Skocz do zawartości

WRC 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Neil Duncanson, szef firmy ISC posiadającej prawa do serii rajdowej WRC przybliżył nieco koncepcję gry rajdowej, która trafi na rynek we wrześniu 2010. Gra WRC nie będzie tylko zwykłą ścigałka, ale też prawdziwym hołdem w stronę rajdów samochodowych.

 

Duncanson potwierdził tym samym, że studio Black Bean Games pracuje w pocie czoła nad grą na licencji WRC. Tytuł nie będzie zwykłą wyścigówką, ale w połączeniu z technologią iOpener da możliwość ścigania się z prawdziwymi kierowcami. Szef ISC ubolewa nad brakiem prawdziwej gry rajdowej i wraz z całą ekipą Black Bean Games oraz ISC chce przywrócić fanom rajdów i cyklu WRC możliwość wirtualnego ścigania.

 

WRC 2010 będzie tworzone w oparciu o technologię iOpener, a co za tym idzie do gry zostaną przeniesione wszystkie odcinki specjalne z Rajdowych Mistrzostw Świata. Dzięki wykorzystaniu GPRS, twórcy gry dokładnie zeskanują wszystkie odcinki z rajdów, znajdujących się w kalendarzu WRC 2010 i przeniosą je do gry. Tak więc, w grze znajdą się nawet przeszło trzydziesto kilometrowe odcinki specjalne.

 

Gra da możliwość równoczesnego ścigania się z prawdziwymi kierowcami podczas poszczególnych eliminacji WRC. Nie wiadomo jeszcze czy takie zawody będą się odbywać na dystansie całego rajdu czy tylko na wybranych odcinkach, ponieważ cały projekt nie należy do łatwych w wykonaniu. Duncanson powiedział, że w grze na bieżąco będzie mógł być wyświetlany onboard prawdziwego zawodnika jadącego dany odcinek. Co za tym idzie, jadąc w rajdzie gracz będzie mógł równocześnie monitorować przejazd np. Loeba.

 

Oczywiście do gry trafią wszystkie auta i kierowcy oficjalnie zgłoszeni do cyklu. Przypomnijmy, że w WRC 2010 będą oddzielne klasyfikacje dla WRC, Juniorów, Production Cars oraz aut S2000, wśród których wystąpi Michał Kościuszko. Fani polskich rajdów będą mogli wcielić się w Michała, bądź spróbować go pokonać na odcinku. Jeżeli gra zyska popularność to całkiem prawdopodobne, że w 2011 roku do WRC Game trafi Rajd Polski. Gra zostanie wydana na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i Playstation 3.

 

za www.gry.v10.pl

 

Coś niesamowitego. Jeśli te zapewnienia się potwierdzą, szykuje nam się przełom w grach samochodowych :thumbsup: Mam tylko nadzieję, że we wrześniu przyszłego roku nie będę się śmiał z tej zapowiedzi, tylko będe siedział w fotelu i pobijał czas uzyskany przez Sebę na odcinku nad przełęczą Turini w Monte Carlo :yes:

Odnośnik do komentarza

No w koncu cos sie ruszylo z nowa odslona WRC. Sam spedzilem mile chwile przy WRC 3, chociaz sam nie jestem jakims maniakiem wyscigow to gralo mi sie wysmienicie. Pozostaje tylko czekac na jakies screeny i trailery, a takze liczyc, ze w koncu dostaniemy porzadne wyscigi WRC bo straszna bieda od paru lat panuje w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Dzięki wykorzystaniu GPRS, twórcy gry dokładnie zeskanują wszystkie odcinki z rajdów, znajdujących się w kalendarzu WRC 2010 i przeniosą je do gry.

General Packet Radio Service (GPRS) ? technologia stosowana w sieciach GSM do pakietowego przesyłania danych. Ale sama gra nie powiem, zapowiada się ciekawie. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Najnowszy zwiastun WRC 2010

 

http://www.youtube.com/watch?v=d5gV2Z1jCu8&feature=player_embedded

 

 

 

Ja grę po tym zwiastunie skreślam,crap się szykuje,poziom graficzny to WRC4 :angry: ,przecież to nie jest nawet WRC4 w HD, szkoda na grę czekałem, ale chyba nic z tego dobrego nie wyjdzie, oprawę wizualną bym jeszcze przetrzymał ale na gameplayach rozgrywka również ssie :confused:.

 

 

Wiadomo już czy będzie Demo ??

Odnośnik do komentarza

nie ukrywajmy rajdy WRC sa w tej chwili w Gwadelupie w czarnej dup.ie.

 

to WRC jeszcze w ogóle istnieje? myślałem że wymarło parę lat temu. jedynie IRC teraz daje radę i prezentuje coś sobą. na tej licencji by się przydała gierka.

co do WRC 2010 to zanosi się na crapik pokroju Race Pro czy V8. do pogrania ale bez większej podniety. zobaczymy jak full będzie się prezentował ale póki co lekki zawód.

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem napisać (wyśmiać) o wykonaniu kokpitów w WRC 20(10??)

 

wrc_47_D4ACCF9DD9BB99E8B02D596390F7264E.jpg

 

 

HAHAHAHA :lol:, Zdecydowanie WRC2010 będzie walczyć o najgorzej wykonane wnętrze pojazdu tej generacji,Wstyd!! przecież to nie jest nawet poziom pierwszych gier na PS3i X360.Na konsolach past-genowych to by ładne ale w 2010r? :P w dobie takich fenomenalnie wykonanych wnętrz (np.GT5:P,Shift,Dirt1,2,Forza3).

 

Szkoda mi WRC10 bo takich gier brakuje, znaczy niema wcale :confused: (DIRT'y mają mało wspólnego z prawdziwym WRC)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...