Skocz do zawartości

Prince of Persia: The Forgotten Sands


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Gram aktualnie w next-genowego PoPa i dla mnie to jest DNO - jestem mega zażenowany tą grą. Ni to ładne ni to przyjemne. Biegnę przez cel-shadingowe krainy w jednym kolorze (w 3 po ożywieniu), naciskam A i słucham pierdół o Arymanie od Eliki.

 

Sands of Time na PS2 było moją ulubioną grą o księciu, ja poproszę więcej czegoś takiego. Szkoda tylko, że samo bieganie po ścianach już się przejadło - to było świeże w 2003 roku, teraz to już tak średnio.

Odnośnik do komentarza

W sumie spełniło się jedno z moich branżowych życzeń, bo po poczytaniu opinii w necie, zobaczeniu filmików i przede wszystkim z powodu designu nie zamierzałem tknąć current genowego PoPa. A tu proszę, zapowiadają nową część i to wracającą do korzeni. Mi się bieganie po ścianach jeszcze nie znudziło ;) Liczę tylko na obłędną oprawę av, długi czas gry, jakieś sekrety do odblokowywania i wyśrubowany poziom trudności by calak w tej grze coś znaczył :P

Odnośnik do komentarza

Skąd wiecie, może będzie to pełnoprawna gra, fabularnie tylko nawiązująca do filmu albo sequel/prequel. Skoro tak zapowiadają i mają w pamięci dość surowe oceny ich ostatniej gry z serii PoP to pewnie wiedzą, że jeśli spróbują wydać jakiegoś crapa na licencji filmu (na który sami licencje dali :P ) to fani zjadą ich potwornie. PoP to jedna z legendarnych serii gier, coś jak Final Fantasy dla gier platformowych/action adventure więc powinni to wziąć do serca i się postarać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To bedzie dodatek do filmu,coś jak popcorn :)Ergo crap po prostu.W najlepszym razie coś co powinno być popychane jako DLC a nie pełnoprawna gra.Ja tam bym się tym podniecał.

I na to niestety wygląda :(

http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/PoP_The_Forgotten_Sands_-_nowe_info.aspx

 

To ma być "nowa" część druga (akcja po pierwowzorze, przed Warrior Within) i z wątkami z filmu. Jaka bieda...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość IKIR4TOS

Nie wiem co to będzie miało za bardzo wspólnego z filmem. Chyba tylko premierę obydwu tytułów. Na srebrnym ekranie i LCD.

 

http://www.gamersyde.com/stream_prince_of_persia_the_forgotten_sands_gameplay_first_look-14536_en.html

 

ja jestem zgotowany, czekam. Takiego chciałem księcia na tej generacji.

Edytowane przez IKIR4TOS
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

http://konsolowisko.pl/?t=news&id=5804

 

Nowy gameplay, wygląda bardzo podobnie do trylogii, co dla mnie jest plusem.

Dla mnie to minus niestety. Z trylogii dobra byla tylko jedynka ;]

No i glupio troche wyglada skakanie po tej sikajacej wodzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...