Skocz do zawartości

Dead Space 2


Danonek

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę odkurzę temat - gra leżała na dysku przez ponad pół roku i wreszcie miałem chwilę żeby pograć.

Pytanie do tych co grali już i skończyli:

 

 

Czy w tej grze występują bossowie? Nie wiem ile jest chapterów ale strzelam że jakieś 14-18 - jestem w tej chwili w 11 chapterze i jakoś żadnego bossa nie spotkałem. Wątpię że był nim Brute a tym bardziej to coś wyrośnięte w przestrzeni kosmicznej gdzie przestawiamy anteny.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Pierwsza czesc ogralem juz jakis czas temu na X'a i jakos tak zakup 2ki odkladalem na pozniej. Dzieki PS+ nareszcie dorwalem sie do gierki. Jestem w trakcie 11 rozdzialu (na normal) i musze stwierdzic to samo co juz nie raz czytalem/slyszalem - strach sie ulotnil. Gra dalej ma niesamowity klimat ale juz nie ma tego napiecia przy wchodzeniu do nowego pomieszczenia co w jedynce. Potworki tez jakos tak latwiej padaja, ammo w sumie nigdy nie brakuje. Dalej oceniam gre bardzo wysoko i chetnie zagram w kontynuacje ale mam nadzieje, ze nie wyjdzie z tego juz totalna 'szczelanka'.

Odnośnik do komentarza

jak komuś za dużo amunicji niech odpala zealot bez new game+. wydaje mi się, że narzekanie na grozę bierze się po prostu z tego, że to sequel i powiela schematy jedynki, nia ma takiego zaskoczenia jak przy pierwszym dead space. jak dla mnie to dwójka nic nie traci, a momentami przewyższ jedynkę pod względem klimatu. początek to istne trzęsienie ziemi i mimo że nic nie wyskakuje z za winkla i nie spada nam na głowę , to wczówka w horror jest niesamowita. brakuje mi hardkora do platyny , a minęło już trochę czasu i pozapominałem co gdzie i jak. chyba będę to przechodził z jakimś walkthrou.

Odnośnik do komentarza

Slonce swieci przez okno ale nie moglem sie doczekac zakonczenia gry. W trakcie dnia gra sie duzo gorzej ale co tam. Mimo narzekania na mniejsza ilosc grozy to i tak jest to jeden z lepszych horrorow w jakie gralem. Uwielbiam SH i RE ale one nie trzymaja ostatnio niestety poziomu (w szczegolnosci RE). Za to Dead Space godnie je zastapil. Mam nadzieje, ze na 3ciej czesci sie nie skonczy. Odpaly Isaac'a niesamowicie budowaly klimat gry. Motyw z okiem przy koncu gry za(pipi)isty (cenzura widze dziala...). Nie bede wyjasnial szczegolow jak ktos jeszcze nie zagral, ale jak dla mnie to najlepsza scena w grze.

 

Zrobie sobie kilka dni przerwy i zabiore sie za poziom hard core. Nie wiem jak dam rade przejsc calosc zapisujac jedynie 3 razy (gulp).

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja kilkanaście razy przebiegłem DS2 i nic takiego nie miałem. Wydaje mi się, że miałem podobne objawy przy Enslaved jak mi konsola umierała.

podpisuje sie pod tym..

cala splatynowalem, bez ani jednego zająknięcia.

 

jesli to prawda to przykro mi pepe, ale najbliższe premiery Cie ominą :(

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ja kilkanaście razy przebiegłem DS2 i nic takiego nie miałem. Wydaje mi się, że miałem podobne objawy przy Enslaved jak mi konsola umierała.

nie przeklinaj... :(

(pipi) mać, jak się okaże, że padnie, to chyba się zapłacze... odkupiłem ją od brata w sierpniu chyba, była naprawdę mało używana... nawet nie chce myśleć, że coś może się z nią wydarzyć... :confused:

 

EDIT:

Wolf, a u Ciebie zakonczylo sie to totalna smiercia konsoli?

w necie wyczytalem, ze to tylko laser prawdopodobnie umiera...

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

już się rozpisywałem o tym, ale tutaj też dodam, skoro część zagląda tylko tu...

płyta ma skazę i to chyba nie ryska, tylko w głębszej warstwie coś siedzi. filmy na blu ray chodzą f pyte. gry z dysku hasają aż miło. grałem wczoraj parę godzin w DMC2 HD i też żadnego zgona konsoli nie było.

 

w dead space tkwiłem w miejscu, gdzie zbiera się figurkę Peng. Przy piętnastej próbie gra puściła mnie dalej i kiedy już myślałem, że wszystko jest ok, to pod koniec rozdziału znów się wywaliła...

gra z wymiany, wysłałem pytanie o to do kontrahenta, mam nadzieję, że uczciwie odpowie, to by mnie uspokoiło jeśli potwierdziłby, że gra miała buga :/ a tak to nawet nie mam u kogo sprawdzić na innej konsoli :/

Odnośnik do komentarza

coś Ty... uczciwa gra, nawet nie wiem czy są tam jakieś glicze ;/

 

to było pierwsze przejście, nie było sensu nawet szukać oszukiwanek, bo gram na normalu i poziom trudności jest... no, umómy się by nie rozmawiać o oczywistym ;)

 

choć jak pomyślę to jednego oszustwa użyłem, ale raczej niegroźnego, dodatkowo chyba powszechnego wśród posiadaczy kolekcjonerki lub użytkowników zakupionych dodatków; chodzi o mnożenie pocisków do detonatora - numer ze strzałem, rozbrojeniem bomby, sprzedaniem broni do sklepu i zakupu nowej sztuki z kolejnymi pociskami; to się robi na kolekcjonerce lub dodatku, bo wtedy broń jest za free w sklepie; ja żadnego z nich nie mam, więc zrobiłem to, bo chciałem wbić trofika za rozwalenie tripodów w windzie, a nie miałem tam jeszcze schematu na amunicję do detonatora, więc nie mogłem normalnie jej kupić... wbiłem trofik, wczytałem zapis sprzed kombinowania i poleciałem dalej...

no ale to nie jest żadne glitch, gdzie naginamy rzeczywistość ;) czy coś duplikujemy... zwykły zakup robiłem za kredyty zebrane i zyskane ze sprzedaży zebranego inwentarza ;) dodatkowo grę ciągnę - tak jak napisałem - na zapisie sprzed tej machlojki;

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...