Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem C2 od kogoś z foruma za 25pln ;d

Używkami to ja se dupę wycieram :P

 

 

Origin dzifko!

 

@Ako Sranie w banie ten cały DX11 , jest taki microstuttering że w sumie odbiera chęć do gry w tym trybie. Mam +/- 30 fpsów a gra przycina co ok 2 sekundy. Z resztą , ciężko to opisać. Bez DX11 z teksturami HD można jeszcze pograć, choć nie wygląda to już tak ładnie.

 

 

 

KUR*A JAK MNIE WKUR*IAJĄ KĄSOLOWE PORTY.

 

Hot Pursuit wygląda jak gra sprzed 4lat. A kompletny brak AA [nawet przez stery się nie da do końca wymusić] to jakaś KPINA

 

 

nic a nic

 

 

Walnij "napraw połączenie lokalne" na połączeniu lokalnym. Miałem takiego zonka ostatnio i to pomogło. Nie pytaj ocebe, bo nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza

@Ako Sranie w banie ten cały DX11 , jest taki microstuttering że w sumie odbiera chęć do gry w tym trybie. Mam +/- 30 fpsów a gra przycina co ok 2 sekundy. Z resztą , ciężko to opisać. Bez DX11 z teksturami HD można jeszcze pograć, choć nie wygląda to już tak ładnie.

Tak pytam właśnie, bo co prawda nie wiem jak C2, ale C1 jako gra był średni, i traktuję całą serię troche odgórnie jak benchmarki i pokaz możliwości.

 

KUR*A JAK MNIE WKUR*IAJĄ KĄSOLOWE PORTY.

 

Hot Pursuit wygląda jak gra sprzed 4lat. A kompletny brak AA [nawet przez stery się nie da do końca wymusić] to jakaś KPINA

Rozwój wsteczny, jak pamiętem w Paradise to chyba nawet był AA w opcjach, a HP śmiga na ewolucji tego silnika? Dziwna polityka.

Odnośnik do komentarza

Ależ Wy marudzicie.

 

2,5 Euro za każdą odsłonę Stalker to zła promocja? Deus Ex oraz Deus Ex: Invisible War po 2,5 Euro także złe? Albo King Arthur Collection za niecałe 5 Euro?

 

Pewnie kupiły ludki co ciekawsze gry przy okazji innych promocji i teraz zrzędzą, że nie ma nic dla nich. Protip: to wcale nie oznacza, że "promocje kiepskie są".

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Ależ Wy marudzicie.

 

2,5 Euro za każdą odsłonę Stalker to zła promocja? Deus Ex oraz Deus Ex: Invisible War po 2,5 Euro także złe? Albo King Arthur Collection za niecałe 5 Euro?

 

Pewnie kupiły ludki co ciekawsze gry przy okazji innych promocji i teraz zrzędzą, że nie ma nic dla nich. Protip: to wcale nie oznacza, że "promocje kiepskie są".

poprawka.

stalker jest za 5e

tamto liczy sie tlko jesli juz wczesniej kupiles jakiegos stalkera

Odnośnik do komentarza
poprawka.

stalker jest za 5e

tamto liczy sie tlko jesli juz wczesniej kupiles jakiegos stalkera

Z tego co widzę Shadow of Chernobyl jest za 2,5 Euro, podobnie jak Clear Sky, podczas gdy tylko Call of Pripyat wymaga którejś z pozostałych odsłon na Steam jeśli chce się zakupić go za 2,5 Euro. Ja nie mam żadnej części, więc kupując całość wyniesie mnie to ~30zł. Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...