Skocz do zawartości

WRC 2010


Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuję drobnej pomocy. Niestety nie mam kierownicy więc chciałem zagrać na padzie ale sterowanie lewym analogiem jakoś do mnie nie przemawia, więc chciałem zmienić na d-pad i strzałki w lewo i prawo. Problem w tym ze za cholerę nie mogę ustawić strzałki w lewo do skrętu w lewo. Tez tak macie? Wszystkie inne klawisze da sie przypisać ale strzałki w lewo juz nie. Pad sixaxis. wersja ps3.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Mam mozliwość potestowania tego tytułu, ogólnie samochodówki omijam szerokim łukiem i nie znam sie na modelach jazdy jak to powinno wyglądać itp. odpaliłem grę... i nie wiem jakas taka prosta mi sie wydaje. zaliczam kilka poważnych kraks podczas wyścigu i nie ma problemu z wygraniem. nie wiem może mam jakiś talent ale az sam sie zdziwiłem. omijam kałuże/ błoto/ ślizgawki/ hamuje przed zakrętami, i jak wychodze daje gazu, czy to cała filozofia tej gry?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Czy jest odczuwalna różnica w prowadzeniu auta na różnych nawierzchniach?

 

Czy rzeczywiście można się rozbijać po trasach bez większych konsekwencji? Nie można ustawić poziomu zniszczeń?

 

jest odczuwalna różnica, jak jedziemy po śniegu to samochód bardziej sie slizga, jak błoto to tracimy na prędkości. to samo z nawierzchnią, na polnej drodze nie rozpędzimy sie do 200km/h a na jezdni no problem. Nie wiem dla mnie taki model jazdy to w micro machines na pegazusa miał takie rozwiazania [troll]. co do zniszczeń nie bawiłem sie ustawieniami, podczas wyscigu obijalem się od bandy do bandy, i tam drobne jakies patologie były, ale jak przywaliłem na czolowe z 200km/h przy którym powiina byc smierc na miejscu kierowcy... bylo lekkie wgniecenie na masce, moze da sie to jakos ustawic ale nie wiem jak :blush:

Odnośnik do komentarza

A zmienne warunki pogodowe chociaż są?

 

W dobrej grze WRC gracz powinien czuć że ma kontrolę nad potworem, że drobny błąd lub utrata koncentracji mogą zdyskwalifikować go z rajdu, że musi być przygotowany na wszystko, że auto trzeba oszczędzać na kolejne odcinki, a pedałów gazu i hamulca używać ostrożnie i z rozwagą. Każde doprowadzenie samochodu na linię mety w jednym kawałku, w dodatku z dobrym czasem powinno dawać ogrom satysfakcji.

 

Takie odczucia gwarantował klasyk na PS2 Richard Burns Rally, w dużym stopniu również dwie ostatnie odsłony WRC na tę konsolę.

Z tego co czytam w waszych relacjach i z tego co widzę na filmikach nowe WRC na PS3 nie jest dobrą grą rajdową. :(

Odnośnik do komentarza

panowie ustawcie sobie poziom trudnosci,i wspomagacze w menu gry :)

 

juz demo pokazało ze najmniejsza pomyłka w zasadzie dyskwalifikowała z gry,a po konkretnym dzwonie nie dało sie jechać samochodem...

poli x

Dla niektórych to niestety nie lada wyzwanie. :teehee::yes: (pipi), jak jeszcze ktoś napisze, że poziom trudności jest zbyt prosty, to za.... :diablo: Takie teksty słyszałem przy Toce, bo nikt nie umiał ustawić trybu Prosim, przy Race Pro..... Łatwy tryb Panowie jest w Forzie, bo przy ustawieniach Expert, czyli +100% m.in. ze skrzynią manualną ze sprzęgłem i al przeciwników na trudny bez problemu samochodem tej samej klasy miarzdżę konkurencje. Czyli ta gra to kupa!!! bo all jest beznadziejny....

 

Otóż ja tak nie powiem, bo w gry wyścigowe troche kilometrów przejechałem a z menu gry potrafię korzystać :D

 

Na początku kariery jak dorwałem C2R2 to miałem problemy z płynnym przejechaniem trasy. Ośka sprawiała nielada wyzwanie, szczególnie miałem problem z hamowaniem które powodowało dziwne rzucanie samochodem. Po dorobieniu się Fiesty już było lepiej...Ogólnie każde auto inaczej się prowadziło, mimo że to ta sama kategoria, czyli "+"

Później zaliczyłem tryb Akademii, czyli takie przedszkole rajdowe. Zmierzyłem się z kilkoma kierowcami w róznych samochodach i na różnych trasach. W tym trybie mi czegoś brakuje, bo poszło zbyt gładko :P

Zaliczyłem też trzy OS-y na multi, który totalnie został skopany. Wszystko zostało wrzucone do jednego wora, czyli brak mozliwosci założenia Hosta z odpowiednimi ustawieniami poziomu trudności. Ja bez trakcji i wspomagania hamulców bez szans na nawiazanie walki z resztą stawki. Odniosłem też wrażenie, że model zniszczeń na multi jest bardziej realistyczny (ale może to jakieś złudzenie :) ). Na dodatek Hall of Fame jest bez podziału na klasy samochodów, czyli moja ulubiona "ośka" nie ma szans pojawienia się w rankingach ;)

Ogólnie po pierwszej nocce to kupa. Nie polecam...

Odnośnik do komentarza

Jak pierwszy raz to wlaczylem to pomyslalem ze moj xbox zamienil sie w ps2. Na plazmie wyglada to koszmarnie. Niska rozdzialka z efektami rozgrzanego powietrza w grze= najgorzej wygladajaca gra na next-gena.

Ustawilem najwyzszy poziom trudnosci, kiera w rece i dzwon, dzwon, dzwon, drzewo, pobocze, banda.

Jest hardcorowo, nie az tak jak w RBR ale dla mnie wystarczy. Scigam sie w Bulgarii, powtarzajac co chwile odcinek bo mam ogromne problemy z wejsciem do pierwszej 10-ki z czasami.

Nie ma tutaj flashback ani reset on track. jeden blad i o dobrym czasie mozna zapomniec.

Nauka trasy na pamiec to podstawa, trzeba wiedziec gdzie depnac po gazie a gdzie sciac zakret, gdzie wejsc na recznym.

No i sterowanie na kierownicy jest takie jak ma byc, FF daje rade.

Jak skoncze sezon w f1 2010 to zabieram sie za konkretne ogrywanie, bo nawyki z f1 - hamowanie w zakrecie zle sie w tej grze koncza.

Generalnie: gra dla fanow rajdow jak najbardziej, dla innych jest Dirt 2.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja troche pogralem. Po zlym podejsciu do dema gdzie podlaczylem kiere i na sile probowalem znalezc cos z symulatora po kilku tygodniach dalem grze druga szanse na padzie i calkowicie zmienilem zdanie co do tej gry. Na padzie naprawde fajnie sie gra, jesli przyjmiemy ze nie gramy w symulatora. Fajny rozbudowany tryb kariery gdzie jest pelno eventow do przejechania, sami zbieramy na odpowiednie rajdowki i rowniez mamy wplyw na malowanie i oblepianie sponsorami swojej furki co na pewno cieszy. Chociaz nie wiem jak po dlugim czasie gry, bo tras za duzo nie ma i za dlugie tez nie sa. Ale jezdzi sie naprawde fajno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...