Skocz do zawartości

Dead Space 2


Danonek

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Extraction to naprawde zaje.bista sprawa. Warto ze wzgledu na niego kupic wersje na PS3. Idealne uzupelnienie jezeli komus bedzie malo klimatow Dead Space. Jezeli sie nie myle to to jest prequel do wydarzen z jedynki wiec jezeli ktos nie bedzie do konca zadowolony z miejscowek w dwojce, to Extraction ma je bardzo podobne do jedynki wiec tutaj narzekan byc nie powinno ;)

 

Pytanie mam jednak czy wiadomo w jakiej postaci bedzie ten port? Na plycie czy w pudelku z gra bedzie voucher do sciagniecia z PSN?

Odnośnik do komentarza

Extraction będzie również do kupienia na psstore - był news.

Tak to jest prequel do jedynki.

 

No właśnie dobre pytanie czy będzie na płycie. Ale chyba nie bo niektóre sklepy do zwykłych wersji nie dorzucają Extraction - nie ma żadnej informacji. A przy wersjach kolekcjonerskich pisze "gratis DS: Extraction" więc wygląda tak jakby jednak voucher był.

 

Edit:

 

Tak sprawdziłem tylko wersje limitowane i kolekcjonerskie dostają Extraction czyli voucher nie na płycie. No bo chyba EA nie tłoczy dwóch wersji z i bez DS:E heh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Extraction jak wspomniano wczesniej bedzie w postaci vouchera za darmo do nowych egzemplarzy gry ale takze do kupienia z PSN.

Co znaczy ze tylko w edycjach limitowanych? We WSZYSTKICH edycjach na PS3 - takie sa dwie. Limitowana edycja to w zasadzie podstawka, rozniaca sie od xboxowej voucherem na Extraction.

 

DS3 na PS3 jest najlepszym portem, a nawiasem mowiac to nie przypominam sobie jeszcze takiej oferty jak na Ultimie. Za klasyczna cene gry w premiere dostajemy za darmo druga gre i interaktywny komiks za darmo.

Odnośnik do komentarza

Skoro nie będzie trofeów za multi to bardzo super, a gdyby były tylko 3 sloty do wykorzystania, a nie 3 możliwości zapisu, to wraca szansa na platynę - ja zawsze nadpisuję 1 slot, nie jestem zwolennikiem tworzenia 50 zapisów przy 1 przechodzeniu gry :thumbsup:

 

Filmik fajny :D Chwila, idę się go zapytać o najkrótszą drogę do sklepu PSX Extreme w Katowicach :P

 

W DS: Extraction zagram, skoro obsługuje ta gra i pada. Że będzie to w formie vouchera do wykorzystania na 1 konsoli (bo w końcu jak ściągnięmy DS: Extraction i potem skasujemy, to możemy w PSS wejść na listę naszych zakupów i ściągnąć jeszcze raz, bez wpisywania już kodu) to raczej więcej niż pewne, EA Games teraz do każdej gry dorzuca Vip Cody (Battlefield - darmowe mapy; Dante's Inferno - darmowy ciuch Isaaca). Zadowala mnie też kwestia trofeów w tej grze, ale ciekawi mnie jedno - ta gra była wydana docelowo na Wii, a na Wii grafika ponoć jak na PS2. Ciekawe, czy odpicowali tę grę tak, by prezentowała jakiś poziom na PS3, czy jednak będzie "Wytnij, wklej" z Wii do PS3.

Odnośnik do komentarza

A więc tak, Extraction na 100% bedzie do pobrania przez voucher w pudełku.

Mimo tego wezmę chyba limitke ponieważ uwielbiam te metalowe pudełka...;], ale to dopiero po ME2.

 

Z opisów wynika, że nie będzie metalowego pudełka.

Dlatego mówię, że limitki EA to w zasadzie podstawki z inną okładką i dlc.

Odnośnik do komentarza

W DS: Extraction zagram, skoro obsługuje ta gra i pada. Że będzie to w formie vouchera do wykorzystania na 1 konsoli (bo w końcu jak ściągnięmy DS: Extraction i potem skasujemy, to możemy w PSS wejść na listę naszych zakupów i ściągnąć jeszcze raz, bez wpisywania już kodu) to raczej więcej niż pewne, EA Games teraz do każdej gry dorzuca Vip Cody (Battlefield - darmowe mapy; Dante's Inferno - darmowy ciuch Isaaca). Zadowala mnie też kwestia trofeów w tej grze, ale ciekawi mnie jedno - ta gra była wydana docelowo na Wii, a na Wii grafika ponoć jak na PS2. Ciekawe, czy odpicowali tę grę tak, by prezentowała jakiś poziom na PS3, czy jednak będzie "Wytnij, wklej" z Wii do PS3.

Extraction to jedna z najladniejszych (jezeli nie najladniejsza) gra na Wii, wiec podpicowana do HD, mysle ze bedzie prezentowac sie naprawde przyzwoicie, o to sie nie boje. Gameplay na padzie moze jednak sporo stracic.

Odnośnik do komentarza

Jezeli ktos jeszcze nie widział, to zdecydowanie polecam.

 

Question With Steve Ep. 1

 

http://www.youtube.com/watch?v=fds5NoBnlNo

 

Question With Steve Ep. 2

 

http://www.youtube.com/watch?v=-MnaTp4Trtw

 

Question With Steve Ep. 3 jest na razie na Facebooku, na YouTube jeszcze nie wrzucili.

 

No i wymiotna kampania reklamowa.

 

Your Mom Hates Dead Space 2

 

Na kanale DeadSpace jest wiecej tych filmików. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...