Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób co grę kupiły - jak jest rozwiązana kwestia wyboru języka programu? Dostępna jest pełna dowolność, czy też nabywca skazany jest na jedno combo? Z tego co widziałem na pudełku dubbing jest angielski, ale interesuje mnie kwestia napisów. Z góry dzięki za odpowiedź.

Tlumaczenie jest kinowe, nie ma dubbingu.

Odnośnik do komentarza

warto to kupic dla kogos kto jest maniakiem bc2? biore pod uwage tylko multi.... wciagnie mnie tak samo bardzo? jest hardcore mod?

 

pozdr.

 imo biorąc pod uwagę, że w grudniu wychodzi Vietnam to nie warto. Ja uwielbiam BC2 i uważam, że multi w MoH jest OK ale wysiada przy BC. Co do hardcore to jest też coś takiego w MoH. Nie wiem tylko na jakich zasadach działa bo nie dane było mi sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza

Niestety tak jak Assphalt napisał, wyłączenie powiadomień nie pomogło, dalej są freezy itp. chociaż całkowicie gry mi nie zawiesiło. Hardcore w tej grze kompletnie nieudany, mała różnica jeśli chodzi o wytrzymałość postaci wzgledem normlan gry tylko że nie ma mapy i tyle, raz zagrałem i już raczej nie zagram mimo że w BF i w COD chętnie grałem na tych trybach.

Odnośnik do komentarza

Jesli jestes maniakiem BC2 to zostań przy BC2 ;) ja mam tam ponad 210h, MoH kupilem z myślą o singu i opchnieciu gry dalej. Gralem troche w multi i jest spoko, ale z BC2 sie nie zamienię.

 

A singla wlasnie skonczylem. I co? Jajco :) Bardzo fajnie. NIe bede bawil sie w pier%^%&nie o technicznych błędach. Fabuła i klimat zjada CoD i BC i to jest fakt [Ruskie atakują USA ? :laugh: maniak + mega bomba :pinch: ]. Fakt jest faktem, to tylko strzelaka gdzie strzelamy, checkpoint, strzelamy dalej itp. Nikt tu Atlantydy nie odkrywa. Tylko ze jest to podane w fajnym sosie, spójne, logiczne, klimatyczne :thumbsup: chociaz przy ilosci komunikatów na ekranie latwo sie pogubić gdzie i po co akurat biegniemy. Tyle z mojej strony. Polecam na singla jak najbardziej, nie wiem ile mi to zajęło ale myśle ze nie mniej niz 6h. Ja daje -8 za singla, minus za krótki czas, kto chce nich sobie odejmie od tej oceny jeszcze za bugi i inne zgrzyty.

 

Jak wpsomnialem multi odpuszczam, gre ląduje na tagru jakby ktos byl zainteresowany, a ja teraz... ide sobie wlaczyc kampanie jeszcze raz :whistling:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

grałem na pc, ale to raczej podobne wersje.

 

Gra przeciętna. CoD i BC2 choć bardziej sf, to większą frajdę dawały.

 

Parę rzeczy mnie bardzo wkurzyło:

- w jednej z misji gdy masz wsparcie z ac-130, ten leci w odległości jakichś 300m i z prędkością rowerzysty. Co to miało być?! ja mam uwierzyć że te samoloty lataja tak blisko i tak powoli? straszne... Gdy w mw1 mieliśmy wsparcie, to ac-130 nie było wcale widać, bo one są kilometry nad ziemią!

- niedorobione skrypty. Pomagierzy wychodzą przez to sztucznie, a w jednej misji nie poszedłem gdzie trzeba i kreciłem się pare minut bez celu próbójąc ruszyć misję do przodu.

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich użytkowników. Pomóżcie mi z nowym medalem, bo nie mam pytań. Grę kupiłem dla młodszego 11 letniego brata,dlatego pytałem się nawet pana w media mark, czy na pewno są polskie napisy ( z tyłu na okładce nawet pisze text polski i manual polski). Kurde włączam grę opcje itp i nic ! idzie tylko włączyc i wyłączyć napisy, a żadnego wyboru języków nie ma. Mam 23 lata i na konsolach gram od młodu, więc nie pomyślcie, że jestem jakimś imbecylem, ale... kurde jak te cholerne polskie napisy włączyć:D! z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza

no to teraz parę groszy ode mnie: testowałem tylko multi, nie grałem jeszcze w ogóle w single player, także moje wrażenia dotyczą tylko potyczek sieciowych.

 

Moje dotychczasowe doświadczenia: COD4 super, kolejne CODy fajne, ale na 2 tygodnie, Killzone2 ideał, BF:BC2 gra, która przebiła ideał. i teraz wpada mi w ręce MoH.

 

Minusy

  • klasy - w sumie to śmiech na sali - oszałamiająca liczba 3 miażdży. Przeszukałem neta żeby znaleźć ileż to setek broni odblokuję, ale wychodzi na to, że słabo. czy ktoś się orientuje jaki jest maxymalny level do zdobycia? czy ta gra to w ogóle jakiekolwiek wyzwanie na granie powyżej 100h?
  • ZLIKWIDOWANO KILL CAM! Stojąc sobie cichutko na pięterku bez ruszania się z miejsca wpada 10 killi bo zanim Cię tam znajdą to minie. Szczególnie w Combat można się skitrać i grać i grać i grać i grać.... do tego
  • zero odrzutu z broni (wciskasz spust i jedziesz aż wpadną punkty). a to oznacza, że AK47 to maszyno snajpersko-zaporowa
  • komunikacja głosowa tylko w czasie gry: nie działa voip w lobby a to oznacza, że przez wiadomości musisz się zgadać w co gramy i na jakiej mapie
  • najdłuższa potyczka trwała 12 minut, najkrótsza 1,5 minuty - bo BF:BC2 to taki przedsmaczek hehe
  • gra wiesza się jak pojawia się info o nowej wiadomości/zmianie statusu kogoś z friendlisty (czyli jak gram z MoH to piszcie ile chcecie mam to w d.upie bo i tak nie widzę...)

Plusy

  • DOSKONAŁE udźwiękowienie - bronie brzmią kozacko: aż chce się ładować serię z kałacha.
  • Grafika - mi odpowiada, w tego typu grach nie mam mega wymagań, poziom BF jest dla mnie ok
  • Killstreaki - mam wrażenie, że nie ma samograja: to takie fajne wyważenie względem COD: są KS w ataku i defensywie i nie są takie "nachalne"

po więcej wrażeń muszę wbić jeszcze parę leveli, ale chyba będzie ciężko, bo po 35 minutach poszliśmy grać w BF:BC2 hehe....

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Co sie tak wszyscy przywalili do tego recoila? W MW2 i BO ( obejrzyj filmik bo multi ) nie zauwazylem zeby byl odwzorowany odrzut podczas strzelania z pelnego auto, a jakos jest cisza i nikt sie nie pluje. Tylko 3 klasy piszecie - ktos kto zagrywal sie w powiedzmy KZ2 ( np. ja) moze poczuc pewien niedosyt, ale gdy pogra ttroche dluzej, to zauwazy ze strzelec, komandos z bazuka i snajper, to w zasadzie wszystko czego potrzeba na tych malych mapach. Respown jest co 3 sec., w misji bojowej chyba co 5 sec., wiec medyk nie jest potrzebny. A po co wymyslac na sile jakies klasy? Gram juz w multi jakies 9h ( na liczniku) i stwierdzam jedno - moh ( mapy, rozgrywka ) zostal zaprojektowany na szybkie rozgrywki ( najdluzej gra sie w misje bojowa nieco ponad 10 min, w reszcie trybow, runda zamyka sie srednio w 5-7 min.) i chyba tak planowali to goscie z dice. Kiedy zasiadam do KZ2 i mam wszystkie misje na jednej mapie, to wiemy ile czasu trwa jeden mecz ( liczac ze jedna misja jest ustawiona na 20 min), tutaj jest odwrotnie. Masz wolne 30 min lub godzinke i chcesz sie rozerwac? Prosze bardzo odpalasz MoH'a i tryb atak na cel. W ciagu 30 min rozegrasz okolo 7-8 meczy. Licze w dlc na wieksze mapy, bo nie ukrywam, ze te tutaj sa jednak zbyt ciasne dla mnie. Mamy naprawde spory wybor jezeli chodzi o fps, a bedzie jeszcze wiekszy, bo nadchodza kolejne tytuly i po prostu kazdy znajdzie wsrod nich ,cos dla siebie.Na koniec napisze, ze ludzie, ktorzy nie widza w swoim wychwalanym pod niebiosa tytule bzdur, a wypominaja je w innej grze, sa dla mnie zwyklymi dzieciuchami i ignorantami.

Odnośnik do komentarza

idąc za przysłowiem "uderz w stół a nożyce się odezwą" czuję się wywołany do odpowiedzi :whistling:

 

bardzo narzekałem na recoil w serii COD, więc narzekam na to również tutaj. bo lubię sypać seriami. 3 klasy to mało bez względu na ilość map. jak już chcieli tak pokpić sprawę, to trzeba było zrobić rozwiązanie z CODa, gdzie każdy DOWOLNIE sobie konfiguruje postać (chyba, że tutaj można a ja o tym jeszcze nie wiem).

 

ja konsoli raczej na 30 minut nie włączam więc argument "szybkich misji" jest dla mnie nietrafiony (a już bardzo chcę na 30 minut to gram w kaczuszki. O!)

 

widzę mnóstwo wad w BF:BC2, ale chyba jednak biorę na siebie status dzieciucha i ignoranta, bo cokolwiek by nie powiedzieć: Voice Chat działa w BF:BC2 doskonale a gra w trakcie grania w multi nie ma freezów, poza save'em pomiędzy meczami.

 

ale zgodzę się z Tobą :

i po prostu kazdy znajdzie wsrod nich ,cos dla siebie

MoH to nie specjalnie dla mnie, choć zdecydowanie dam mu szansę, bo mam za sobą tylko godzinę grania.

 

@genjuro - orientujesz się może jaki jest max lvl do zrobienia w każdej klasie?

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Hehe, moj tekst nie byl skierowany do ciebie Waldus, ale zacytowales powiedzenie, wiec sam rozumiesz ;) Odpowiadajac, na pytanie, to max lv jest 15 ( na razie mam 8lv). Ilu jest graczy tyle opinii, przyznaje nie jestem wybredny i nie szukam na sile dziury w calym w kazdej grze. Jak gra sprawia mi fun, to jestem zadowolony ( tu akurat tak jest). Najbardziej jednak martwi mnie wysyp i popularnosc fps'ow. Na multi trzeba poswiecic troche czasu, bo gra rozpoczyna sie, jak juz troche rozkrecimy nasza postac ( takie akurat panuja trendy na rynku). Przy tak duzym wysypie gier, fan chcialby zaliczyc wszystkie, a to czasami niemozliwe. Druga sprawa ktora mnie dreczy to to, ze kolejne produkcje oferuja malo zmian. Tryby sa wyswiechtane do bolu ( tdm, ctf, tryb dominacji). Rush w bbc2 byl czyms swiezym, te tryby co widzialem na prezentacji BO, nie robia na mnie szczegolnego wrazenia. Czekaja nas powtorki z rozrywki tylko w lepszej grafie i wtornosc, panowie...

Odnośnik do komentarza

Najbardziej jednak martwi mnie wysyp i popularnosc fps'ow. Na multi trzeba poswiecic troche czasu, bo gra rozpoczyna sie, jak juz troche rozkrecimy nasza postac ( takie akurat panuja trendy na rynku). Przy tak duzym wysypie gier, fan chcialby zaliczyc wszystkie, a to czasami niemozliwe.

 

dodatkowo bólem jest to, że jak się już rozkręcisz, to liczba ludzi na serwerach spadnie: nie czarujmy się Vietnam + nowy COD powoduje, że ludzie opuszczą MoHa....

 

tak czy tak obadam dalej i zobaczę czym to dalej pachnie :thumbsup:

 

BTW: jeśli masz 8 lvl na 15 możliwych po 9 godzinach grania to gra na 100 godzin nie jest :turned:

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

W jakim wywiadzie, chyba nawet bylo, ze koles z DICE mowil, ze multi w MOH'u jest na jakies 30-40h gry. Ja traktuje ta gre, jako forme przetrwania do lutego, kiedy to moje wyczekiwane cacuszko (kz3) ujrzy swiatlo dnia...

ps. na razie sie fajnie bawie i jak zalicze 15 lv u strzelca, to zabiore sie za snajpera ( na razie czeka tylko na 2 lv).

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Jak ta część jest po prostu żałosna. Widać że twórcy mieli określoną datę aby się wyrobić przed Black Ops i do tego określony budżet. No nie, niby EA chce wystartowac z odświeżoną wersja MoHa a tak olali sprawę, do tego przeklęte 4h, kiepska grafika, puste otoczenie, spadki klatek animacji i zwalone multi, które nie zmieniło się od bety. Ta gra nie ma plusów, bo nie ratują jej dobre animacje żołnierzy i efektowny singiel skoro gra to jednym słowem KUPA. Wiem może jestem zbyt negatywnie nastawiony, ale to tylko moje drobne zdanie w tej dyskusji na temat nowego MoHa, ja nie polecam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zdun - z mojej perspektywy jesli szukasz czegos na multi to albo BC2 albo COD - zapytasz sie czemu. W konfrontacji BC2 vs MOH na minus zaliczyl bym mniejsze mapy (po BC2 czuje sie jak w klatce); duzo bardziej nastawiona na kamperstwo rozgrywke ze wzgledu na brak killcam'a (moj ostatni mecz patrze na mapie jedynie ja i moze 3 kolesi biegniemy podkladac ladunki reszta z tylu skampiona wali ze snajperek, zeby jeszcze nas oslaniali albo punkt ktory mamy zdobyc), zbyt maly arsenal (ale moze dlatego ze dopiero jestem na lvl4 - chociaz patrzac co bedzie pozniej nie nastawiam sie zbyt pozytywnie).

COD jest duzo bardziej dynamiczny, wydaje mi sie ze mamy wiekszy arsnal, mapki mimo ze tez male to imo bardziej mi odpowiadaly pod wzgledem konstrukcji.

W obu przypadkach imo MOH przegrywa, jedyne czym sie wybija to Single. Mimo ze ktorki (chociaz na dziejsze czasy to chyba norma) to bardzo ciekawy, i dosc fajnie przedstawiony(vide misja smiglowcami, na quadach czy chocby moment obrony na wzgorzach)- tylko pytanie czy warto dawac +/-150pln za ok 6/8h zabawy. Mimo ze mam gre to wczoraj wrocilem do multi w BC2, na pewno jeszcze wroce do MOH ale raczej tylko w celu wymaksowania pozycji. Grudzien zapowiada sie Vietnam ktory juz teraz zapowiada sie smakowicie, a 2011 powrot do serii KZ

Odnośnik do komentarza

Ktoś wyżej napisał że Killstreaki są ok, nieprzesadzone... hehe jak się załapie pierwszy moździerz i dobrze ustawi to później killstreak za killstreakiem... udało mi się pierwszy raz dojść do końca killastreaków - ostatni to rakieta Cruse, podobna do predatora tylko że jak pierdyknie w ziemię to chyba pół mapy obejmuje. Po tym włącza nam się mnożnik punktów razy 2 ale nowego killsteaku nie możemy nabijać. Tą rozgrywkę skończyłem wynikiem 46:1 i mało z tego było za pomocą broni ręcznej :P

Odnośnik do komentarza

Muszę niestety trochę pojechać po multi , mam wrażenie że po tygodniu grania widziałem już wszystko , jest to mój pierwszy FPP który gram od premiery i mimo że wyniki mam niezłe to z podkuloną głową wrócę do obu tytułów (wszyscy wiemy o jakie chodzi...).Przede wszystkim -Mało map Banał , ale przy takiej specyfice rozgrywki po godzinie , dwóch widziałeś już wszystko uwierz mi , jeżeli to ma się znaleźć w DLC to kiepska taktyka EA -Mało klas Bo kiedy idzie ci za dobrze , albo idzie ci źle jedynym bodźcem który trzyma cię przy rozgrywce jest rozwijanie postaci tutaj są 3 klasy Mało bo jest ... -Mało rodzajów uzbrojenia Nie ma tego za wiele raptem kilka sztuk , przez to że posiadam Tier 1 dostałem ich więcej ale to lekka przesada , fajnie mieć wybór choć to i tak nieistotne bo..

-Karabin Snajperski M24 rządzi!!! Powinienem się cieszyć (udało mi się wejść do pierwszej 300 na świecie choć żaden ze mnie wymiatacz) ale po kilku dniach mam już dosyć camperki i M24 a tutaj to jedyna alternatywa żeby osiągnąć przyzwoite wyniki (nawet nie chce się grać innymi klasami jak się pierwszy raz zrobi 45-1 heh) , gdzieś czytałem że ludzie mają problemy i robią "ustawki" pod trofeum Dowódca Ogniowy .Tryb misje bojowe , atakujący , mapa z doliną (nie pamiętam nazwy ale to nie problem przy oszałamiającej liczbie ... 3 map) i pierwszy głaz po lewej , wpadnie za 1-2 razem . Są jeszcze lagi ale to już problem czysto techniczny. Co do singla zdania nie zmieniam to bardzo dobry tytuł , ale multi jak dla mnie 'pożyje" góra do CoD i Vietnam później zostaną nieliczni , mam nadzieje ze w drugiej części single i multi będzie stanowiło jedną spójną integralną całość .pozdrówki

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

pograłem sobie w singla wczoraj - jak ktoś mógł narzekac na MW2, jak ten MoH padł w 4h na Hardzie (który hardem nie jest).

Zbugowane lokacje, tekstury doczytujące sie na oczach (paskuda;/), niewidzialne sciany i jakieś to wszystko bez jaj było..

Kilkukrotnie miałem wrażenie, że gram w przerobionego singla z MW2...

 

 

Multi pograłem narazie z 30 min i nie moge sie wypowiedzieć :P

 

jak tu działa komunikacja głosowa?

 

 

Danielski/kozbinio - meczyk dzisiaj ? :>

 

 

ps - i największy lol, przy przycelowaniu z R1 jest chwilowy auto-aim... jejebie co za durnie.

Odnośnik do komentarza

Zdun - z mojej perspektywy jesli szukasz czegos na multi to albo BC2 albo COD - zapytasz sie czemu. W konfrontacji BC2 vs MOH na minus zaliczyl bym mniejsze mapy (po BC2 czuje sie jak w klatce); duzo bardziej nastawiona na kamperstwo rozgrywke ze wzgledu na brak killcam'a (moj ostatni mecz patrze na mapie jedynie ja i moze 3 kolesi biegniemy podkladac ladunki reszta z tylu skampiona wali ze snajperek, zeby jeszcze nas oslaniali albo punkt ktory mamy zdobyc), zbyt maly arsenal (ale moze dlatego ze dopiero jestem na lvl4 - chociaz patrzac co bedzie pozniej nie nastawiam sie zbyt pozytywnie).

COD jest duzo bardziej dynamiczny, wydaje mi sie ze mamy wiekszy arsnal, mapki mimo ze tez male to imo bardziej mi odpowiadaly pod wzgledem konstrukcji.

W obu przypadkach imo MOH przegrywa, jedyne czym sie wybija to Single. Mimo ze ktorki (chociaz na dziejsze czasy to chyba norma) to bardzo ciekawy, i dosc fajnie przedstawiony(vide misja smiglowcami, na quadach czy chocby moment obrony na wzgorzach)- tylko pytanie czy warto dawac +/-150pln za ok 6/8h zabawy. Mimo ze mam gre to wczoraj wrocilem do multi w BC2, na pewno jeszcze wroce do MOH ale raczej tylko w celu wymaksowania pozycji. Grudzien zapowiada sie Vietnam ktory juz teraz zapowiada sie smakowicie, a 2011 powrot do serii KZ

 

Ujmę to tak: jeśli masz zbędne pieniążki i nie wiesz co z nimi zrobić wtedy może i warto kupić moh'a ale raczej tylko i wyłącznie dla singla (choć i tu ładna oprawa graficzna i imponujące walory dźwikowe nie ukoją nerwów kiedy twoi kompani podczas akcjii staną jak wryci i ani drgną), Co do multi pograłem chwilę i faktycznie mapy są tak małe że można dostać klaustrofobii, mały arsenał broni i faktyczne raj dla snajperów...Zadawalające jest jednak to że zawsze można wcisnąć przycisk "eject" właczyć Bad Company 2 i poczuć się jak w domu...

PS: pozdro dla wariatów: Danielski i Kozbinio

Odnośnik do komentarza

pomęczyłem jeszcze wczoraj i głupia sprawa bo się trochę wciągnąłem w multi....narazie wbiłem do chyba 8lvl strzelcem, ale tak czy tak chcę zwrócić uwagę na jescze pare kwestii, które wychodzą po paru godzinach.

 

po pierwsze poziom trudności w multi. Pierwszym raz się spotkałem z dość ciekawie wykonanym match-makingiem. Podczas naszych walk jesteśmy na bieżąco oceniani poprzez parametr umiejętności. Moja wartość startowała od stu, obecnie jest na poziomie 1600 trochę rośnie, trochę spada. Wskaźnik umiejętności zależy od ratio (moje na poziomie 1.6) oraz od otrzymywanych w czasie rundy beretek i innych pierdółek (a także wykorzystanych killstreaków). I właśnie wg. tego parametru gra dobiera nam przeciwników - oznacza to, że obecnie gram mecze z ludźmi o wskaźniku Umiej. większym lub równym 1600. Jeśli będzie mi szło słabo, wskaźnik spadnie i wtedy wrzuci mnie na mecz z większymi lamami (i na odwró jesli kozaczę, zwiększa poziom trudności serwera)

 

Pamiętacie narzekania z BF:BC2: eeee mecz my kontra zespół z levelem 50 albo jak można to wygrać jak mam 4 kamperów z level 6.... tutaj tego nie ma, wszyscy mają podobny

poziom i przez to gra jest dość wyrównana. Ma to szczególne znaczenie przy Combat

 

Co do jeszcze - spodobały mi się Deathmatche - jednak łezka mi się w oku zakręciła - squad DM w BFie to nie to samo co banda biegających kolesi po małej mapce 12vs12. Jest intensywnie i jeśli rundy trwałyby dłużej wypadłyby mi oczy.

 

Po daniu grze kilku godzin moja ocena wzrasta. Dalej uważam, że jak wyjdzie Vietnam i BO to serwery opustoszeją (myślę, że w jakieś 30 godzin odkryję wszystko), ale mimo wszystko jak ktoś ma kaskę wolną jak to manfred powiedział i chce odpocząć to (nie uwierzę że to powiem) polecam

 

jak tu działa komunikacja głosowa?

 

Danielski/kozbinio - meczyk dzisiaj ? :>

ps - i największy lol, przy przycelowaniu z R1 jest chwilowy auto-aim... je(pipi)ie co za durnie.

 

komunikacja głosowa działa OK, ale tylko w czasie meczu (jak jesteś w lobby i wybierasz tryb/mapę, to nie możesz ustalać co puścić)

ja postaram się coś dzisiaj ciupnąć :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...