

OHHH!! :D

 

BlackTigrex01.jpg

 

nowa gunlacna, chyba z tego wulkanicznego "węża"

BlackTigrex02.jpg

 

BlackTigrex03.jpg

BlackTigrex04.jpg

BlackTigrex05.jpg

BlackTigrex07.jpg

BlackTigrex08.jpg

Odnośnik do komentarza

Trzeba być totalnym maniakiem żeby zagrywać się w wersje jap.Ja cierpliwie poczekam na ang. choć wcześniej pewnie obczaje jap. demo.Co mnie troczę wkurza to fakt wydawania tych wszystkich nowych wersji w stylu 2ndG czy Unite, kończę grać atu okazuje się że wychodzi nowa wersja wzbogacona o multum nowych rzeczy i poprawek.A królik za(pipi)isty :)

Odnośnik do komentarza

na minegarde sie odgrażali ze nie beda robic patcha zeby nie wspierac pirackich japonskich wersji, zeby wiecej ludzi kupilo europejska wersje (ja i tak KUPILEM unite po premierze, ale sporo ludzi po przejsciu 2G z patchem już potem nie kupowało unite i zaniżyło i tak niewielką sprzedaz w europie, dlatego pewnie teraz też sobie poczekamy :/)

Odnośnik do komentarza

piracie ! przez takich ludzi capcom olewa europe i czekamy rok na tlumaczenie!! ;(

 

ja to dokladnie mialem tak:

przeszedlem 2G po japonsku (od save z konca F2), potem drugi raz po angielsku z patchem (od zera), potem kupilem (KUPILEM!) unite , ale ponieważ mam z(pipi)any napęd wsadzilem unite do szafy i zassalem z netu żeby grać z karty :P (wiedzialem że mam zepsute i ze nie bede gral z umd ale specjalnie kupilem z szacunku;p)

i teraz zrobie to samo, na 100% kupie orginal, gdyby na allegro pojawil sie orginal P3rd to tez bym kupil (mimo ze musial bym grać z karty bo nadal mam zepsute)

 

swoja drogą unite jest w PSS za 36zł (a w empiku za 179 xD)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

kurde chyba zwaliłem, myslalem ze premiera jest 1 grudnia (1.12), ale chyba jest 12 stycznia (12.1)... moze to nie jest ogromna roznica ale troche smutno :(

 

 

cholera juz sam nie wiem

inne daty ktore są na oficjalnej stronie po japonsku (np 2 wrzesnia - data newsa) sugerują że chodzi o 1 grudnia (po japonsku najpierw jest miesiac potem dzien)

ale jak wrzucilem tą date do translatora google to mi wyskoczylo 12 stycznia...

 

edit 2L: chyba jednak grudzien :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

jesli to kogos interesuje to jest aktualizacja strony oficjalnej i sa fotki dobrej jakosci (te co byly w gazecie)

 

http://www.capcom.co.jp/monsterhunter/P3rd/page01.html (klikajcie na porstokąty na gorze albo "next" na dole zeby zobaczyc restze nowych stron (z potworami)

 

przy odrobinie szczescia teraz co tydzien beda wychodzic nowe informacje :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

I CAME BUCKETS!!!!!!!!!!!!!!!

 

o (pipi) jestem w raju! jak za(pipi)iscie to wygląda!!! :D

 

OHHHH :D

super ze jest pustynna wersja tej płaszczki z wielka mordą, bardzo liczyłem na tego typu model przeciwnika (bo pierwsza płaszczka wyleciała przez brak pływania)

 

nowy pancernik troche zbyt czerwony, ale ogolnie fajny

 

przeciwnicy maja różne nowe ciosy niespotykane wczesniej, i wydaja sie dosyc naturalne i płynne i miłe dla oka :D (w koncu wczesniej połowa potworow była na bazie rathlosa i miala z grubsza podobne ciosy)

 

 

(pipi) naprawde życie jest piekne !!! :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza

na filmiku widać bardzo dziwna rzecz- na koncu po tym jak ten elektryczny wilk robi wygibasy jest zbliżenie na postacie - stoja obok siebie 2 gracze i.. 2 koty!!

cieawe czy to oznacza ze jesli nie bedzie 4 graczy to bedzie można "dobrać" do multi kota

 

 

edit

potiwerdziło sie - grając w multi na 2 osoby każdy moze zabrać jednego kota (jak sie gra w 3 albo 4 osoby to nie mozna brac kotow)

 

 

inna rzecz ktora sie wlasnie potwierdzila - MHp3 to bedzie najlepsza gra EVER!

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...