Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

O 17.30 odpaliłem grę pożyczoną od kumpla i przed chwilą ją skończyłem. Dokładnie 3h 35min mi ona zajęła na easy(grałem specjalnie na tym levelu bo jutro mam ją mu oddać a czasu na grę miałem tylko dziś).

 

Online pass wykorzystany więc nie miałem okazji sprawdzić multi. Singiel mimo wszystko przyjemny - fajnie,bezstresowo się strzelało choć fabuły to ta gra nie ma :P.Misje zróżnicowane, fajne skrypty - bawiłem się bardziej niż przy przehypowanym MW2. Nie rozumiem narzekań na grafikę, choć wybuchy to lepsze miały gry na ps2 to sama oprawa jest wg mnie prześliczna. Są oczywiście gorsze etapy, odbicia w kałużach pokazują całkiem inne lokacje itp ale miejscami naprawdę przecierałem oczy ze zdziwienia. Szczególnie misja z forsowaniem wioski na wzgórzu przy przepięknym oświetleniu wbiła mi się w pamięć. CoD może pozazdrościć oprawy wg mnie, choć tam znowu kozaczy 60fps.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

O 17.30 odpaliłem grę pożyczoną od kumpla i przed chwilą ją skończyłem. Dokładnie 3h 35min mi ona zajęła na easy(grałem specjalnie na tym levelu bo jutro mam ją mu oddać a czasu na grę miałem tylko dziś).

 

Online pass wykorzystany więc nie miałem okazji sprawdzić multi. Singiel mimo wszystko przyjemny - fajnie,bezstresowo się strzelało choć fabuły to ta gra nie ma :P.Misje zróżnicowane, fajne skrypty - bawiłem się bardziej niż przy przehypowanym MW2. Nie rozumiem narzekań na grafikę, choć wybuchy to lepsze miały gry na ps2 to sama oprawa jest wg mnie prześliczna. Są oczywiście gorsze etapy, odbicia w kałużach pokazują całkiem inne lokacje itp ale miejscami naprawdę przecierałem oczy ze zdziwienia. Szczególnie misja z forsowaniem wioski na wzgórzu przy przepięknym oświetleniu wbiła mi się w pamięć. CoD może pozazdrościć oprawy wg mnie, choć tam znowu kozaczy 60fps.

online mozna sprawdzic nawet jesli kod jest wykorzystany

imo nie masz czego zal

Odnośnik do komentarza

Powoli w(pipi)ia mnie ta gra,ma bugi których nie było na PS2,np. nie moge zabić typka,musze do niego podejść i walnąć mu melee,nie ma chekpointów i czasami nie wiem od czego zależy brąz a złoto.Udało się to z tym wiatrakiem,a jest to o tyle dziwne że wcześniej tam wchodziłem i się nie uaktywniało.Beka bo wpadły mi 2 ukryte trofea a największe problemy mam z przejsciem levelu na złoto :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

ja jebie, ale ten singiel jest krótki :/ wczoraj grałem, myślałem, że połowa kampanii za mną. włączam dzisiaj, pograłem 10 minut i koniec :mellow:

singiel całkiem fajny, ale multi zawodzi. zaledwie kilka map, wszystkie jakieś małe się wydają, ciulowy system respawn (odradzanie pół metra od przeciwnika plecami do niego. albo taka sytuacja, wpadam do chatki, wybijam trzech kolesi, pomieszczenie puste więc podchodzę do drzwi, dostaje kosę w plecy i widzę jak 3 kolesi wybiega z tego małego budynku). za dużo kamperów, za dużo miejscówek gdzie się można schowac tak, że nikt cię nie widzi.

Odnośnik do komentarza

Prawie wszystkie misje udało mi sie na złoto zrobić,nawet Enemy Mine(dla mnie to masakra)ale o dziwo bardziej się mecze w misji po niej,gdy mam wysadzić 2 wieże,nie dość że ludu sporo,to jeszcze trzeba się podłączyć do 3 ckm,zbiega się ok.40 nowych szkopów i każdy super celnie punktuje,do tego nie ma chekpointów i jak zginiemy to od nowa,ale te gry kiedyś były hardcorowe :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...