Jump to content

Prince of Persia: The Forgotten Sands


Mastah

Recommended Posts

Gram aktualnie w next-genowego PoPa i dla mnie to jest DNO - jestem mega zażenowany tą grą. Ni to ładne ni to przyjemne. Biegnę przez cel-shadingowe krainy w jednym kolorze (w 3 po ożywieniu), naciskam A i słucham pierdół o Arymanie od Eliki.

 

Sands of Time na PS2 było moją ulubioną grą o księciu, ja poproszę więcej czegoś takiego. Szkoda tylko, że samo bieganie po ścianach już się przejadło - to było świeże w 2003 roku, teraz to już tak średnio.

Link to comment

W sumie spełniło się jedno z moich branżowych życzeń, bo po poczytaniu opinii w necie, zobaczeniu filmików i przede wszystkim z powodu designu nie zamierzałem tknąć current genowego PoPa. A tu proszę, zapowiadają nową część i to wracającą do korzeni. Mi się bieganie po ścianach jeszcze nie znudziło ;) Liczę tylko na obłędną oprawę av, długi czas gry, jakieś sekrety do odblokowywania i wyśrubowany poziom trudności by calak w tej grze coś znaczył :P

Link to comment

Skąd wiecie, może będzie to pełnoprawna gra, fabularnie tylko nawiązująca do filmu albo sequel/prequel. Skoro tak zapowiadają i mają w pamięci dość surowe oceny ich ostatniej gry z serii PoP to pewnie wiedzą, że jeśli spróbują wydać jakiegoś crapa na licencji filmu (na który sami licencje dali :P ) to fani zjadą ich potwornie. PoP to jedna z legendarnych serii gier, coś jak Final Fantasy dla gier platformowych/action adventure więc powinni to wziąć do serca i się postarać.

Link to comment
  • 2 weeks later...

To bedzie dodatek do filmu,coś jak popcorn :)Ergo crap po prostu.W najlepszym razie coś co powinno być popychane jako DLC a nie pełnoprawna gra.Ja tam bym się tym podniecał.

I na to niestety wygląda :(

http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/PoP_The_Forgotten_Sands_-_nowe_info.aspx

 

To ma być "nowa" część druga (akcja po pierwowzorze, przed Warrior Within) i z wątkami z filmu. Jaka bieda...

Link to comment
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dla mnie troche za bardzo podobnie do trylogii... Temat PoP zdaje sie juz nieco wyeksploatowany... Chcę nowe marki, świeże pomysły jak Alan Wake, ... upss no i to wszystko ;). Z PS3 nie lepiej... Jedyna gra, na którą czekam (z utęsknieniem :turned:) to The Last Guardian

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...