Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

jak to jest z tą betą Battlefield 3? Czy to jest w jakiejś postaci zdrapki, kodu, czy będzie to można ściągnąć z poziomu gry?

jak kupiles edycje tier 1 to online pass z edycji tier 1 pozwoli ci pobrac bete jak bedzie dostepna

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Wczoraj dostałem swoją kopię i muszę przyznać, że jestem... zachwycony! Gra się niezwykle miodnie i co najważniejsze: trzeba grać z głową. Bieganie po otwartym terenie kończy się zwykle kulką w głowie. Może i broń nie ma dużego rozrzutu, ale strzela się nimi o wiele przyjemniej (udźwiękowienie robi swoje). Kamperzy to nie problem - miejskie mapki dają dużo możliwości obejścia i zatopienia w nich noża/toporka, a na węższych mapach wystarczy użyć dobrze granatów dymnych. Singiel niezwykle klimatyczny i można się nieźle wczuć. Minusem gry są zdecydowanie zbyt małe ilości uzbrojenia i map. Dla mnie mocne 8+. Myślę, że gdyby ta gra wyszła przed BC2, byłaby inaczej postrzegana. A tak, no cóż...

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Wczoraj dostałem swoją kopię i muszę przyznać, że jestem... zachwycony! Gra się niezwykle miodnie i co najważniejsze: trzeba grać z głową. Bieganie po otwartym terenie kończy się zwykle kulką w głowie. Może i broń nie ma dużego rozrzutu, ale strzela się nimi o wiele przyjemniej (udźwiękowienie robi swoje). Kamperzy to nie problem - miejskie mapki dają dużo możliwości obejścia i zatopienia w nich noża/toporka, a na węższych mapach wystarczy użyć dobrze granatów dymnych. Singiel niezwykle klimatyczny i można się nieźle wczuć. Minusem gry są zdecydowanie zbyt małe ilości uzbrojenia i map. Dla mnie mocne 8+. Myślę, że gdyby ta gra wyszła przed BC2, byłaby inaczej postrzegana. A tak, no cóż...

niektore mapy sa ok ale inne to jakis zart.

jak dobrze pamietam w trybie misja bojowa mapy sa tak proste ze sa praktycznie 2 drogi ( do tego mega waskie) ktorymi da sie wejsc. Wystarczy zaporowy ogien i wrogowie nigdy nie przejda ;)

a toporek dziala tu gorzej niz w BC2.

Tam czasami nie wchodzi tutaj czasami wchodzi.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam ochotę nadrobić zaległość w postaci Medal of Honor i interesuje mnie jak wygląda sprawa z online pass w tej grze? Jest jak w BC2, ze bez niego mozna bez problemu grac w multi czy jest niezbedny jak w FIFIE?

 

Edycja TIER 1 w Online Pass posiada dostep do bety BF3? ;)

Jest Online Pass, ale można bez niego spokojnie grać. Potrzebny jest do dodatkowego trybu (w który nikt nie gra) ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A więc zaliczyłem Medala tylko w singlu i właśnie z takim zamiarem go kupowałem. Nie dla multi, bo i tak zbliża się BF3 i jak będę miał ochotę pograć w multi w FPSie osadzonego w tych klimatach to zaopatrze się właśnie w niego. Tutaj był singiel i tylko on. Rezultat? Świetny.

 

Singlowa kampania ma zaje.bisty klimat. W kapitalny sposób oddali Afganistan i Czeczenię. Piękne krajobrazy i świetne misje, w zasadzie wszystkie jak jeden mąż. Jedne z większych zaskoczeń dla mnie, bo wielu wieszało psy na tej grze, a trzyma ona poziom techniczny CoDa z lepszym singlem.

 

No właśnie, tutaj nie ma tylu skryptów jak w Call of Duty, nie jest tak, że w zasadzie wszystko i wszystkich rozwalamy sami. Tutaj jest ekipa bez ktorej na Medium ani rusz. Momenty totalnej rozpierduchy trzymaja poziom, skradankowe również bardzo dobre i fajny motyw i model jazdy pojazdów (Apaczem niestety nie sterujemy, ale też jest fajnie). Na pochwałę zasługują postaci, bo Voodoo i Mother to zaje.biści profesjonaliści.

 

Do tego KAPITALNA muzyka i udzwiękowienie. Przy dobrych głośnikach jest moc. W krytycznych momentach muzyka z tła potrafi przyspożyć ciar na plecach. Jeden z mocniejszych punktów tej produkcji.

 

Jednakże nic nie jest idealnie i z MoHem też tak jest. Nie zagrała do końca strona techniczna. Miejscami bardzo dobrze prezentowała się grafika, miejscami po prostu słabo. Są zgrzyty przy oświetleniu, znikające tekstrury, niektóre wgrywały się bardzo wolno.Kilka jeszcze innych uszczerbków jak np. brak animacji ruchu postaci i tylko takie sunięcie po określonym torze by odpaliła się animacja cichego zabójstwa.

 

Na razie ode mnie gra ma 8+. Jest bardzo dobra w singlu i obadam jeszcze multi by wydać ostateczny werdykt. ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...