Skocz do zawartości

WRC 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie denerwuje, że tak potężną licencję jaką jest WRC dostali partacze. Serce się kraja jak się gra w takiego crapa na takiej licencji. Takie gry powinni robić ludzie, którzy potrafią wycisnąć z konsol wiele i na prawdę zależy im na zrobieniu dobrej gry. Autorom WRC 2 widać zależało tylko na wyrwaniu licencji, bo to jedyna szansa by tak słaba gra miała szansę się w ogóle jakoś sprzedać. Gdyby toto nie miało w nazwie "WRC", to mało kto by na takiego potworka spojrzał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie denerwuje, że tak potężną licencję jaką jest WRC dostali partacze. Serce się kraja jak się gra w takiego crapa na takiej licencji. Takie gry powinni robić ludzie, którzy potrafią wycisnąć z konsol wiele i na prawdę zależy im na zrobieniu dobrej gry. Autorom WRC 2 widać zależało tylko na wyrwaniu licencji, bo to jedyna szansa by tak słaba gra miała szansę się w ogóle jakoś sprzedać. Gdyby toto nie miało w nazwie "WRC", to mało kto by na takiego potworka spojrzał.

 

Popieram w 100 % przedmówce zresztą podobnie pisałem w swoich postach.Przeciętny developer który wkłada niezbędne minimum w 2 część i sprzedaje jako coś nowego (czyt. liczy na łatwą kasę) żeby to jeszcze była gra na miarę hita to machnął bym ręką , a tak gra jest ledwie przeciętna jak poprzednik.

 

Mi do hita brakuje oprawy na miarę dirta i bardziej zróżnicowanych , dłuższych , zmiennych warunków pogodowych samych rajdów.

Chciałbym z 9-10 oesów przypadających na 1 rajd i góra 2-3 w jakimś stopniu powtarzające się.

Wreszcie chciałbym dostać podział na dni i po przejechaniu 3 oesów dopiero był serwis gra na licencji a nie ma takiej podstawowej rzeczy jakie widujemy w relacjach.

 

Przecież to wszystko miał stary dobry colin 2.0 i w dodatku bez licencji a tu mają gotowe trasy i nawet nie zmienią nic w rajdach które się powtarzają 0 zmian.

 

Zmarnowany potencjał i kropka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...