Skocz do zawartości

Monster Hunter Portable 3 !


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Roll faktycznie ma wiecej niewidzialnosci podobnie jak w tri :/ z evade+1 czujesz sie jak z evade +2 w unite, a evade +2 to juz przegiecie... Nawet nie trzeba sie starac by rollowac. GS nie wydaje mi sie szybszy,ale teraz trzeba trafić w "rozblysk" by zadac najwiecej obrazen. Poczekamy i zobaczymy jak to bedzie w wersji finalnej wygladać.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

wykrzynik to chyba tylko panika, ale taki niby czerwony X z 4 kresek, czyli anime'owe przedstaiwenie złosci to ich tryb wkurzenia, gdy w nim są maja inne własciwosci niz normalnie

 

a co do evade - narazie nei nazekajmy, potwory teraz zachowuja sie bardziej plastycznie wiec i hunter musi miec nowy "arsenał" zeby mogl im dorownac :D

kiedys rpzewidzenie zachowania i odpowiedni roll było bułką z kaszką ;) a teraz potwory sa o wiele bardziej żywe :>

 

edit - no w koncu sie cos dzieje, juz mysalem ze wolicie gadac o god eterze;p

 

 

grajcie grajcie :D

 

 

 

repp widze ze ejstes hardkorem, wiem ze juz kiedyś pisales i dawales filmiki ale mam nadzieje ze bedziesz wiecej pisał, fajnie pogadac z kims rownie fantycznym xD (nie żebym umniejszał innych uzytkownikow :P)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

tak sie zastanawiam nad potworami z 3rd i mam nadzieje ze wielu ejszcze nie widzielismy

 

zgaduje że musi być jeszcze cos wodnego, bo po usunieciu wodnych z tri prawie nic wodnego nie zostalo

 

mozliwe ze tez jeszcze 1 pustynny (sa tylko 2)

 

moze tez 1 lodowy (tylko 2 sa.. albo 3 liczac barrotha)

 

osobiscie ucieszyl bym sie z nowcyh krabów :D

 

no i napewno musi być cos w stylu bossa, odpowiednik teostry

 

no i na koniec ogromny boss finalowy typu akantor/ucamulbas

 

i pewnie też coś ogromnego jak shen/lao/ten pustynny z tri

 

i jakiś odpowiednik fatalisa...

 

licze ze bedzie conajmniej tyle nowych, ale im wiecej tym lepiej :D

 

 

 

zwlaszcza jesli prawdą sa plotki ze 3rd ma być wiekszy od 2nd ale mniejszy od unite, jesli tak to musi miec jeszcze conajmniej z 10-15 niezapowiedzianych potworow (chociaż czesc z nich to mogą byc stare)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

eh eh temat znowu leży:p

został niecały miesiąc do premiery , i teraz capcom co tydzien w piątki aktualizuje strone oficjalna i wrzuca nowe informacje, niestety 2 ostatnie aktualziacje dotyczyły farmy, kotów i innych popierdułek wiec nawet nie tracilem czasu zeby tutaj pisac o tym bo i tak was to nie interesuje;p

 

 

ale znalazlem ciekawe info, podobno jakoś wyciągnieto informacje z kodu dema o ilości sprzętu

* 678 Melee Weapons (MHF2: 592; MHFU: 1149)

* 213 Distance Weapons (MHF2: 167; MHFU: 353)

* 1128 Armor Pieces (MHF2: 1498; MHFU: 2091)

* 978 Items (MHF2: 959; MHFU: 1260)

 

mała analiza

to że broni jest wiecej napewno ma ogromny związek z dojściem slash axe, poprostu skoro jest nowy rodzaj broni to automatycznie sie robi wiecej

 

ale troszke wiecej mozna wyciągnąć ze zbroi

1128

/5 (każda pelna zbroja ma 5 kawalkow) = ilosc peklnych zestawow,

/2 (są 2 płcie postaci) = ilosc zestawow dla danej płci

/2 (pewnie bedą 2 poziomy trudnosci) = ilosc zbroi na danym poziomie

/2 (gunner i blademaster) = to mniejwiecej = ilość przeciwników!

po podziałach wyszlo mi 28, oczywsiscie trzeba wziac pod uwage ze niektore zbroje nie mają pełnego zestawu, że nie wszyscy wrogowie wystepuja na kazdym poziomie trudnosci , że niektorzy pewnie bedą mieli warianty kolorystyczne itp, no i że niektore zbroje robi sie z innych składnikow niż potwor (np hi-metal)

 

ale ... hm po tych wszystkich podziałach liczba 28 nie brzmi najcudowniej , mniejwiecej 28 przeciwnikow to mało, 3tr mial tylko 18, ale unite mial ponad 50!!!

zobaczcie że freedom2 mial wiecej zbroi niż 3rd , więc wieksza ilość broni serio moze sugerowac poprostu dojśćie slashaxe, ale ilosc potworow bedzie mniejsza niż we freedom2

chociaz to by sie nie zgadzalo z tekstem że 3rd ma byc wiekszy od freedom2 a mniejszy od unite

 

ja bym sie już cieszyl gdyby bylo okolo 35 potworow, niestety z tych obliczen wychodzi ze bedzie ich ponizej 30, a moze nawet 25-28

 

niby prawie wszystkie są nowe (dla tych co nie grali w 3tri) , ale jednak to mniej "contentu" niż w mocarnym unite z 58 duzymi potworami ;p

 

 

jako pocieszenie powiem że z podobnych podzialow we freedom2 wychodzi 37 pelnych zbroi a potworow bylo okolo 43, wiec jest szansa ze moje obliczenia są zaniżone i bedzie ponad 30 :)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

wiecej mapek to bym sie nie spodziewal, raczej bedą te z 3tri, pewnie tylko jedna calkowicie nowa ktora juz pokazali, licze tez ze dadzą ten nowy las z unite bo bardzo go lubie, stare mapy z jedynki mogą se odpozscic bo one jednak bardzo odstają grafizcnie od tych nowych

 

i nie obrazil bym sie gdyby olali część beznadziejnych zbroi :P

Odnośnik do komentarza

NOOOOOOOOOOOOOOO w koncu ! nowy potwor!! :D

 

jak narazie srednie skany, ale trzymam ręke na penisie i jak by co bede zapodawal lepsze :D

 

1288765091335.jpg

 

1288765167171.jpg

 

jak dla mnie jest za(pipi)isty, wrecz chyba najfajnieszy z nowych. od dawna marzylem o potworze "ziemno roślinnym" , co prawda wątpie żeby miał nowy element "nature" ale tak czy siak bardzo mi sie podoba, połaczenie skał i roślinności, mam ogromną nadzieje że bossem bedzie nowy "akantor" własnie tego rodzaju, czyli wielki bydlak z górami i drzewami na plecach :D

 

 

i btw prawie napewno to z tego goscia pochodzi ekwipunek faceta z młotem w demie

 

in b4 "omg to dziecko yamatsukami i diablosa" :P

 

jego budowa jest taka sama jak barrotha, czyli jest to brute wyvern, ale jednoczesnie troche rpzypomina basariosa, mimo że sam w sobie wygląda kozacko to fajnie by bylo gdyby, tak jak basarios, było to tylko "dziecko" innego jeszcze wiekszego bydlaka :D

 

 

edit

jeszcze jedna fota, zobaczcie jaki dlugi ogon

http://monsterhunter.wikia.com/wiki/File:O0640048010837195136.jpg

 

 

 

EDITTTTT

obiecane lepsze skanyyyyyyyyyyyyyyyy

o wiele wiecej screenow tam ejst

http://i323.photobucket.com/albums/nn477/prphairball/scan0002-1.jpg

http://i323.photobucket.com/albums/nn477/prphairball/scan0001-1.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

I z tego co narazie widać po skanach to wydaje się być następca DevilJho z Tri ( mój ulubieniec ;3 ). Mam nadzieje że to nie będzie tylko Jho pod inną teksturą ;)

 

Pozdrawiam.

hmm szczerze mowiac mam nadzieje że bedzie albo osobiscie deviljoe, albo jakiś inny jeszcze wiekszy badass, ten wyglada swietnie (chyba wszedl odrazu do pierwszej trójki moich ulubionych jesli chodzi o wygląd) , ale mam nadzieje że nie bedzie "finałowym" typem, tylko bardziej kims jak gravios, czyli trudny ale nie "semi boss"

 

inna sprawa to że prawie napewno nie bedzie kalką deviljoe ani barrotha bo ma ogormniasty ogon i podobno ogon ma odrgrywac u niego głownoą role (tak ktoś wyczytał z krzaków na skanach)

chociaz oczywiscie bedzie miał taran jak barroth, widac to chyba nawet na jednym screenie

 

 

edit

jutro (jak zwykle w piatek) aktualizacja aktualnej strony i założe sie że informacje z tych skanow sie pojawią w lepszej jakosci

 

 

EDIT2

niestety przegral bym zakład, w aktualizacji nie pokazali tego nowego bydlaka, tylko informacje o trening school, sklepach w wiosce i innych pierdołach :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Chyba DevilJho badz Iburu Joe ^^ Ale jestem uradowany po tym jak go zobaczyłem, jak narazie moj ulubieniec z wszystkich serii ;) Generalnie trailer mega i juz nie moge sie doczekac. Mialem zamiar wbic HR 999 w Tri zanim zabiore sie za 3rd, ale obawiam sie ze 999 bedzie musialo poczekac ^^

 

Pozdrawiam.

 

ps. Nawet jho ma nowe ataki, mniam ;3

Odnośnik do komentarza

jak co piątek kolejna aktualizacja oficjalnej strony jest, niestety mało jakichś emocjonujacych informacji (czyli nie pokazali nowych potworow;p)

znowy info techniczne o wiosce i innych rzeczach, przez to ze po japonsku to niewiele mozna sie dowiedziec

 

drobny ale fajny bajer - guildcard moze miec w sobie obrazek gracza :D

http://www.capcom.co.jp/monsterhunter/P3rd/intro5.html

 

info że posiadanie na karcie save'a z P2G daje bonusy, ubranie dla kota i jakies poboczne pierdoły ;p (ja mam :D)

 

pokazali tez jakies screeney z wioski o kupowaniu kotow, ale juz se odpuszcze

 

 

no i na koniec profil wielkiego pustynnego bydlaka (z 3tri)

http://www.capcom.co.jp/monsterhunter/P3rd/monster14.html

Odnośnik do komentarza

Mniam ;3 Juz sie martwilem ze nie bedzie guild karty. A tu prosze, i'm so happy ;3 Do tego widac ze beda rowniez talizmany tak jak to bylo w Tri czyli jeszcze wieksze mniam ;3~~~ Juz tylko kilka dni nas dzieli do tej pieknej gry. Musze chociaz 300HR (265) nabic do tego czasu w Tri bo 999 to raczej juz nie zdaze :<

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

INTRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

jest za(pipi)iste i kurde czekam az w koncu zrobią MH na ps3 z grafiką na poziomie tego intra!

 

 

chociaz jeden minus - nie pokazali na nim nowych potworow

 

 

EDIT

i jeszcze filmik reklamujacy poradnik, pokazane troche gameplayu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...