Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem;] Mapa ta dolina (strona atakujących) po nabiciu 3lvl wsparcia jechałem już tylko na ofensywnych i władowałem każde po kolei w sam środek drugiego celu na mapie (na wzgórzu przy tych domkach z CKMami w oknach).

 

Statsy 33/0 1173 punkty;D

 

Co do tego kto jest w MoH'a dobry, a kto nie, to nie wiem czy w ogóle da się stwierdzić. Teraz miałem 33/0 a innym razem mogę być na minusie (szczególnie jak nie kampię). W tej grze liczy się znajomość punktów do kampienia, skill tu moim zdaniem mniejszą rolę odgrywa (jeśli w ogóle jakąś).

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co wy macie taki problem z nabiciem 600pts wsparcia , ja zrobiłem teo aczika na x360 chyba przed wczoraj patentem ze snajperem 2 pierwsze wsparcia dając defensywnie dla zespołu ,3 zależy od sytuacji jak przeciwnik broni się wwiekszej grupie to mu daje ofensywnie w czapę :D ,a jak nie to też def dla teamu . A kolejne to tylko ofens i kile lecą jak szalone .

Moj rekord z wczoraj to 59kili/1 śmierć 2600pts . Średnio co 3 mecz dochodzę to tych 600pts wsparcia .

Najważniejsze to grać spokojnie i bez napinki ze muszę napić 600pts wsparcia.

Świetna mapa do tego to góry shikot coś tam :P zarówno w ataku jak i w defie .Ale podstawa to gra snajperem.

I wcale nie nalezy kampić snajperem , wręcz przeciwnie bynajmniej ja bardzo często zmieniam pozycje ,tłukę 2-3 i zmiana miejsca .

Snajperów kampiących po krzakach bardzo łatwo wyczaić a potem to już ..... tylko hedik :D

Odnośnik do komentarza

Singiel zaliczony.

 

Gra zaczyna się po woli i na początku jest nudna. W oczy rzucają się błędy techniczne (przycinki, zawiechy). Jednak im większy postęp w grze - błędy znikają. Grafika w sumie trzyma poziom. Dym, ogień i inne spoko. Obleśnie wygląda to z bliska. Ale do tego się przyzwyczailiśmy. Misje od trzeciej czy czwartej są ciekawe, zróżnicowane. Wciągają i nie nudzą. Fabułą taka sobie, ale w FPS to nic nowego - niestety. Fajne dialogi, z jajami. Tłumaczenie na nasz ojczysty napewno na plus. Do tej gry idealnie pasuje określenie że to mix BC2 i MW2. Święte słowa. Niestety do tych dwóch tytułów MoH dużo traci. Za dużo właściwie nie ma co o tym mówić. Gra bez historii ale nie zawodzi. Ocena - 7/10.

 

Szkoda że Medal of Honor zszedł ze swojej ścieżki. Gdyby dalej zostali w klimacie II Wojny Światowej lepiej by na tym wyszli. Powoli chyba mam przesyt nowoczesnych wojen.

Odnośnik do komentarza

Szkoda że Medal of Honor zszedł ze swojej ścieżki. Gdyby dalej zostali w klimacie II Wojny Światowej lepiej by na tym wyszli. Powoli chyba mam przesyt nowoczesnych wojen.

 

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Jednak WW II robi najlepiej i jest klimatyczna. Jeszcze kilka strzelanin o "modern" konfliktach i puszczę pawia.

Odnośnik do komentarza

Ten DLC jest płatny, cholera, dwie mapki z nowym trybem za 10 $ (u nas pewnie 47 zł), zdzierają jak cholera. Trzeba wykorzystać ostatnie chwile na zarobek przed wyjściem Black Ops ;] Dodatek pewnie kupię, ale tylko na składce, on nie jest po prostu wart pełnej ceny. Taki tryb powinien się znaleźć w podstawowej wersji gry.

 

Mimo narzekań szpila zostawiam na półce, do przejścia mam jeszcze całego Frontline, kilka trybów w multi daje rade, te na mniejszych mapach gdzie nie ma snajperiady, no i beta Battlefielda 3 też jest nie do pogardzenia.

Odnośnik do komentarza

Piszecie że trzeba zdobyć 600 pkt wsparci, a przecież trzeba 1000 pkt. Chyba ze chodzi wam o te 7 atakow.... Ja nie moge zrobić wszytskich ataków właśnie, i 1000 pkt wsparcia. Jakie tryb grac,  ?   

Każdego ataku ofensywnego musisz użyć raz możesz to zrobić w 7 róznych meczach ,A 1000pts ci się sumuje więc po prostu graj a samo wpadnie .

Odnośnik do komentarza

Jesli to drugie DLC będzie płatne mimo posiadania online pass to chyba ich po(pipi)ało xD Kasę, to można brać za Vietnam do BC2, a nie za takie gówna. Niezły sposób na przytrzymanie graczy przy MoHu na dłużej niż do premiery BO. Nic, tylko pogratulować ;]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Po konkretnym rozpracowaniu map i trybów stwierdzam, że da się gdzieniegdzie przyjemnie pograć bez ciągłego kampienia. Rush najlepiej mi wychodzi w trybie atak na cel gdzie konieczność podkładania/rozbrajania ładunków wymusza większy ruch i można w końcu sprawdzić jak Krinkov zamiata w większej zadymie ;]

Odnośnik do komentarza

 Te 7 ataków niby nie trzeba w jednej rundzie, a jak sobie wyobrażacie zrobić je w paru rundach ? Jak zrobie pierwsze 3 np, i mnie zabija, to potem od nowa trzeba.  

Na początku jak masz słabe ataki dajesz defensywne(pewne punkty),z reguły 30 punktów ,po czwartym chyba dodatkowo 30.Ponadto odpalasz gdy już wiadomo,że od razu będziesz miał tyle punktów żeby uaktywnić następny,np. jak masz 70 punktów - odpalasz def akcje ,dostajesz 30 punktów i już masz aktywną następną.Chodzi o to żeby zawsze mieć taki support aktywny,wtedy jak giniesz możesz go odpalić i masz więcej punktów na start.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...