Skocz do zawartości

Prince of Persia: The Forgotten Sands


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Skacze po tej sikającej wodzie, bo używa mocy związanych z żywiołami (ma być tego więcej), więc bez problemu można zmieniać jej stany skupienia.

 

Zobaczymy jak to wyjdzie z innymi żywiołami.

 

A co do trylogii, to dla mnie każda część była dobra (Sands of Time nastawione na skakanie i eksplorację, Warrior Within na walkę, The Two Thrones skradanie i wymieszane elementy z poprzedników). Chociaż zgadzam się, że The Sands of Time to najlepsza część (głównie dzięki baśniowemu klimatowi).

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie, oprawa jest tylko dobra. Widać, że Ubisoft znacznie bardziej skupił się na Assassin's Creed i Splinter Cellu. POP trochę poszedł w odstawkę, ale mniejsza o to, bo gra i tak będzie niezła.

 

 

Nowy gameplay - 10 minut.

 

http://ppe.pl/news-751-%E2%80%9EDycha%E2%80%9D_z_nowym_Ksieciem.html

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po tych wszystkich wideorecenzjach nawet nie mam najmniejszech ochoty testowac tej gry. Widac, ze graficznie jak i gamplay prawie niczym sie nie rozni od gry z konsoli zeszlej generacji. Moze jak bedzie kosztowac w granicach 139 zl, ale poki co jestem mega na NIE.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

recenzje nie są aż takie złe. średnia ocen powyżej 7 daje do zrozumienia, że może to być tylko i aż dobra gra. nikt się chyba nie spodziewał gry wybitnej. zresztą ciekaw jestem, jak ta gra ma się w odniesieniu do AC2. przehypowanego i przenudnego tytułu. sprawdziłbym jedynie, co by porównać. myślę, że nowy POP ma więcej emocjonujących momentów do zaoferowania.

niemniej jednak nigdy nie byłem fanem gier POP w 3d. dla mnie jest tylko jeden prawdziwy książę, na szczęście odnowiony w wersji dla XBLA.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dobra, grę skończyłem. Szkoda, że jest taka krótka, zupełnie jak Splinter Cell Conviction (6h). Niemniej jednak czułem niedosyt, że tak szybko koniec, a to chyba dobrze świadczy.

Gra spełniła większość moich oczekiwań i jest to udany powrót do mechaniki z trylogii.

Warto się przemęczyć przez mało zaskakujący początek, bo im dalej tym znacznie lepiej. Później nawet pokonywanie przeszkód jest w miarę wymagające, to dobrze świadczy o developerach, wzięli sobie do serca krytykę autopilota z poprzedniego PoP'a. Końcówka naprawdę daje radę i jest to jeszcze lepiej zrealizowane niż podobny patent w Bayonetta. Warto zagrać choćby dla tej jednej sceny. :]

 

Co do ocen to ładnie je zaniżyli, gra na pewno nie jest takim średniakiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...